Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(sobieska @ 2009 05 18, 23:04)
...uz grazius zodzius parasytus AZ ax.gif


aaa, aisku rolleyes.gif nes as cia biski pasimetusi sivakara, tai nebesupratau uz ka nusipelniau padekos blush2.gif
Atsakyti
Man visos akys ir ausys susisuko - galvojau ysijungsiu, viena kita deze ir ramu... o ten Klimto pilnas ekranas!!!! doh.gif lotuliukas.gif Buvo sunku g.gif , cia jums ne Grybauskaite rinkti biggrin.gif
p.s. pasakykit kas nors, kieno 4 dezele ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 19, 00:05)
Bet negražu leisti rinktis tik iš trijų..kai dalyvių  11.. mirksiukas.gif

Supranti...su sitais zmonemis yra daug metu bendraujama, jie zinojo kad dalyvausiu konkurse, bet nezinojo kada...as turejau pasakyt...butu priverte... o kad butu siek tiek saziningiau kitu atzvilgiu...ireminau...tik ar teisingai...balsavimo pabaiga parodys... didele tikimybe kad melavau, labai malonu savo kartele kilstelt aukstyn tongue.gif cia nebuvo nurodyta uz ka balsuot konkreciai, kaip kad parode kitos dalyves
Atsakyti
QUOTE(jakata @ 2009 05 18, 23:15)
Man visos akys ir ausys susisuko - galvojau ysijungsiu, viena kita deze ir ramu... o ten Klimto pilnas ekranas!!!!  doh.gif  lotuliukas.gif  Buvo sunku g.gif , cia jums ne Grybauskaite rinkti  biggrin.gif
p.s. pasakykit kas nors, kieno 4 dezele ?  ax.gif

lotuliukas.gif o tu spėk iš trijų kartų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 18 gegužės 2009 - 23:22
QUOTE(jakata @ 2009 05 19, 00:15)
p.s. pasakykit kas nors, kieno 4 dezele ?  ax.gif

Gali manyt kad tai mano...salnes...auksines...ir dar 8 incognito biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 19, 00:19)
Supranti...su sitais zmonemis yra daug metu bendraujama, jie zinojo kad dalyvausiu konkurse, bet nezinojo kada...as turejau pasakyt...butu priverte... o kad butu siek tiek saziningiau kitu atzvilgiu...ireminau...tik ar teisingai...balsavimo pabaiga parodys... didele tikimybe kad melavau, labai malonu savo kartele kilstelt aukstyn tongue.gif  cia nebuvo nurodyta uz ka balsuot konkreciai, kaip kad parode kitos dalyves


Viskas gerai.. 4u.gif ..Tikiu, kad balsavimo pabaiga parodys.. mirksiukas.gif ..Bet kokiu atveju visos dalyvaujančios yra šaunuolės..(tame tarpe ir aš biggrin.gif )..nes pačiame pirmame konkurse sudalyvauti reikia drąsos daugiau, nei sekančiuose.. blush2.gif ..
Atsakyti
QUOTE(jakata @ 2009 05 19, 00:15)
p.s. pasakykit kas nors, kieno 4 dezele ?  ax.gif

butu labai idomu isgirst, del ko susidometa 4 dezele ax.gif nu reikia kazkaip stumpt laika, kai visi miega
Dar radau potencialiu balsuotoju
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 18 gegužės 2009 - 23:28
Pamiegosi čia su jumis.. doh.gif
Atsakyti

Tai dabar ir kitas dalyves reikės sekti....? negi negalima be kaimynų verysad.gif ???? bent ne SM rašykite,... telefonu paskambinti juk galima....
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 19, 00:26)
Dar radau potencialiu balsuotoju


Kas tau leido mano nuotrauką įdėti???.. cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 19, 00:25)
Viskas gerai.. 4u.gif ..Tikiu, kad balsavimo pabaiga parodys.. mirksiukas.gif ..Bet kokiu atveju visos dalyvaujančios yra šaunuolės..(tame tarpe ir aš  biggrin.gif )..nes pačiame pirmame konkurse sudalyvauti reikia drąsos daugiau, nei sekančiuose.. blush2.gif ..

drinks_cheers.gif tikrai miargos butu man neatleidusios...rinkausi geriausia varianta is blogiausio blush2.gif Jus jau man atleiskit...kalta aplinka
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 18, 23:26)
butu labai idomu isgirst, del ko susidometa 4 dezele ax.gif  nu reikia kazkaip stumpt laika, kai visi miega
Dar radau potencialiu balsuotoju
user posted image

ai kaip juokinga kai spėliojama.... Nors apti tai visai nieko jaučiu neatspėjau, nu tiesiog nesispėlioja šį vakarą man schmoll.gif
O balsuotojos tai veteranės, bet įtariu ne dekupažo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 18 gegužės 2009 - 23:31