Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 00:29)
Tai dabar ir kitas dalyves reikės sekti....? negi negalima be kaimynų    verysad.gif  ???? bent ne SM rašykite,... telefonu paskambinti juk galima....

Cia juk konkursas...o jis retai kada buna skaidrus mirksiukas.gif susitaikyk su realybe...velgi pasikartosiu...gyvenam apsuptyje kitu homo sapienu cool.gif
Atsakyti
tos dvi balsuotojostai tikrai super biggrin.gif
Atsakyti
nus pačios mane priversite, sugalvosiu ir skaidrių būdų smile.gif balsuos tik dalyvės, tarkime.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 18 gegužės 2009 - 23:37
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 00:34)
nus pačios mane priversite, sugalvosiu ir skaidrių būdų smile.gif balsuos tik dalyvės tarkime.....

va drinks_cheers.gif is cia /darbo eigoje ir gimsta naujos taisykles.Reiktu uzskaityt tik tu balsus, kurios bent kelis kartus butu pasisakiusios dekupazo arba tam prijauciancioj temoj.
Nespeju fiksuot faktu
user posted image
Is beretes kaip ir i Jennifer nesa...kiba dizaineri pasikeite, jei tai ne ji g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 18 gegužės 2009 - 23:39
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 00:34)
nus pačios mane priversite, sugalvosiu ir skaidrių būdų smile.gif balsuos tik dalyvės tarkime.....


Manau geriausia gal netgi būtų..kad balsuotų tos, kurios ir lankosi dekupažo temose aplamai, o ne vien tik dalyvės... g.gif ..Nors visada atsiras visokių kabliukų..geriausia yra per daug nesigilinti..nu lai tai būna ant tų pačių nesąžiningųjų sąžinės..nu anksčiau ar vėliau viskas išaiškėja.. g.gif
Ir galų gale pagal niką..gi viską galima sužinoti, su kuom SM bendrauja, kokiose temose lankosi..kam įdomu, ir kas norės..galės paskui pagal balsuotojus pasižiūrėti..kam koks įtarimas kils.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salne: 18 gegužės 2009 - 23:41
Žinai, Salne, aš irgi pagalvojau, kodėl turiu būti seklys ir nepasitikėti kuo nors. Mano misija šiek tiek kita čia ir balsavimas tikrai tegul lieka sąžinės reikalas visų. Kiek mačiau, tikrai didesnės daugumos balsavusiųjų vardai žinomi, ir tik keli svečai.
Nors, kaip sakant, geri darbai ir taip žiba ir labai įtakoti situaciją reikėtų gerokai pasistengti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 18 gegužės 2009 - 23:45
QUOTE(Salne @ 2009 05 19, 00:38)
Manau geriausia gal netgi būtų..kad balsuotų tos, kurios ir  lankosi dekupažo temose aplamai, o ne vien tik dalyvės... g.gif ..Nors visada atsiras visokių kabliukų..geriausia yra per daug nesigilinti..nu lai tai būna ant tų pačių nesąžiningųjų sąžinės..nu anksčiau ar vėliau viskas išaiškėja.. g.gif

As galiu pasakyti tik viena...dzin kas kur ir uz ka balsavo. juk ne is miliono losiam...man tai yra nereali pramoga, papildomas adrenalinas sioks toks salia augmenijos. Ir dabar sedziu akis padziovus ,vietoj to, kad sapnuociau arba aptureciau erotines fantazijas, konkurse..bet fain, nors tu ka cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 00:44)
Žinai, Salne, aš irgi pagalvojau, kodėl turiu būti seklys ir nepasitikėti kuo nors. Mano misija šiek tiek kita čia ir balsavimas tikrai tegul lieka sąžinės reikalas visų. Kiek mačiau, tikrai didesnės daugumos balsavusiųjų vardai žinomi, ir tik keli svečai.
Nors, kaip sakant, geri darbai ir taip žiba ir labai įtakoti situaciją reikėtų gerokai pasistengti.


Na tai tegul taip ir lieka..Balsuoja visos..o jau paskui..po antro..trečio...dvidešimto konkurso..kurie tikiuosi bus ir toliau..viskas atsisijos..ir tikrai nebebus jokių nesusipratimų, o tik noras kurti ir daryti kažką išskirtinio.. 4u.gif
Čia gal, kad pirmas toks konkursas..todėl ir atsiranda kažkoks nepasitikėjimas..netikrumas..lengvas pavydas..kai kam gal nusivylimas.. g.gif
Atsakyti
visos išvardintos emocijos yra sveikos, ypač pavydas, jis skatina kažko daugiau siekti,
o man taip ramu, darau savo darbelį tongue.gif neturiu fotiko,.... tai pasirodysiu negreitai...

Scrapo temose galima balsuoti visiems, meškukų taip pat, tad ir pas mus bus galima. Mes juk didelės mergaitės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 18 gegužės 2009 - 23:51
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 00:51)
Scrapo temose galima balsuoti visiems, meškukų taip pat, tad ir pas mus bus galima. Mes juk didelės mergaitės  ax.gif


drinks_cheers.gif ..Didelės ir suaugusios.. rolleyes.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 18, 23:37)
va drinks_cheers.gif  is cia /darbo eigoje ir gimsta naujos taisykles.Reiktu uzskaityt tik tu balsus, kurios bent kelis kartus butu pasisakiusios dekupazo arba tam prijauciancioj temoj.
Nespeju fiksuot faktu
user posted image
Is beretes kaip ir i Jennifer nesa...kiba dizaineri pasikeite, jei tai ne ji g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Čia tavo faktai ko gero iš praeitų rinkimų, nes šiandien sniego nėra, o ten atrodo kad yra, už lango šiandien saulytė švietė, o mano beretė bombordava va blink.gif, beje, gabaritų tokių nedaėjau dar, ačiū Dievui, bet jei ir toliau kepsiu bandeles bei jas ragausiu, ilgia netruksiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 18 gegužės 2009 - 23:58
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 19, 00:51)
visos išvardintos emocijos yra sveikos, ypač pavydas, jis skatina kažko daugiau siekti,
o man taip ramu, darau savo darbelį  tongue.gif  neturiu fotiko,.... tai pasirodysiu negreitai...


drinks_cheers.gif
Taip didieji talentai ir slypi kazkur anapus biggrin.gif ...kur atsiusti tau fotika biggrin.gif Adresas tas pats...i Vilniu Lachesei
Papildyta:
QUOTE(Salne @ 2009 05 19, 00:53)
drinks_cheers.gif ..Didelės ir suaugusios.. rolleyes.gif  flirt.gif

Pasistojo klausimuks...o nuo kada tampama "suaugusiomis"...mano vyresnelio draugai mane "saveke" laiko, nors man gerokai virs ... biggrin.gif
Atsakyti