Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

o tu įsitikinus kad ta ale Jennifer balsuoti eina? Man kaip ir į procedūrų kabiną neša, na kur šildymai visokie lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 19, 00:54)
Čia tavo faktai ko gero iš praeitų rinkimų, nes šiandien sniego nėra, o ten atrodo kad yra, už lango šiandien saulytė švietė, o mano beretė bombordava va  blink.gif, beje, gabaritų tokių nedaėjau dar, ačiū Dievui, bet jei ir toliau kepsiu bandeles bei jas ragausiu, ilgia netruksiu  tongue.gif

As gi minejau...ir patariu, gryzk prie ankstesnio dizainerio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 18, 23:59)
Pasistojo klausimuks...o nuo  kada tampama "suaugusiomis"...mano vyresnelio draugai mane "saveke" laiko, nors man gerokai virs ... biggrin.gif

Kai gali žanytis be daktarų leidimo tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2009 05 19, 00:00)
As gi minejau...ir patariu, gryzk prie ankstesnio dizainerio biggrin.gif

g.gif kurio?
OK, labanaktukas konkursantėms, lauksime rytojaus rezultatų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 19 gegužės 2009 - 00:03
user posted image
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 19, 00:59)
o tu įsitikinus kad ta ale Jennifer balsuoti eina? Man kaip ir į procedūrų kabiną neša, na kur šildymai visokie  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Nu nemanau, kad ji rankose laikytu sveikatos kortele, nors...visko gali but...kitas dar gincytusi, o as manau, kad eisiu lovan, mazius kazko tais duoda apie save zinot...palieku jus... iki...siandienos kazkur 7,00 biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 19 gegužės 2009 - 00:40
Mielas kicius wub.gif Ramios nakties visoms.

Dar šiek tiek informacijos :

Prašyčiau neinterpretuoti balsavimo taisyklių. Ir tiksliai jų laikytis. Jeigu nerasiu trijų vieno asmens balsų iki balsavimo pabaigos, vienas balsas taip pat bus neskaičiuojamas. Balsuodami tik už vieną darbelį, iš kitų merginų atimate taškus, kurie gali lemti vietą.

Konkurso nuoroda mano paraše ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 01:48)
Mielas kicius  wub.gif Ramios nakties visoms.

Dar šiek tiek informacijos :

Prašyčiau neinterpretuoti balsavimo taisyklių. Ir tiksliai jų laikytis. Jeigu nerasiu trijų vieno asmens balsų iki balsavimo pabaigos, vienas balsas taip pat bus neskaičiuojamas. Balsuodami tik už vieną darbelį, iš kitų merginų atimate taškus, kurie gali lemti vietą.

Konkurso nuoroda mano paraše  ax.gif

Labas rytas

Rinkimu stabas jau atidarytas

Gal kavos mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Uzteks ir vieno puodelio kavos, krize, reik taupyt biggrin.gif valstybe rinkimu neremia finansiskai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 19 gegužės 2009 - 06:57
Ko cia tiek pazere g.gif

Eina suvalkietis ir nešasi trilitrinį stiklainį. Sutinka kaimyną.
-Iš kur eini?
Tai va, poliklinikoje buvau, šlapimo tyrimus dariausi.
-Kodėl trilitrinis?
Kad negalvotų, jog suvalkiečiai skūpūs.
-Tai kam atgal nešiesi?
-Aha, cukraus rado!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 19 gegužės 2009 - 06:59
QUOTE(sobieska @ 2009 05 19, 07:34)
Ko cia tiek pazere g.gif


Labas rytas, kol sistema išsibudina, dažnai taip būna, man jau ne vieną kartą pasitaikė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lebut @ 2009 05 19, 07:58)
Labas rytas, kol sistema išsibudina, dažnai taip būna, man jau ne vieną kartą pasitaikė  bigsmile.gif

bigsmile.gif mane seniai gyvas zadintuvas pakele, o cia mat sistema dar neissibudinusi...aplink vieni miegaliai cool.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

čia kilo diskusijų dėl balsavimo skaidrumo....tarkim aš - esu tik tyli dekupažo temų skaitytoja smile.gif nes šia technika susidomėjau visai neseniai. Kaip sakoma, semiuose teorinės patirties. Darbelius tik tik pradedu lipdyt ax.gif ir labai smagu buvo, kad galėjau sudalyvauti tokiam konkurse thumbup.gif kaip balsuotoja. Pasisemti idėjų ir pamatyti, kaip iš tokios manęs niekada neužkabinsiančios servėtėlės galima padaryti šitokių grožių rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(markse @ 2009 05 19, 08:33)
Labas rytas  smile.gif

čia kilo diskusijų dėl balsavimo skaidrumo....tarkim aš -

Tikrai nereikia teisintis, viskas gerai mirksiukas.gif ...sekmes "lipdant" darbelius
Atsakyti