Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(baltė @ 2009 05 19, 16:06)
Na, viskas, neatspėjau sobieskos dėžutės cool.gif . Žinau, turi tokią savybę, parodyt dėžutę iš visų pusių, tai ir rinkau daugmaž tokią, pasirodo klydau.  doh.gif Taip ir lieki tada man nenuspėjama. biggrin.gif

Kas leidzia spresti, kad neatspejai wink.gif
Salne,kantrybes, viskam savas laikas, o veliau pasakysiu kur tu "paslydai" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 19, 16:32)
Kas leidzia spresti, kad neatspejai wink.gif
Salne,kantrybes, viskam savas laikas, o veliau pasakysiu kur tu "paslydai" biggrin.gif


Nu Ok.. smile.gif ..dar kantrybės lašas liko.. biggrin.gif
Atsakyti
Pagal aktyvuma dalyvaujant vakarykstese ir siandienos diskusijose, speju, kad Sobieska dezute 6-a, o Salne 3-ia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokopelli @ 2009 05 19, 16:53)
Pagal aktyvuma dalyvaujant vakarykstese ir siandienos diskusijose, speju, kad Sobieska dezute 6-a, o Salne 3-ia.  smile.gif


Iki trečios dežutės..man kaip iki mėnulio.. biggrin.gif ..Beto jos savininkė jau vakar išaiškėjo..deja tai ne aš.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2009 05 19, 12:40)


Sveika, saulele, labai vertinu visas pastabas, susižymėjau daugybę dalykų, kuriuos galima tobulinti ir labai stengsiuosi tai padaryti. Ačiū visoms korektiškai ( visos buvo tikrai korektiškos) išreiškusioms pastabas.

QUOTE(88888888 @ 2009 05 19, 13:57)
O visumoje - visos saunuoles ,ir didziausi pagyrimai konkurso organizatorei ,tokie konkursai reikalingi  mirksiukas.gif


Dėkoju, malonu ir man sulaukti ne tik kritikos , tai irgi skatina tobulėti.

QUOTE(kaar @ 2009 05 19, 14:51)


KAIP SMAGU TAVE MATYTI wub.gif wub.gif wub.gif


Paskutinis pusvalandis prasidėjo smile.gif
Papildyta:
http://www.fotki.com/Lithuania/lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 19 gegužės 2009 - 16:04
Lachese, neįtikėtina, bet konkursas tikrai aukštai iškėlė albumą. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nors žinant, kiek žmonių jame sėdi, jį atnaujina lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kopinu is fotki.com/Lithuania/lt:

Populiariausi vartotojai Lietuvoje
Mamulka10, 1001ideja, sunelis, *Zavinga1*, Lauraxxx, asta.pedkelnes@gmail.com ,......

Antroje vietoje !!!:super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 88888888: 19 gegužės 2009 - 16:42
konkurso balsavimas baigtas smile.gif ne5sivaizduoju, kiek užtruks suskaiciuoti balsus smile.gif bet šiandien tikiuosi ,kad sulauksite rezultatų ax.gif
Atsakyti
Laukiam rezultatų, nors jie ir šiaip maždaug aiškūs. Gal viena kita vieta reikalauja paskaičiavimo ax.gif
Atsakyti
Balsavimas baigtas,tai ir as ikisiu savo "trigrasi",nes dalyvavau konkurse.
Dalyvavimas,manau visom dalyvem,i gyvenima inese nemazai adrenalino.Pirmiausia-informacija,veliau apsisprendimas,toliau serveteles ir tinkamo daikto paieskos,...daikto dekoravimas... ir savo galutinio rezultato ivertinimas.
Toliau fotografavimas ir nuotrauku isiuntimas,tai turbut dar viena istorija,kiekvienos gyvenime... .Niekad nepagalvociau,kad dalyvavimas konkurse
sukelia tiek daug jausmu...Ir stai paskutinis etapas-dydysis vertinimas.Is ties vertintoju atsirado tikrai daug...
Noreciau pasakyti visom dalyvem-Jus visos esate didvyres.Ir visai nesvarbu,kas kaip ivertino ir kokiu komentaru parase.Juos visus priimkime kaip gyvenimo ir darbo pamokas,kurios gyvenime vis delto yra reikalingos.
As, asmeniskai, kaip forumo naujoke, isbandziau savo jegas ir tuo dziaugiusi.Aciu
visom balsavusiom uz mane. Mano dezutes numeris 2.
Atsakyti
Na, tai gal bus daugiau prisipažinusių, nugi taip jau smalsu. ax.gif

Pačios, tavo dėžutė išties labai miela. Verta aplodismentų clap.gif

Sobieska, na, tai tu mus savo mėlynumu pavergei? Man labai įdomu, kaip vyko darbas, eiga (seka)? Kodėl būtent ši spalva?
Šiaip būtų įdomu apie visų dėžučių dabinimo eigą daugiau sužinoti, pasimokyti smile.gif
Atsakyti
Nu tai kas cia dejosi paskutine valendele, turbut kompai kaito nuo skaiciuku keitimosi.Tai gausiu as I vieta...nuo galo ar ne, o taip norejau kokios serveteles nematytos ax.gif
thumbup.gif Vnz. faina. Aciu dar karteli konkurso organizatorei uz suteikta galimybe pasireiksti, tikrai uz gauta didele adrenalino doze . Aciu visoms balsavusioms ir nebalsavusioms.Nors del manes konkursas galejo baigtis praejus nuo jo paskelbimo 4 valandom. Manau, kad tuo metu balsai buvo atiduoti " tikriausi", o toliau daugiau ejo balsai "po druzbe, po znakomstvu" nzn.gal klystu, bet susidariau tokia nuomone.Ir gerai, nes taisyklese nebuvo nurodyta, kad negalima pasikviesti draugu biggrin.gif . Asmeniskai as irgi daviau konkurso nuorodas savoj chebroj, tik neissidaviau kuri mano tongue.gif Pagal nicus maciau,kad prabalsavo 8 tik rupuziokes 2 pataike, t.y paliko atzyma po mano deze. Na grysiu, oi duosiu pylos, jos turejo mane sirdimi pajaust ir skirti auksciausius balus niu,niu,niu lotuliukas.gif Esu laaaabai patenkinta, kad sugebejau neissiduoti, "slava mnie" yu.gif tame ir buvo visas idomumas
Salne jeigu nuojauta manes neapgauna tavo dezute-arbatine su stalciukais mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(baltė @ 2009 05 19, 18:34)

Sobieska, na, tai tu mus savo mėlynumu pavergei? Man labai įdomu, kaip vyko darbas, eiga (seka)? Kodėl būtent ši spalva?


Nu ne, si karta ne as melynos spalvos savininke ax.gif
Atsakyti