Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

Pagarba idejos igyvendintojai hi.gif
Kibsiu ir as i serveteles paieskas, yra noras sudalyvaut...bet kartu ir baimė likti paskutinei kazkur salia blaskosi wink.gif
o tai registruotis reikia dabar is karto, ar kai jau gaminukas bus gatavas ax.gif
Atsakyti
bet kaip faina žinoti nešališką ir tikrai objektyvią nuomonę( manau,kad čia bus objektyviausia, kiek tik galima).
Registracijos kaip tokios išankstinės nėra, lauksiu nuotraukos su darbu, atitinkančiu sąlygas smile.gif
Atsakyti
Oi-ir čia konkursas bigsmile.gif
Kaip smagu!!!
Pati nedalyvausiu ( ne kokia iš manęs dekupažininkė tongue.gif ), bet labai mielai stebėsiu jūsų procesą ir žinoma-būtinai balsuosiu smile.gif

Tai tikrai labai smagus, azartiškas žaidimas thumbup.gif
Šaunuolė Lachesė, kad ėmėsi organizuoti konkursą! Džiugu matyti, kad geri pavyzdžiai užkrečiami ir tas užkratas tikrai plinta biggrin.gif

Visos prijaučiančios šiai technikai būtinai dalyvaukite, išbandysite save, gausite adrenalino ir puikių emocijų dozę! (žinau, nes dalyvavau panašiuose konkursuose siuvimo/siuvinėjimo skyrelyje).

Visoms dideliausios sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O...koks fainas konkursas..Idėja nereali... thumbup.gif thumbup.gif
Reikės pabandyti sudalyvauti..kaip tik turiu porą tokių servetėlių.. bigsmile.gif

Ir dar tikiuosi, kad darbelių vertinimas bus nežinant už kieno darbelį balsuoji..t.y. darbelių autorės bus nežinomos iki balsavimo pabaigos.. g.gif ..Tik po visko sužinosim, kas iš tikro laimėjo.. bigsmile.gif

Bus smagu išbandyti savo jėgas..Baugoka..bet kartu yra noras sužinoti ar kažką sugebu..Liksiu paskutinė..tai liksiu..kažkas juk turi būti paskutinis.. ax.gif ..Nors ir laimėti oi, kaip norisi.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 03, 21:06)
Ir dar tikiuosi, kad darbelių vertinimas bus nežinant už kieno darbelį balsuoji..t.y. darbelių autorės bus nežinomos iki balsavimo pabaigos.. g.gif ..Tik po visko sužinosim, kas iš tikro laimėjo.. bigsmile.gif


As tai supratau, kad bus butent taip, kaip tau noretusi, nes priesingu atveju as...pasuoju. Galima ivesti aiskuma siuo klausimu ax.gif
Atsakyti
Bus tikrai idomu stebėt ir balsuot...
Tas faktas, kad nežinomi darbelių autoriai yra pagirtinas, nes gautųsi kaip su vaikų konkursais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 03, 21:15)
As tai supratau, kad bus butent taip, kaip tau noretusi, nes priesingu atveju as...pasuoju. Galima ivesti aiskuma siuo klausimu ax.gif


Tai aš va dėl to paties ir domiuosi.. biggrin.gif ..nes irgi jei konkursas atviras su nikais..tai ir aš nelabai norėčiau dalyvauti..pasuočiau..Bet jei slaptai..tai ir drąsos daugiau.. bigsmile.gif biggrin.gif ..Balsavimas, kad neanoniminis tai gerai..nes visgi smalsu kas prabalsuos ir kaip įvertins.. ax.gif ..
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 03, 20:06)
Ir dar tikiuosi, kad darbelių vertinimas bus nežinant už kieno darbelį balsuoji..t.y. darbelių autorės bus nežinomos iki balsavimo pabaigos.. g.gif ..Tik po visko sužinosim, kas iš tikro laimėjo.. bigsmile.gif



Tai aišku, kad nežinosite smile.gif todėl ir yra nurodymas savo darbų niekur nerodyti iki konkurso galo, nes kitaip negalėsite dalyvauti.
Taip pat nuotraukų neadirbinėkite, nes kai kurios turi labai savitą stilių ir galima pažinti iš darbelių eksponavimo, aš sudėsiu pati į vienodus rėmelius.

Tai ar kas nors jau pradėjot ??? ax.gif

o balsavimas tokio stiliaus dėl to,kad nesigautų jog pačios už save pribalsuosit milijoną kartų smile.gif ar draugų priprašysite. Visą konkurso esmę pasiskolinau is Im-bear, kaip sakė Ievushka, užkrečiama ir azartas yra smile.gif
Ievushka, jūsų meškius aš irgi seku wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 03 gegužės 2009 - 20:33
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 03, 21:31)
Tai aišku, kad nežinosite smile.gif todėl ir yra nurodymas savo darbų niekur nerodyti iki konkurso galo, nes kitaip negalėsite dalyvauti.
Taip pat nuotraukų neadirbinėkite, nes kai kurios turi labai savitą stilių ir galima pažinti iš darbelių eksponavimo, aš sudėsiu pati į vienodus rėmelius.

Tai ar kas nors jau pradėjot ???  ax.gif


Super... thumbup.gif ..Aš ryt jau pradėsiu ką nors daryti..Jau ir mintys galvoje visokios sukasi, kaip viskas turėtų atrodyti....belieka dar išnešioti..ir ryt pradėti daryti.. ax.gif
Atsakyti
puiku, pasigirk kaip seksis smile.gif kada baigsi,kad kitos irgi pajustų azartą rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 03, 21:31)
o balsavimas tokio stiliaus dėl to,kad nesigautų jog pačios už save pribalsuosit milijoną kartų smile.gif ar draugų priprašysite. Visą konkurso esmę pasiskolinau is Im-bear, kaip sakė Ievushka, užkrečiama ir azartas yra smile.gif


Balsavimas toks irgi super.. thumbup.gif ..Jau dabar smalsu, kas ir kaip baigsis.. biggrin.gif
Atsakyti
na tikiuosi kad man servetka greit atkeliaus, nes priesingu atveju turesiu pasuoti. nenoriu seip belekaip smile.gif
Atsakyti