Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(sobieska @ 2009 05 19, 14:27)
Tai lygtais ir buvo uzsiminta, kad atkopijuoti pasirinkta darba ar kazkas panasaus


Tai buvo tik mintis.. mirksiukas.gif ..Tikra užduotis manau bus paskelbta šiek tiek vėliau.. 4u.gif ..Tegul pirma šis konkursas pasibaigia..paskui apie kitą galvosim.. ax.gif

Nu ką liko tik trys valandos iki balsavimo pabaigos..user posted image...Paskui beliks sulaukti rezultatų paskelbimo.. bigsmile.gif ..Nu jau kaip smalsu..user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salne: 19 gegužės 2009 - 13:35
Dziaugiuosi uz jus visas. darbeliai labai grazus. keletas darbu labai labai man patiko wub.gif . gaila kad nespejau sudalyvauti. kaip tik snd pasiemiau wimelio serveteles su klimto medziais, kuriu taip laukiau ax.gif . tai darysiu vistiek kokia dezute.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 19 gegužės 2009 - 13:54
Labutis 4u.gif Prabalsavau ,bet tiesa sakant buvo labai sunku ,nes visi darbai savaip zavus wub.gif Net sove tokia mintis ,kad galetu buti toks balsavimas ,kad kiek darbu tiek tasku skirti .Tarkim 15 darbeliu ,tai ir tasku tiek skirti 15 , 14 , 13 ir t.t. ,pagal tai kaip patinka .Gal balsuojancioms uzimtu daugiau laiko .Butu kaip Eurovizijoje biggrin.gif Na ,cia tik mano pamastymai mirksiukas.gif Manau ,supratot ka noreju pasakyti blush2.gif
O visumoje - visos saunuoles ,ir didziausi pagyrimai konkurso organizatorei ,tokie konkursai reikalingi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 88888888: 19 gegužės 2009 - 13:58
Sveikos, merginos. Labai gražus konkursas, labai grazus visi darbeliai.
Esu naujokė, bet dekupažo tema seku jau seniai - tiesa sakant iš jūsų mokiausi dekupažo subtilybių rolleyes.gif Sėkmės visoms
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 18, 23:59)
Pasistojo klausimuks...o nuo  kada tampama "suaugusiomis"...mano vyresnelio draugai mane "saveke" laiko, nors man gerokai virs ... biggrin.gif

smile.gif Nestebina, kiek jaučiasi energijos ir dūšios, ir atvirumo tavo postuose thumbup.gif Ne viena jauniklė pavydėtų mirksiukas.gif

QUOTE(Salne @ 2009 05 19, 11:45)
thumbup.gif ..
drinks_cheers.gif ..Ir dar reikia nepamiršti, kad konkurse dalyvauja ir tik tik pradedančios..(tokios kaip aš)..ir jau profesionalės..Todėl kartais skaudu kai kuriuos komentarus skaityti..ypač, kai nuskamba tarp eilučių, kad darbeliai kai kurie tokie nekokie.. blush2.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Konkurse visada kažkas bus pirmas ir kažkas bus paskutinis, tai natūralu. Bet nereiškia, kad paskutinis nieko nemoka, tiesiog šį kartą nepataikė į bendrą (masinį) skonį, gal tai privalumas?! Gal kaip tik dėl to jo darbas ir yra išskirtinis thumbup.gif
Neimkit jūs tų komentarų į širdį, net ir pirmaujanti dėžutė, turi visokių komentarų. Tie komentarai paviršutiniški, tik dėžučių autorės gali spręsti, kodėl ir ką darė būtent taip, kaip matome rezultate.
Na, man nebuvo nei vieno darbelio, kuris nepatiktų. Na, gerai, kad ne 20 dėžučių, tada tikrai jau nebeišsirinkčiau. Kiekviena savotiškai traukia, žavi. Kas savrbiausia, kol nedarai atrodo lengva, bet jei nors truputį techniką paanalizuoji, tai tiesiog AUKŠTASIS PILOTAŽAS. Neturiu tikslo įtikti, nes neaišku, kieno kuris darbukas yra, na, bet medalio vertos visos dėžutės, sakau labai nuoširdžiai. Man, pvz., vientisos servetėlės klijavimas dar yra didelis iššūkis, ką jau kalbėt apie tuos fonus, pritapymus... Mat man jei liks raukšlė ar dvi, tai lupsiu lauk ir iš naujo, kol neliks, toks mano būdas doh.gif , tai neatsistebiu visų darbelių superiškumu. Čia netinka pasakymas, kad šaunuolės, kad išdrįsot, čia tiesiog privalėjot dalyvauti ir viskas, nes kitaip nebūtume pamatę tiek įdomių sprendimų ir netikėtų pritaikymų.
Jau ir aš laukiu kito konkurso. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 19 gegužės 2009 - 15:12
QUOTE(baltė @ 2009 05 19, 15:38)
smile.gif Nestebina, kiek jaučiasi energijos ir dūšios, ir atvirumo tavo postuose thumbup.gif Ne viena jauniklė pavydėtų mirksiukas.gif
Jau ir aš laukiu kito konkurso. bigsmile.gif

eik, eik bigsmile.gif taip matosi...reikia save tramdyt,seneju- vaikeju lotuliukas.gif

Patiko skaityti tavo posta,kaip is vadovelio mintys sudeliotos ax.gif

Pasirodo siandien komanda"atboj" mano isvykai sodybon, ryt is ryto balnosiu savo zirga...reziume-stebesiu finala ir as, va tik pasportuosiu, kad energija islieciau, (nebuciau tokia pagiezinga biggrin.gif , patapciau rami kaip belge) ir stebesiu, stebesiu

Atsakyti
O man taip norisi išvardinti kas man patiko kiekvienoje iš dežučių..o negaliu..nes tada bus aišku, kuri mano.. lotuliukas.gif ..Teks laukti pabaigos.. rolleyes.gif
Atsakyti
jau galvojau nespesiu prabalsuot, karsta.gif, o taip norejosi, labai laukiau pamatyti darbelius. visi labai isradingi, kruopstus ir kazkuom istkirtiniai, saunuoles clap_1.gif
labai labai super ideja 4u.gif laukiu kitu kartu, butinai reikes kada sudalyvauti ax.gif, bet taip nedrasu kai sitokie groziai. Visom sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 19, 15:49)
O man taip norisi išvardinti kas man patiko kiekvienoje iš dežučių..o negaliu..nes tada bus aišku, kuri mano.. lotuliukas.gif ..Teks laukti pabaigos.. rolleyes.gif

O as tavo jau zinau...pati netycia issidavei tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 19, 15:57)
O as tavo jau zinau...pati netycia issidavei tongue.gif


Nu ir kuri mano??.. ax.gif smile.gif
Atsakyti
Na, viskas, neatspėjau sobieskos dėžutės cool.gif . Žinau, turi tokią savybę, parodyt dėžutę iš visų pusių, tai ir rinkau daugmaž tokią, pasirodo klydau. doh.gif Taip ir lieki tada man nenuspėjama. biggrin.gif
O Salne ir aš jau seniai įtariu, ale, dabar jau nesakysiu, aiškiaregiškumu nepasižymėjau šį kartą. ax.gif
Atsakyti
Oho..kokios jūs visos..išryškinot mane..tik įdomu ar visu 100 proc.. g.gif ..Nu rimtai įdomu pasidarė.. g.gif ..Pasakykit ką..kuri galvojat yra mano dežutė.. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti