Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

Pirmiausia – dideliausi sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nors man kaip dalyvavusiai konkurse jau užsimerkus mirga nuo tų Klimto kringelių, bet pirmos vietos dėžutė – nuostabi ! thumbup.gif Net nežinau kas mane užvedė dalyvauti šitam konkurse, gal noras išbandyti savo jėgas, gal kad šiuo metu viskas kas susiję su dekupažu – kabina .. Ir pralaimėt nebuvo nei baisu, nei skaudu.. Nors net ir namiškai apžiūrėję mano dėželę pasakė kukliai: buvo pas tave ir geresnių g.gif Žinau, kad dar mokytis ir mokytis blush2.gif Bet viena – stebėti konkursą iš šono, ir visai kas kita – išgyventi visas tas idėjos paieškas, o paskui stebėti kitų dalyvių idėjų realizavimą ir beveik jausti, ką jos išgyveno biggrin.gif .. Gal ta proga paklausom muzikos http://tr.youtube.co...feature=related lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mano dėžutės numeris – 5 . Ačiū Sobieska už balselį ! smile.gif Kitų, balsavusių už mano dėžutę dar labiau nepažįstu – irgi didelis ačiū ! Nu vis ne sausai ax.gif
Atsakyti
žinojau šitą dalyką, bet kažkaip nesusiejau tuo momentu ,kai parašiau doh.gif na pagalvosime, ką čia padarius, tam galva ir duota, kad galvotume. cool.gif
Atsakyti
Sveikinu visas, dalyvavusias pirmąjam (tikiuosi ir ne paskutiniam) konkurse...Dėžutės visos nerealios, Sobieskai už kantrybę turėtų būti prizas biggrin.gif Kokopelli - išradingumas.... Salne - drąsa...Versus - subtilumas....
Atsakyti
DIDŽIAUSI sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif
Na, o kas toliau? Gal renginio VADAS jau mestels naują iššukį? mirksiukas.gif
(aš labai jau nekantri)
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 05 19, 21:44)
Sveikinu visas, dalyvavusias pirmąjam (tikiuosi ir ne paskutiniam) konkurse...Dėžutės visos nerealios, Sobieskai už kantrybę turėtų būti prizas   biggrin.gif Kokopelli - išradingumas.... Salne - drąsa...Versus - subtilumas....

lotuliukas.gif as irgi taip manau friends.gif ...gal sakau kas nors kokia servetele isskirs ax.gif ...svajuko drambliones biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gugu @ 2009 05 19, 21:48)

Na, o kas toliau? Gal renginio VADAS jau mestels naują iššukį? mirksiukas.gif
(aš labai jau nekantri)

eeeee, reikia adaptacinio laiko,nesazininga butu dalyvavusiu atzvilgiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 19 gegužės 2009 - 20:50
vadas dabar suks galvą , lauks pasiūlymų ir šiaip diskusijų ir pirmadienį turėsime naują konkursą smile.gif

Sobieska, reikės ką nors su tavimi susgalvoti tongue.gif tikiuosi,kad bus koks suitikimas, tai atvešiu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 21:54)

Sobieska, reikės ką nors su tavimi susgalvoti  tongue.gif  tikiuosi,kad bus koks suitikimas, tai atvešiu smile.gif

O jetau, cia kaip ir atviras pakistukas gausis bigsmile.gif galima tada man 2 serveteles...turbut zinot kas yra virs naglumo
laugh.gif
Atsakyti
Nu štai ir aš..antros vietos laimėtoja...tikrai nesitikėjau, kad užimsiu kokią nors prizinę vietą...Dėkui visoms visoms kas balsavo ir kas šiaip pastebėjo dėžutę.. 4u.gif 4u.gif ..
Gal vėliau vakare, gal ryt papasakosiu kaip gi gimė ta violetava spalva.. biggrin.gif ..Dabar šiek tiek nusikalusi nuo pasivažinėjimu su dukra po miestą... doh.gif
Atsakyti
sveikinu ir as visas sudalyvavusias, ypac prizininkes,uz jas kaip tik ir atidaviau balsa wub.gif
dezutes is tikruju visos nuostabios,koja galejo pakist nuotraukos,nes kai kurios nekokybiskos, neatskleide visu detaliu, panaudotu medziagu,o kitose darbelio vidaus nesimate... na jau kita karta tai visos dirbs ne tiek prie dezuciu,kiek prie paveikslavimo lotuliukas.gif

saunuoles visos,kiekviena uz drasa sudalyvauti tokiam sauniam konkurse verta diiiidelio medalio oro_buckis.gif

tik kazkaip praleidau kieno yra 4 toji ir 10 toji dezutes ? ax.gif
Atsakyti
autorės neprisipazino, tai nieko nepraleidai smile.gif
dėl nuotraukų kokybės jau negalėjau nieko pakeisti, bet gerąsias dėžučių puses tikrai "išstačiau" į priekį. Kai kur vidaus rodymas ,manau butu tik suprastinės ir praskystinės vaizdą. Bet aprašymus būtinai pridėsime kitam konkursui privalomai.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 22:10)
autorės neprisipazino, tai nieko nepraleidai smile.gif


Atleiskit uz drasa, bet noriu pasiulyt...
Galva dedu,kad sekanciam konkurse dalyvaus tikrai daugiau negu 11, gal padauginus is 3 nedaug suklysciau biggrin.gif ...galima skirti daugiau nominaciju arba pvz.6 prizines vietas ax.gif kaip manot
Atsakyti
sveikinu visas VERSUS gi pati pirma atspejau,kad tavo ta dezute tongue.gif nors kai balsavau nezinojau,kad isvis dalyvauji,po to pamaciau postuose,kad dalyvauji,tai iskart suuodziau mirksiukas.gif PUIKUS DARBAS! visos kitos dezutes taip pat PUIKIOS!!!!!!! wub.gif mano trejetas ir nugalejo biggrin.gif saunuoles visos,lauksiu kito konkurso,gal ir man pavyks sudalyvaut 4u.gif kas nelaimejo nenusiminkit,jusu dezutes taip pat vertos prizu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti