Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(Salne @ 2009 05 19, 12:50)
Na ir aš per daug nereaguoju..bet nu vistiek kažkiek paliečia..tas jautrias stygas.. blush2.gif  smile.gif

Nu ir gerai, toks lengvas spyriukas i subinike profilaktiskai...nezinau kaip tu, bet as is dekupazo sau duonos neuzsidirbineju, spec.mokslu nebaigiau, kaip moku taip ir kepu, tikrai ne del kitu relaxuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2009 05 19, 12:47)
Visų darbeliai labai gražūs  thumbup.gif  ir dar, jaučiu realybėje balsai pasiskirstytų kitaip  ax.gif  nes daug duoda pati nuotraukos kokybė, kadro kampas ir panašiai  smile.gif


Aš galiu drąsiai pasakyti, kad mano dežutė gyvai tikrai gražiau atrodo..Jei jam mano keturmetė dukra ją pasisavino..ir net vyras pasakė, kad gražu...tai man daug reiškia.. blush2.gif blush2.gif ..
Dieve..kaip aš laukiu vakaro..kažkaip įsitempusi per daug jaučiuosi.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 19, 12:53)
tikrai ne del kitu relaxuoju biggrin.gif


bet malonu būti įvertintai? ax.gif (na ir priešingas variantas cool.gif )

mano pirmas darbelis buvo toks: servėtėlė daugiau suplyšus ir susiraukšlėjus nei sveika biggrin.gif dažai subėgo lakuojant doh.gif o vyras pasakė, kad gražu rolleyes.gif ir draugai sakė rolleyes.gif ir nors pati mačiau tragediją kažkokią, bet vis tiek tai buvo pirmas darbas ir pirmos klaidos biggrin.gif ir smagu buvo išgirsti - gražu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markse: 19 gegužės 2009 - 11:57
oi nu bet konkursas superinis, visa diena refresinu rezultatus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 19, 12:53)
Nu ir gerai, toks lengvas spyriukas i subinike profilaktiskai...nezinau kaip tu, bet as is dekupazo sau duonos neuzsidirbineju, spec.mokslu nebaigiau, kaip moku taip ir kepu, tikrai ne del kitu relaxuoju biggrin.gif


Neuždarbiauju ir aš.. schmoll.gif ..Jei kas ko paprašo..padarau, bet kaip dovaną..Arba pati ką nors dovanom savo noru padarau..bet dar nesijaučiu tokia stipri, kad galėčiau už tai pinigus imti.. blush2.gif ..Esu irgi galima savamokslė..nes kursai mane tik su priemonėm supažindino..o dekupuoti neišmokino..Lachesės nemokami kursai man daug daugiau davė, nei tie mokami į kuriuos ėjau.. blush2.gif ..
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2009 05 19, 12:54)
bet malonu būti įvertintai?  ax.gif  (na ir priešingas variantas  cool.gif )

be abejo blush2.gif taciau tikrai nestresuoju jei kam ir nepatinka ir taip yra apstu sferu kur nervais galima grot biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(auksine @ 2009 05 19, 12:55)
oi nu bet konkursas superinis, visa diena refresinu rezultatus  bigsmile.gif

Gaila, kad finiso tiesioji bus be manes, prarasiu dali malonumo rolleyes.gif
Atsakyti
Superinis konkursas! thumbup.gif
Iš pradžių nemaniau, kad taip įdomu bus, o dabar, kaip ir dauguma turbūt, vis pasižiūriu balsavimą.
Labai įdomu sužinoti darbelių autores, vis bandau spėlioti kuris kurios. ax.gif
Atsakyti
Sveikinu visas dalyvaujančias merginas wub.gif bis.gif bis.gif bis.gif , manau, kad jūs tikros šaunuolės drinks_cheers.gif

Smagu bus žinot, kurios nepabijojo tikrų įvertinimų ir tikiuos, kad šis konkursas ir toliau bus smile.gif Tikrai puiki proga padirbėt su servetėlėm, kurios galbūt tūnojo stalčiuje ir nežinia, ar būtų sulaukusios savo eilės smile.gif


QUOTE(ievuschka @ 2009 05 19, 10:08)
Bet kol atradau albumo nuorodą  doh.gif  Čia kažką reiktų keisti  g.gif


QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 10:18)
O iš šio konkurso bus ko pasimokyti man tai tikrai.


Man norisi prie darbelių aprašymo minimalaus, kas naudota išskirtinesnio g.gif , nes nuotraukos nedidelės schmoll.gif , pvz. balsavau už pirmą darbelį, nes man atrodo, kad ten medis viduj su folija darytas g.gif , bet būčiau norėjus galėt įžiūrėt tai biggrin.gif biggrin.gif , o ne pusiau aklai smile.gif .. Ketvirtas darbelis įdomus, nes ten lyg ant stiklo daryta, kristaliukai kažkokie, bet vėlgi neįžiūrima schmoll.gif ...Jei negalima didesnių foto apžiūrėjimui, tai bent aprašymas pagelbėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2009 05 19, 13:40)
[b] Sveikinu visas dalyvaujančias merginas wub.gif  bis.gif  bis.gif  bis.gif , manau, kad jūs tikros šaunuolės  drinks_cheers.gif

Aciu, tikrai priimu komplimentus...veliau ir sampanu pavaisinsiu...juk paskutines vietos nusipelno irgi ax.gif
Atsakyti
smagus konkursas, gaila kažkaip nepaspėjau sudalyvaut........ yra tikrai vertų dėmesio darbelių. bet gal truputuką ir daugiau tikėjaus, nes ištikro daug panelių mus jau išlepino labai originaliais darbais pagyrų puode ax.gif bet kaip pirmas blynas tai labai liuks. dar yra kur pasitempt visiem, ir kas ruošia konkursėlius ir kas dalyvauja su savo darbais. lauksiu kito konkurso, kad galėčiau ne tik kaip žiūrovė pabūt mirksiukas.gif
Papildyta:
kažin koks galėtų būt kitas konkursas.... tongue.gif
Atsakyti
LABA DIENA 4u.gif

Noriu ir as pagirti ir pasveikinti visas konkurse dalyvaujancias merginas, nepriklausomai nuo to, kokia vieta bus uzimta 4u.gif Kiekviena dezute yra savita, originali

user posted image

Ir ACIU organizatorems uz puikia ideja thumbup.gif


Tikiuosi, nesupyksit, kad prabalsavau ir as blush2.gif Nors aktyviai nedalyvauju dekupazo temuose, bet pasisakityti ir pasigrozeti i dekupazo darbu parodele uzeinu daznai wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 05 19, 14:25)
kažin koks galėtų būt kitas konkursas....  tongue.gif

Tai lygtais ir buvo uzsiminta, kad atkopijuoti pasirinkta darba ar kazkas panasaus
Atsakyti