Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(versus* @ 2009 05 18, 20:52)
aga aš irgi spėlioju , kuri kurios galėtų būti  mirksiukas.gif

Tai ir paspeliokit garsiai, veliau galesit pacios pasitikrinti savo nuojautas
Atsakyti
Sobieska marš balsuoti.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 18, 20:52)
labai labai sunkiai paskirsčiau vietas,- visos dėžutės savitos, gražios ir orginalios  wub.gif
beje šitos servetėlės turėjau nusipirkus 2 vnt. gerokai anksčiau, nes patiko  bigsmile.gif bet jos , kaip ir daugelis kitų turimų ir labai labai patikusių buvo neribotam laikui nugulę į spintą   blush2.gif - konkurso dėka jos atsidūrė ant dėžutės, o tai gal ilgai ilgai būtų dulkėjusios  ax.gif

aga aš irgi spėlioju , kuri kurios galėtų būti  mirksiukas.gif

versus atskleisk paslapti 3 dezute tavo? 4u.gif ax.gif wub.gif jau matau,kad tavo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 18 gegužės 2009 - 19:59
QUOTE(Salne @ 2009 05 18, 20:57)
Sobieska marš balsuoti.. smile.gif

schmoll.gif uz save balsuoti negaliu, o kitos ir taip nemazai surinkusios turi...vnz.tikejimas neleidzia biggrin.gif
Dar nepabaiga, suspesiu irnesakyk.gif priminkit, iki kada galiu tempt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 18 gegužės 2009 - 20:07
Na va , kaip darbelių dėka pakeičiau nuomonę apie šią servetėlę ax.gif O, kad darbeliai anonimiški, tai kaip tik gerai- dar lieka viena intriga.
O aš net baltu pavydu pavydžiu dalyvėms blush2.gif Labai jau laukiu sekančio konkurso thumbup.gif-noriu ir aš dalyvauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugu: 18 gegužės 2009 - 20:18
prabalsavau ir as...
kazkaip anonimiskumas suteikia apsauga nuo simpatiju ir antipatiju thumbup.gif
Atsakyti
Oi, tikrai šaunios VISOS dėžutės, viena už kitą gražesnė. bigsmile.gif thumbup.gif
Versus dėžutė tai turbūt bus 3 arba 9.
Sobieskos dėžutės nenumanau, nes ji pas mus nenuspėjama smile.gif . Gal 5? 4?
O kas dar dalyvauja?
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 05 18, 21:34)

Versus dėžutė tai turbūt bus 3 arba 9.
Sobieskos dėžutės nenumanau, nes ji pas mus nenuspėjama smile.gif . Gal 5? 4?
O kas dar dalyvauja?

mirksiukas.gif nu labai idomu, kaip dar kam atrodo...Salne dalyvauja dar ax.gif
Tikrai butu idomu, jei Lachese isvardintu dalyviu vardus, o mes paspeliotume...cia tik mano fantasy cool.gif
Atsakyti
Nu jau kokios saunuoles jus 4u.gif as tai nesusiruosiau padalyvaut, bet kada kai bus laiko tai su mielu noru smile.gif Is tiesu, tai visos dezutes labai grazios ir vertos prizu ir labai sunku isrinkti graziausias smile.gif is tiesu jus visos nugaletojos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
įsivaizduoju,kaip autorės šypsosi, kai spėlioja , kas kokią dėžutę padarė. Gaila,kad aš negaliu spėlioti smile.gif
Pabandykite paspėlioti, kas yra 6, 7, 8 dėžučių autorės, gyvevime nepasakyčiau,nežinodama, gal jūs pastabesnės ir nuojauta geresnę turit smile.gif

kelių dėžučių autorės išlindo tiesiog iš pogrindžio, labai jomis džiaugiuosi ,kad nepabūgo ir konkurse pasirodė thumbup.gif

Negaliu vardų rašyti, negaliu,.... kirstųsi su etika smile.gif dalyvės pačios pasisakykite, jeigu norite būti spėliojamos, aš tylėsiu kaip žemė tuo klausimu, tik prizininkes jau iškabinsiu ant lentos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 18 gegužės 2009 - 20:47
Na, kadangi aš dalyvauju...tai nebespeliosiu garsiai.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 18, 21:45)
Negaliu vardų rašyti, negaliu,.... kirstųsi su etika smile.gif dalyvės pačios pasisakykite, jeigu norite būti spėliojamos, aš tylėsiu kaip žemė tuo klausimu, tik prizininkes jau iškabinsiu ant lentos smile.gif

drinks_cheers.gif va kur teisingi zodziai...gal sakau muzikikes kaaaaa mirksiukas.gif

Kad laikas neprailgtu uzkaskit

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 18 gegužės 2009 - 21:04