Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(sobieska @ 2009 05 19, 09:58)
Nu jo, eina taskas i taska biggrin.gif


Kiba taškus skaičiuojat? blink.gif
Aš tai tik peržvelgiu maždaug kiek balsuoja už kurią.

Galvoju, kad man labiau patiko, kai kituose konkursuose balsuodavo SM temoje, ne taip matyti, kas pirmauja, kas atsilieka. O čia užeini ir taip akivaizdžiai matyti, kad gali įtakoti balsavimą. tongue.gif Aišku ten irgi galėjo, kas norėjo paskaičiuoti, bet čia nori nenori matai.
Atsakyti
karsta.gif kaip ir tikėjaus prasidėjus konkursui, čia verda aistros hihihi.gif
dėl balsavimo skaidrumo, tai aš pati asmeniškai niekam nieko nesakiau, buvo įdomu pamatyti tikrą nuomonę blush2.gif o jei merginos SM forume dalyvauja kitose temose ir ten paagitavo balsuoti konkurse, kodel gi ne, jei viskas skaidru ir sazininga ir tai leidžia konkurso taisyklės .... na, o jei nurodoma "mano numeris 14 , balsuokit už mane", tai jau tikrai nėra gražu, bet tegul tai būna pačių taip darančių sąžinės reikalas blink.gif negi dabar organizatorė turi gaišti laiką ir narpliot detektyvus??? paprasčiausiai,- jei kyla koks įtarimas, galima gi neskaičiuoti tų įtartinų balsų 4u.gif Manau ateity, jei bus konkursai, pavyks išvengti neskaidrumo 4u.gif Ingusia31, o kodėl nedalyvavai ir savo orginaliomis idėjomis nenušluostei visoms dalyvėms nosies rolleyes.gif mirksiukas.gif ??
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 05 19, 10:33)
Kiba taškus skaičiuojat?  blink.gif
Aš tai tik peržvelgiu maždaug kiek balsuoja už kurią.

Galvoju, kad man labiau patiko, kai kituose konkursuose balsuodavo SM temoje, ne taip matyti, kas pirmauja, kas atsilieka. O čia užeini ir taip akivaizdžiai matyti, kad gali įtakoti balsavimą.  tongue.gif Aišku ten irgi galėjo, kas norėjo paskaičiuoti, bet čia nori nenori matai.

Ne balsus,tik balsuotoju skaiciu biggrin.gif Matosi daug nauju nematytu nicu...tikrai butu geriau, kad nesimatytu kiek, kada, kur...objektyviau tskant...bet siaip viskas cool thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas, balų skaičiavimas laukia nemažas..... nereiškia, kad pirmauja dėžutė su daugiausia komentarų, pagal skirtas vietas skaičiuosiu balus.

I vieta- 3 balai
II vieta 2 balai
III vieta 1 balas.

Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 19, 10:41)
Ingusia31, o kodėl nedalyvavai ir savo orginaliomis idėjomis nenušluostei visoms dalyvėms nosies  rolleyes.gif  mirksiukas.gif ??

Ji dave galimybe kitoms paimt aukstesnes vietas... tongue.gif
Atsakyti
O siaube siaube.... kaip sunku buvo prabalsuoti,nes visi darbeliai labai gražūs thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Sekantį kart ir aš dalyvausiu...šį kart pabijojau Klimto,bet kitai servetėlei duosiu iššukį kokia ji bebūtų ax.gif
Atsakyti
kai atidarysiu naują savo puslapį ten įrengsiu balsavimo kambarį, kur bus galima palikti tokius pačius komentarus tik jų nebus matyti ,kol nepasibaigs balsavimo laikas. Labai daug balsuojančių pas mus, palyginus su kitais konkursais.... bus tikra rinkiminė naktis, kol suskaičiuosiu balus.
Reikia viską kompiuterizuoti, kol nesukvietėt pusės Lietuvos balsuoti doh.gif

Taip pat galėsiu įvesti vieną saugiklį, kad iš to paties IP negalima balsuoti du kartus....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 19 gegužės 2009 - 09:53
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 10:52)
Taip pat galėsiu įvesti vieną saugiklį, kad iš to paties IP negalima balsuoti du kartus....

Sekmes tobulinant sistema,tikrai zinau, kad tau pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
Pavyks smile.gif

bet klausykite ,ar tiek karotumėte prie kompo,jeigu nieko nesimatytų ? man atrodo , čia dalis intrigos.....
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 05 19, 10:33)
O čia užeini ir taip akivaizdžiai matyti, kad gali įtakoti balsavimą.  tongue.gif Aišku ten irgi galėjo, kas norėjo paskaičiuoti, bet čia nori nenori matai.


iš tikrųjų būtų smagiau, kad nebūtų matyti balsavimo rezultatų ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 10:58)
Pavyks smile.gif

bet klausykite ,ar tiek karotumėte prie kompo,jeigu nieko nesimatytų ? man atrodo , čia dalis intrigos.....


bet būtų išvengta tokio balsavimo kaip "niekas nebalsavo, tai aš pabalsuosiu" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 19, 09:44)
Ji dave galimybe kitoms paimt aukstesnes vietas... tongue.gif


biggrin.gif
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 09:52)

Taip pat galėsiu įvesti vieną saugiklį, kad iš to paties IP negalima balsuoti du kartus....


drinks_cheers.gif
oi Lachese, įsivaizduoju koks darbas laukia...... doh.gif o dar visa balsavimo diena...
gaila , negalesiu sekti rezultatų unsure.gif , visa diena uzimta, prisijungsiu tik vėlokai vakare, kai jau viskas bus nuspręsta, suskaičiuota blush2.gif, tad sėkmės visoms bandančioms jėgas, ir ištvermės organizatorei 4u.gif
Atsakyti
nus kad galejo pasakyti, kad toks anšlagas bus, kitur kiek peržvelgdavau tikrai nebuvo tokio aktyvumo. Reklama veikia kaip reikiant.

Sėkmės visoms, aš irgi grįšiu jau į balsų skaičiavimą cool.gif
Atsakyti