Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(Salne @ 2009 05 18, 23:01)
Mano vyras tai iš manęs jau juokiasi..sako, ko tu į tas dežutes žiūri..nes kiek ateina prie manęs..pas mane tas langas su tom dežutėm..o aš vis refresh spaudalioju ir vis žiūriu..nu visgi gal dar kas nors prabalsavo.. lotuliukas.gif ..Nu tikrai naktį nemiegosiu.. lotuliukas.gif

ir as jauciu, kad naktis bemiege bus, jauciu stipru MB palaikyma lotuliukas.gif ir vyno butelaiti atsidariau , nors toli grazu iki favoriciu, bet turiu gera meeta thumbup.gif

Salne nu prisipazink man i AZ kuri tavo tongue.gif nors itariu, bet...tegul kitos pavydi musu atvirumo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 18 gegužės 2009 - 22:04
QUOTE(Salne @ 2009 05 18, 22:01)
Mano vyras tai iš manęs jau juokiasi..sako, ko tu į tas dežutes žiūri..nes kiek ateina prie manęs..pas mane tas langas su tom dežutėm..o aš vis refresh spaudalioju ir vis žiūriu..nu visgi gal dar kas nors prabalsavo.. lotuliukas.gif ..Nu tikrai naktį nemiegosiu.. lotuliukas.gif



lygiai ta pati ir as darau- seku rezultatus biggrin.gif

o tai jau "eurovizija" cia prasidejo ? sad.gif et, as tai kaip tik niekam nieko nesakiau, kad pamatyt dekupazisciu objektyvu ivertinima, o ne draugiu unsure.gif
Atsakyti
Man dar smagu, kad nera ne viena dezute, kuri negautu balso thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2009 05 18, 23:03)
lygiai ta pati ir as darau- seku rezultatus biggrin.gif

o tai jau "eurovizija" cia prasidejo ? sad.gif et, as tai kaip tik niekam nieko nesakiau, kad pamatyt dekupazisciu objektyvu ivertinima, o ne draugiu unsure.gif

O kodel nusprendei, kad cia drauges viena uz kita balsuoja, a. Tikekim , kad taip nera mirksiukas.gif anksciau ar veliau vistiek pamatysim kur buvo skaidru, o kur drumsta
Papildyta:
QUOTE(IRR @ 2009 05 18, 23:04)
Man dar smagu, kad nera ne viena dezute, kuri negautu balso thumbup.gif

Tikrai thumbup.gif visos dezutes turi savo sarmo
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 18, 23:02)
Salne nu prisipazink man i AZ kuri tavo tongue.gif  nors itariu, bet...tegul kitos pavydi musu atvirumo


Rytoj 17:30 pasakysiu...Juk jau pasižadėjau, kad ir paskutinę vietą užimsiu pasisakysiu.. biggrin.gif
Galų gale tu dar net neprabalsavai... tongue.gif

QUOTE(auksine @ 2009 05 18, 23:03)
lygiai ta pati ir as darau- seku rezultatus biggrin.gif

o tai jau "eurovizija" cia prasidejo ? sad.gif et, as tai kaip tik niekam nieko nesakiau, kad pamatyt dekupazisciu objektyvu ivertinima, o ne draugiu unsure.gif


Aš irgi niekam nieko nesakiau...norėjau specialiai pasitikrinti savo jėgas ir sugebėjimus..tik vyras mano žino.. smile.gif ..Na norėjau objektyvaus įvertinimo..ar kažką sugebu, turiu minčių ar visgi geriau slėptis po lapais.. biggrin.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salne: 18 gegužės 2009 - 22:10
QUOTE(sobieska @ 2009 05 18, 22:09)
O kodel nusprendei, kad cia drauges viena uz kita balsuoja, a. Tikekim , kad taip nera mirksiukas.gif  anksciau ar veliau vistiek pamatysim kur buvo skaidru, o kur drumsta
Papildyta:


tai zinoma, pamatysim wink.gif be to favorites stipriai atsiplese nuo kitu, vadinasi tikrai vertos priziniu vietu 4u.gif


QUOTE(Salne @ 2009 05 18, 22:09)
Rytoj 17:30 pasakysiu...Juk jau pasižadėjau, kad ir paskutinę vietą užimsiu pasisakysiu.. biggrin.gif
Aš irgi niekam nieko nesakiau...norėjau specialiai pasitikrinti savo jėgas ir sugebėjimus..tik vyras mano žino.. smile.gif ..Na norėjau objektyvaus įvertinimo..ar kažką sugebu, turiu minčių ar visgi geriau slėptis po lapais.. biggrin.gif ..



aga, as taip pat savo jegas patikrint noriu smile.gif
Atsakyti
Jau viskas susitvarkė... blush2.gif ..per greitai sureagavau..sorry už of topic.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salne: 18 gegužės 2009 - 22:16
QUOTE(auksine @ 2009 05 18, 23:12)
aga, as taip pat savo jegas patikrint noriu smile.gif

akylos pastebes, kuri dar dalyvauja mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Salne @ 2009 05 18, 23:14)
Driftas...tu dviem dežutėm antras vietas davei.. smile.gif ..Pasitaisyk..arba Lachesės prašyk, kad pakoreguotų.. mirksiukas.gif

lotuliukas.gif ale kad stebi...isgerk vandens lotuliukas.gif saunuole, turi but tvarka ir teisingumas
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 18, 23:16)
lotuliukas.gif  ale kad stebi...isgerk vandens lotuliukas.gif  saunuole, turi but tvarka ir teisingumas


Jo...tvarka bus.. biggrin.gif
Atsakyti
nu cirkas, šitas fotkis yra 8 pagal aktyvumą LT, gaila, kad nepažiūrėjau pradžioje balsavimo

http://www.fotki.com/Lithuania/lt/
Papildyta:
einu ir aš tvarką patikrinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 18, 23:21)
nu cirkas, šitas fotkis yra 8 pagal aktyvumą LT, gaila, kad nepažiūrėjau pradžioje balsavimo

http://www.fotki.com/Lithuania/lt/
Papildyta:
einu ir aš tvarką patikrinsiu smile.gif

Ramiai, ramiai...vyksta darbas is uz uzkulisiu lotuliukas.gif kad ir ne pirmoj vietoj, bet vis velkuosi

Oho kokia uzkaitusi lotuliukas.gif

Jennifer tavo balso man ziauriai reikia...tavo nuojauta juk nuo manosios nesiskiria...gera proga pasitikrint...varyk balsuot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 18 gegužės 2009 - 22:25
dar statistikos

Comments: 208 (208 new)
Hits today: 6330 ( tiek ištraukta nuotraukų į didelį langą)
Visitors today: 146
Atsakyti