Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(Lachesė @ 2009 05 18, 23:21)
nu cirkas, šitas fotkis yra 8 pagal aktyvumą LT, gaila, kad nepažiūrėjau pradžioje balsavimo

http://www.fotki.com/Lithuania/lt/


Nu ką merginos..bandom gal aukštesnę vietą užimti..??.. lotuliukas.gif ..Negi mums 8 tinka..??.. lotuliukas.gif
Atsakyti
O vartotojai aktyviausi irgi is musu forumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2009 05 18, 23:24)
O vartotojai aktyviausi irgi is musu forumo  biggrin.gif

istorijos nesuklastosi...prasom mane i raudonaja knyga irasyt...neduosiu apie save uzmirst biggrin.gif
Kaip butu faina , kad ir moderatores cia uzsuktu ir balsiuka atiduotu, o ne tik kai vyksta...nuomoniu susikirtimai pasireikstu ax.gif
Atsakyti
manau,kad dekupažui iki dailių skudurėlių dar teks pakovoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 05 18, 21:03)
Muzikikė tai šita jėga thumbup.gif

bet berniukas i vis nerealus, apie šypseną patyliu aplamai wub.gif
Nu mergičkos jūs čia tikrai pašėlote, ko gero aktyviau nei eurovizijos ar prezidento rinkimų pabaigos laukiate lotuliukas.gif Šaunuolės thumbup.gif
O aš nežinau balsuoti ar ne, visos gražios dėžutės, kiekviena išskirtinė, negaliu trijų išskirti blush2.gif
O ČIA šiek tiek ramiako ir patriotiško palaikymo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 18 gegužės 2009 - 22:34
jeigu būtų tiek darbų,kiek balsuojančių,

VA ČIA TAI KONKURSAS BŪTŲ lotuliukas.gif

žiūrint į tokį balsuojančių aktyvumą, tai norisi kokį konkursą paskelbti su mini daikčiuku, kad būtų daug daug dalyvių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 18 gegužės 2009 - 22:32
Kažkaip turbūt ne į temą paklausiu, įpuoliau čia naktį visa pervargusi ir nesigaudau situacijoje g.gif Kodėl paskutinė dėžutė kažkodėl jau apdovanota?
Atsakyti
Amura maciau, kad siandien i "svecius" buvai uzsukusi. Manei, kad busiu isikelusi savo dezike tongue.gif ar siaip tik pasiilgusi buvai.
Efaufo geriau veliau negu niekada ACIU 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 18, 23:30)
bet O aš nežinau balsuoti ar ne, visos gražios dėžutės, kiekviena išskirtinė, negaliu trijų išskirti  blush2.gif

Susirask mano ankstesni posta, ka...ten tau zinute palikau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sobieska, ko tai man atrodo, kad tavo mėlynoji dėžutė, nu nežinau kodėl, bet tik pamačiusi kažkaip taip pagalvojau iš karto. Jei klystu, labai atsiprašau blush2.gif
Atsakyti
nes aš esu žiopla ir šiandien gerokai išsiblaškius.....šito darbelio neįkėliau kartu su kitais,.... darbiniai failai pasiliko kitame folderyje, tai čia mano kaltė ir žmogui norėčiau moralinę žalą atitaisyti.
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2009 05 18, 23:32)
Kažkaip turbūt ne į temą paklausiu, įpuoliau čia naktį visa pervargusi ir nesigaudau situacijoje  g.gif  Kodėl paskutinė dėžutė kažkodėl jau apdovanota?

Paskaitinek truputuka anksciau postus, suprasi tikrai, jei ne...vel megink klaust ir tau bus atsakyta cool.gif
Atsakyti
tongue.gif jau atsakiau.....
Atsakyti