Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

Muzikikė tai šita jėga thumbup.gif
Atsakyti
man rimtai šitas konkursas primena "dekoviziją" , graži daina, nieko negali pasakyti smile.gif
Atsakyti
man rodos 3 dezute versus darbelis wub.gif pirmaaaaa vietaaaaa tai dezutei jau garantuotaaaa be finalo drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
konkursą rasite mano paraše iki balsavimo pabaigos. Pabaiga, primenu, gegužės 19d. 17.30h
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 18 gegužės 2009 - 21:14
QUOTE(*Mulate* @ 2009 05 18, 23:07)
man rodos 3 dezute versus darbelis  wub.gif  pirmaaaaa vietaaaaa tai dezutei jau garantuotaaaa be finalo  drinks_cheers.gif  wub.gif


drinks_cheers.gif as tik pamaciusi ta dezute pagalvojau kad tai versus darbas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amura: 18 gegužės 2009 - 21:23
QUOTE(Amura @ 2009 05 18, 22:23)
drinks_cheers.gif  as tik pamaciusi ta dezute pagalvojau kad tai versus darbas  biggrin.gif

as gi jum sakiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Balsavimas tesiasi biggrin.gif
user posted image

Man sita dainike patiko Cia berniukas toks mmmmmmm rolleyes.gif
Atsakyti
Na, mergaites, ir pridaret grozybiu bigsmile.gif thumbup.gif Nors buvo nelengva isrinkt 3 paciausias, bet teko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 18, 22:05)
man rimtai šitas konkursas primena  "dekoviziją" , graži daina, nieko negali pasakyti smile.gif



Na jau man kaip šitas konkursas primena euroviziją.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai aš jums paskui pasakysiu..
Atsakyti
QUOTE(Tallina @ 2009 05 18, 22:52)
Na jau man kaip šitas konkursas primena euroviziją..  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tai aš jums paskui pasakysiu..

Pastebejau ir as lotuliukas.gif lotuliukas.gif irgi galesiu pasakyt, nu bet nieko nepadarysi, tikrai losiu labai saziningai, netgi mano mama nezino, kad dalyvauju, o apie draugus isvis tyliu biggrin.gif Juk neveltui pametineju eurovizines dainuskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 18 gegužės 2009 - 21:59
Mano vyras tai iš manęs jau juokiasi..sako, ko tu į tas dežutes žiūri..nes kiek ateina prie manęs..pas mane tas langas su tom dežutėm..o aš vis refresh spaudalioju ir vis žiūriu..nu visgi gal dar kas nors prabalsavo.. lotuliukas.gif ..Nu tikrai naktį nemiegosiu.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 18, 22:56)
Pastebejau ir as lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  irgi galesiu pasakyt, nu bet nieko nepadarysi, tikrai losiu labai saziningai, netgi mano mama nezino, kad dalyvauju, o apie draugus isvis tyliu biggrin.gif Juk neveltui pametineju eurovizines dainuskas


as man atrodo zinau kuri tavo dezute rolleyes.gif jai skyriau viena is priziniu vietu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IRR: 18 gegužės 2009 - 22:02