Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

ačiū pagalbininkei, nespėju visko smile.gif .......

kas nori prisipazinti autoryste dekite nuotraukas čia ir atrakinu komentarus, galesite pasirasyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 19 gegužės 2009 - 19:45
Mano buvo šita: blush-anim-cl.gif:

user posted image

Viskas labai paprasta, tik servetėlė ir lakas. Jokių originalių minčių.
Turėjau keletą dėžučių ir keletą idėjų, bet šita užkliuvo todėl, kad servetėlė buvo kaip tik dėžutei.
Atsakyti
Dideliausi sveikinimai nugaletojoms
user posted image

Salne prisipazinsiu klydau ax.gif , nu dar taves neperkandau, nors dar laiko marios...

O as save pati vertinu auksciausiais balais, tiksliau leidau sau susireiksminti tongue.gif Jei jau tokie zmones paliekantys gilu pedsaka dekupaze skiria I vieta, tai ko daugiau reikia noret: Ingusia31, Aviacija, Zlata aciu uz teigiamas emocijas...tiesa Žydraake, tavo skonis nepriekaistingas biggrin.gif
Pagrinde dominavo II vieta, mirgejo ir skaicius III, norejosi buti pastebetai Lacheses, Bites, Gabii...nu bet gal ateity jos pasitaisys ir manes pagailes lotuliukas.gif
Atsakyti
valio, sveikinu prizininkes, jusu darbeliai tikrai verti nugaleti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o as savo ruoztu dziaugiuosi, kad sudalyvavau konkurse, gavau zymiai daugiau geru ivertinimu nei tikejausi, tai pagloste man sirdi ir ikvepe nora darbuotis darbuotis darbuotis wub.gif labai labai aciu visoms, kas atidavet balseli ir uz mano margaspalve wink.gif
prisipazįstu ax.gif
user posted image


oi ir dar kaip cia gi pamirsau parasyt blush2.gif ACIU pats didziausias Lachesei uz ideja ir ideta darba wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksine: 19 gegužės 2009 - 19:57
va va man dar auksinės labi patiko, ale kad vietų tai tik 3 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 05 19, 20:03)
va va man dar auksinės labi patiko, ale kad vietų tai tik 3  biggrin.gif



aciu blush2.gif
Atsakyti
third.gif
Labai ACIU visiems, kas skyrete laiko pakomentuoti mano dezute (Nr.11) ir aciu uz tokius aukstus ivertinimus. Del komplikuotos pradzios (mano dezute buvo pamirse ikelti), tikrai negalejau net tiketis prizines vietos.
Ant sios dezutes pirma karta isbandziau shabby chic buda. Naudotos medziagos: medine dezute, Klimto “Lifetree” servetele, klijai dekupazui, auksiniai, juodi akriliniai dazai, svitrinis popierius, purskiamas blizgus lakas, paprastas blizgus lakas, 4 karoliai kojelems, saga dekoracijai, siulai kutui ir virvelei, klijai priklijuoti dekoracijoms.
Dar karta aciu Lachesei, dalyvems ir balsuotojams. Sekmes visoms kituose konkursuose! clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kokopelli: 19 gegužės 2009 - 20:19
Aciu Lachesei uz konkursa 4u.gif
visada verta pasitikrinti savo jegas, kad per daug nosis i ora nepakiltu biggrin.gif
Labai labai sveikinu visas nugaletojas!
Atsakyti
As slepiausi po situo medzio gabalu biggrin.gif

user posted image
Jam papuosti teko sunaudot 5 serveteles, ne sugadint, bet pasinaudot iskarpomis. Nepasakyciau,kad buvo labai lengva dirbt, o ir pats motyvas nelabai griebe uz sirdies biggrin.gif Net kvapa buvau praradusi kokiai tai sekundes daliai atitaikant per vidury dezutes motyvo konturus, dar zinant kad servetele ne is stipriuju...kas patyre supras per ka as perejau biggrin.gif Norejosi tureti ryskia dezute, tai praktiskai visos sakos buvo paryskintos, fonas taip pat igavo nauja spalvyte,o spalvuojant fona,nepavyko isvengti liapsusu, daugeliui saku jo "teko"...seke vel pakartotinas saku dazymas...akyse mirguliuoja nuo visokiu rutuliu,skrituliu doh.gif As nepasiduodu... ir taip gimdziau 3 dienas, neskaitant lakavimo... Dezutes sonu vikrantasus isgavau sudejus dvieju servetku virsunes, pameginkit kas turit, turetumet kazka panasaus isgaut biggrin.gif
Nu tai tiek tos priesistorijos...kuriant dezute nebuvo suzalotas joks pasalinis asmuo, nebuvo pasinaudota jokia pasaline ideja...seimai skirtas demesys siek tiek nusmuko, bet zadu skriauda atitaisyti su kaupu. Aciu uz demesi, lauksim tolesnio konkurso aciuks.gif
Atsakyti
o kur dingo mūsų kitos dvi prizininkės, nervai neišlaikė damoms ???????????
Atsakyti
sveikinimai nugaletojoms thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Smagus konkursas buvo thumbup.gif

QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 10:52)
Taip pat galėsiu įvesti vieną saugiklį, kad iš to paties IP negalima balsuoti du kartus....

g.gif būdama kompiuteristė galiu pasakyti taip.... kad įmonėse, kur IP pastovus - gali būti daug balsuojančių - ir tik vienam iš jų "leis"... o pvz, pas mane TEO Internetas... perkraunu routerį - ir IP kitas...
Nei aš sukčiauju, nei man aktualu tas IP biggrin.gif Bet tik norėjau parašyt, kaip yra..... atsiprašau, už off topic....
Atsakyti