Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

Oi, merginos-jūs šaunuolės thumbup.gif (turiu omeny-dėžučių autores). Tiek skirtingų dėžučių , naudojant tą pačią servetėlę bigsmile.gif Viską peržiūrėjau, tuoj eisiu balsuot.

Bet kol atradau albumo nuorodą doh.gif doh.gif doh.gif Čia kažką reiktų keisti g.gif Ar aš gal ko nepastebėjau? Ieškojau-gal yra atskira tema balsavimui atidaryta, bet neradau... Kaip žinoti čia užsukusiems, kad nuoroda į albumą su dėžučių nuotraukomis yra būtent šios temos 22psl.? Tikrai nesinori skaityti visos temos, kad tą nuorodą atrastum doh.gif

Įdedu nuorodą čia:
KONKURSAS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuschka: 19 gegužės 2009 - 10:10
jau žinok tiek pribalsuota, kad aš beveik džiaugčiausi, jog jos niekas nerastų blush2.gif rolleyes.gif

bet jeigu rimtai, nuoroda mano paraše ir tą stengiuosiu vis paminėti, kažkaip niekas anksčiau nepasakė tokios pastabos, tai ir buvau sau rami. Įsidėsiu į parašą kad konkursas dar prierašą.
Atsakyti
Aš irgi manau, kad reikėjo balsavimui atidaryti naują temą, kad visiems būtų žinoma kas ir kur, nereikėtų ieškoti... rolleyes.gif Ir dar, kad nesimatytų iškart, kurios dėžutės turi daugiausiai balsų.
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 19, 10:41)
Ingusia31, o kodėl nedalyvavai ir savo orginaliomis idėjomis nenušluostei visoms dalyvėms nosies  rolleyes.gif  mirksiukas.gif ??



Ingusia31,2009 05 01, 22:04]g.gif tikrai rimtas isbandymas, niekaip negaleciau padaryti darbo isprausta i tokius remus  unsure.gif cia kazkas panasaus kaip pasimyleti su kaimynu is pirmo auksto visom laiptines babytem tik rugtyniaujant kuri tai padarys geriausiai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif (siandien man emocine iskrovos diena  lotuliukas.gif )

mintis is kazkur priekyje mano....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 19 gegužės 2009 - 10:18
Man patinka Scrapo konkursai, ten netidaromos jokios temos, viskas vyksta organizatorės puslapyje, tai bus kažkas panašaus. O iš šio konkurso bus ko pasimokyti man tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 05 19, 11:17)
mintis is kazkur priekyje mano....

Tai va,mes kiek turejom laiko tiek ir padarem, jei butu terminas ilgesnis, gal kuri is musu butu toooooki sedevra padariusi biggrin.gif
Atsakyti
gal ne i tema bus...bet visos kas nedalyvavo, nelabai garsiai begali reiksti manau savo tiesas ir mintis:)kas butu jeigu butu:)))))
va dalyvavusios gali pilstyti ir kritikuoti, kaip vienai ar kitai reikejo pasistengti, ar kazkaip ipatingiau padaryti....bet ne tos kurios cia darbo nedejo..nors ir ka begalvotu...manau kai nedalyvauji, atrodo viskas lengva....ir tokios snekos nera saziningos kitu atzvilgiu...
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 05 19, 11:37)
manau kai nedalyvauji, atrodo viskas lengva....ir tokios snekos nera saziningos kitu atzvilgiu...

Tikrai tame yra tiesos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 10:52)
kai atidarysiu naują savo puslapį ten įrengsiu balsavimo kambarį, kur bus galima palikti tokius pačius komentarus tik jų nebus matyti ,kol nepasibaigs balsavimo laikas. Labai daug balsuojančių  pas mus, palyginus su kitais konkursais.... bus tikra rinkiminė naktis, kol suskaičiuosiu balus.
Reikia viską kompiuterizuoti, kol nesukvietėt pusės Lietuvos balsuoti  doh.gif

Taip pat galėsiu įvesti vieną saugiklį, kad iš to paties IP negalima balsuoti du kartus....


thumbup.gif ..


QUOTE(Gabii__ @ 2009 05 19, 11:37)
gal ne i tema bus...bet visos kas nedalyvavo, nelabai garsiai begali reiksti manau savo tiesas ir mintis:)kas butu jeigu butu:)))))
va dalyvavusios gali pilstyti ir kritikuoti, kaip vienai ar kitai reikejo pasistengti, ar kazkaip ipatingiau padaryti....bet ne tos kurios cia darbo nedejo..nors ir ka begalvotu...manau kai nedalyvauji, atrodo viskas lengva....ir tokios snekos nera saziningos kitu atzvilgiu...


drinks_cheers.gif ..Ir dar reikia nepamiršti, kad konkurse dalyvauja ir tik tik pradedančios..(tokios kaip aš)..ir jau profesionalės..Todėl kartais skaudu kai kuriuos komentarus skaityti..ypač, kai nuskamba tarp eilučių, kad darbeliai kai kurie tokie nekokie.. blush2.gif
Atsakyti
Visų darbeliai labai gražūs thumbup.gif ir dar, jaučiu realybėje balsai pasiskirstytų kitaip ax.gif nes daug duoda pati nuotraukos kokybė, kadro kampas ir panašiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 19, 12:45)
:.Todėl kartais skaudu kai kuriuos komentarus skaityti..ypač, kai nuskamba tarp eilučių, kad darbeliai kai kurie tokie nekokie.. blush2.gif

O as i tokius komentarus nekreipiu demesio, juk zinojau kur einu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 19, 12:48)
O as i tokius komentarus nekreipiu demesio, juk zinojau kur einu mirksiukas.gif


Na ir aš per daug nereaguoju..bet nu vistiek kažkiek paliečia..tas jautrias stygas.. blush2.gif smile.gif
Atsakyti