Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

Dėl tų kvietimų balsuoti....
Kažkaip nebuvo apibrėžta, kad balsuoti gali tik dalyvės, ar tik dekupažo temoje besilankančios.
Pati esu balsavusi meškučių konkurse, nors nedalyvavau ir nelabai domėjausi procesu. Kai lėles siuvom irgi kvietėm balsuoti kitose temose.
Aš irgi vienoje temoje parašiau, kad toks konkursas vyksta, betgi niekas nežino kuri dėžutė mano g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 05 19, 08:42)
Dėl tų kvietimų balsuoti....

Kviesti nera nusikaltimas, (jei nera apibrezta/ireminta, kas gali balsuoti)tam ir yra konkursas, kad daugiau prisirinktu, tik va jei nurodytum uz ka, va cia tai butu kaip ir kriminalas sioks toks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 19 gegužės 2009 - 07:51
QUOTE(Kerpena @ 2009 05 19, 08:42)
Dėl tų kvietimų balsuoti....
Kažkaip nebuvo apibrėžta, kad balsuoti gali tik dalyvės, ar tik dekupažo temoje besilankančios.
Pati esu balsavusi meškučių konkurse, nors nedalyvavau ir nelabai domėjausi procesu. Kai lėles siuvom irgi kvietėm balsuoti kitose temose.
Aš irgi vienoje temoje parašiau, kad toks konkursas vyksta, betgi niekas nežino kuri dėžutė mano g.gif


Niekas gi ir nedraudžia kitoms balsuoti.. mirksiukas.gif ..ir jei draugams pasisakai irgi nieko blogo..Blogumas tame, kai nurodoma už ką konkrečiai reikia prabalsuoti..Nes aš taip supratau, kad kažkas kažką įtaria.. g.gif ..nors pati kažko nieko nepastebėjau..o ir nesigilinau..ir nežadu gilintis.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 19, 08:50)
Niekas gi ir nedraudžia kitoms balsuoti.. mirksiukas.gif ..ir jei draugams pasisakai irgi nieko blogo..Blogumas tame, kai nurodoma už ką konkrečiai reikia prabalsuoti..Nes aš taip supratau, kad kažkas kažką įtaria.. g.gif ..nors pati kažko nieko nepastebėjau..o ir nesigilinau..ir nežadu gilintis.. smile.gif

Lachese jau minejo...kai vienas zmogus tik duoda 1 vieta, o daugiau niekam nieko, niekada, nei su kuo...va cia ir visas itarimas, nors patikrinti jeigu labai noretum ir reiketu gi galima...taciau kam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 19, 08:54)
Lachese jau minejo...kai vienas zmogus tik duoda 1 vieta, o daugiau niekam nieko, niekada, nei su kuo...va cia ir visas itarimas, nors patikrinti jeigu labai noretum ir reiketu gi galima...taciau kam biggrin.gif


Aaaa..Aš kažkaip per daug nesigilinu..Peržiūriu tik karts nuo karto, tas dežutes, kur skaičiukai pasikeičia kas prabalsavo ir viskas..per daug neskaičiuoju..nes man jau mirga marga.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 19, 08:57)
Aaaa..Aš kažkaip per daug nesigilinu..Peržiūriu tik karts nuo karto, tas dežutes, kur skaičiukai pasikeičia kas prabalsavo ir viskas..per daug neskaičiuoju..nes man jau mirga marga.. rolleyes.gif

Ne tau vienai...jau visu dezuciu israitymus galeciau atkartot lotuliukas.gif

Itariu, kad balsavimo galo nesulauksiu, vaikiui rytoj svente-i mokykla eit nereikia,pirmasis egzas vyks, tai trauksiu sodybon, o ten interneto nema (pakolkas)
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 19, 00:38)
Manau geriausia gal netgi būtų..kad balsuotų tos, kurios ir  lankosi dekupažo temose aplamai, o ne vien tik dalyvės... g.gif ..

Ei, ei, ei, dar kartą taisykles perskaičiau. Ten gi niekur neparašyta, kad darbas dekupažintas turi būti. Parašyta tik, kad sendintojų negalima naudoti. Na, dar servetėlė parašyta. Bet juk galima servetėlės ornamentą persipiešti ant popieriaus (jei ne eurovizija, būčiau taip gal ir padariusi, bet ją užsižiūrėjau ir pamiršau...), o tada jau ornamentą išpiešti, aplikacijas daryti, siuvinėti, deginti... ai, tęskit pačios. Ir žinot, šitiems darbams sendinimo nereikia, tad jie visi būtų tikę. O ir servetėlė panaudota, nors ant dėžutės perkelta visai kitu būdu. Vienu žodžiu, buvo didelė pagunda niekam neduoti pirmos vietos vien dėl to, kad visos nuėjo lengviausiu keliu, užklijavo pačią servetėlę. Bet kadangi to galima buvo tikėtis, tai daviau ir pirmąją vietą. Po viso to, ką čia dabar parašiau, jei dalyvausiu kitame konkurse, iš karto mane atspėsit... Ech... Taip planavau savo idėjų sąrašo neviešinti... Bet tiek to...
Atsakyti
QUOTE(Zemugne @ 2009 05 19, 09:01)
Ei, ei, ei, dar kartą taisykles perskaičiau. Ten gi niekur neparašyta, kad darbas dekupažintas turi būti.

O cia man atrodo, kad smarkiai tu klysti. Konkursas paskelbtas butent dekupazo skyriuje (ne kur nors origami, skiautiniu...) tai ir buvo atlikta dekupazo budu tik ispraustu i tam tikrus remus-be sendinimo....
Atsakyti
Dar pasitikslinau. Bet gi dekupažo atskiro skyriaus nėra. Yra mezgimas-nėrimas, vėlimas, siuvinėjimas... O šalia šitos temos yra ir muilo gamyba, ir daug kitokių tikrai ne dekupažo temų. Todėl aš ir tikėjausi, kad gal bus darbų, kuriuose bus dėžutė dekoruota, bus panaudota servetėlė, bet patys dekoravimo būdai bus įvairus, nes tema bendra. Tiesa, tik dabar apsižiūrėjau, kad dekupažo temų skyriaus nėra, gal tai mane ir suklaidino, ir leido tikėtis įvairesnių darbų (o gal tik mano fantazija tokia nežabota, kad aš iš priemonių vienai technikai prisigalvoju darbų, daromų visai kitomis technikomis)
Atsakyti
QUOTE(Zemugne @ 2009 05 19, 09:16)
Dar pasitikslinau.

Yra dekupazas, buvo dekupazo pagyru puodas, dabar ale parodele...tose temose ir gime pati uzmacia biggrin.gif
Atsakyti
Na, priešistorės nežinojau, todėl gal ir nesupratau šito konkurso pagrindinės idėjos. Pamačiau jį kaip dar vieną konkursą, kai ėjau žiūrėti, ar swapų temoje kas nors ko nors neparašė...
Tuomet ir gerai, kad nepavyko man nudekoruoti savo dėžutės taip, kaip norėjau, nes ten "dekupažas" būtų pasilikęs giliai giliai ir paviršiuje jo visai nesimatytų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemugne: 19 gegužės 2009 - 08:21
QUOTE(Zemugne @ 2009 05 19, 09:20)
Na, priešistorės nežinojau, todėl gal ir nesupratau šito konkurso pagrindinės idėjos.

Pagarba zmonems, turintiems daug genialiu ideju hi.gif
Atsakyti