Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

Sėdžiu dabar, peržiūrinėju dėžutes... Sudėtinga paskirstyti vietas... Gaila, kad nepavyko padaryti savosios dėžutės. Bet tikiuosi, kad tą idėją panaudosiu ateityje, kitame konkurse. O dabar stengiausi atrinkti labiausiai išskirtines dėžute. Tikrai šaunu, kad net ir dekupažinant galima tiek skirtingų darbų padaryti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemugne: 18 gegužės 2009 - 17:09
Prabalsavau clap.gif savo balsus atidaviau man patikusiems darbeliams.
Visi šaunūs darbeliai, kiekvienas skirtingas, savaip gražus mirksiukas.gif
Merginos tikrai pasistengė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lebut: 18 gegužės 2009 - 17:11
balsų skaičiavimas vyks Im-bear pavyzdžiu taip pat.

I vieta - 3 balai
II vieta 2 balai
III vieta 1 balas

balus sumuosiu rytoj 17.30h
Atsakyti
Uf, prabalsavau smile.gif
Kokios jus visos saunuoles! Tikrai, sunkoka ir apsispresti buvo.
Gal kitam konmkurse , jei toks bus, reikes dalyvauti...
Dar labai dabar smalsu kieno kuri dezute smile.gif
Atsakyti
niu va isrinkau pacias graziausias 4u.gif bet visos vertos prizo,nei viena nebuvo panasi viena i kita,buvo tikrai netiketa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 18, 18:38)
niu va isrinkau pacias graziausias 4u.gif  bet visos vertos prizo,nei viena nebuvo panasi viena i kita,buvo tikrai netiketa thumbup.gif


O tu dalyvauji konnkurse??..Kažkaip buvau įsitikinusi, kad viena dėželė tavo..bet kai pamačiau, kad tu už ją prabalsavai..tai supratau, kad klydau.. blush2.gif

Aš dabar žiūriu į tas dėželes ir bandau atspėti maždaug kas autorius...tai kelis variantus turiu..žiūrėsim ar pasitvirtins (jei autorės prisipažins).. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salne: 18 gegužės 2009 - 17:53
Man irgi buvao labai sunku išsirinkti, kurios man gražiausios. wacko.gif

Kiekviena savaip įdomi, kiekviena netikėta...
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 18, 18:52)
O tu dalyvauji konnkurse??..Kažkaip buvau įsitikinusi, kad viena dėželė tavo..bet kai pamačiau, kad tu už ją prabalsavai..tai supratau, kad klydau.. blush2.gif

Aš dabar žiūriu į tas dėželes ir bandau atspėti maždaug kas autorius...tai kelis variantus turiu..žiūrėsim ar pasitvirtins (jei autorės prisipažins).. ax.gif

ne sykart nedalyvavau del laiko stokos smile.gif o kuri panasi buvo,kad mano mirksiukas.gif siaip as ir spelioju kurios cia,bet manau gerai,kad nera parasyta,taip subjektyviau vertinant,visviena yra savu favoriciu dekupazisciu smile.gif bet po balsavimo ir prizu iteikimu butu smagu suzinot autores,bent jau nugaletoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 18, 19:05)
ne sykart nedalyvavau del laiko stokos smile.gif  o kuri panasi buvo,kad mano mirksiukas.gif  siaip as ir spelioju  kurios cia,bet manau gerai,kad nera parasyta,taip subjektyviau vertinant,visviena yra savu favoriciu dekupazisciu smile.gif  bet po balsavimo ir prizu iteikimu butu smagu suzinot autores,bent jau nugaletoju ax.gif


Ta kuri šiuo metu pirmoje vietoje.. blush2.gif ..

Aš tai labai džiaugiuosi, kad balsavimo metu nežinom autorių..taip daug smagiau..ir objektyviau.. ax.gif ..
Dieve..kaip dabar ryt vakaro sulaukti... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salne: 18 gegužės 2009 - 18:11
Ir as pabalsavau,tikrai butu idomu suzinoti kuri,kurios dezute mirksiukas.gif <lauksime gal suzinosime
Atsakyti
Gryzau po sporto, lekiu i balsavima karsta.gif
Taip neramu, o norisi zvilgtelt ka ten "pridirbot"
P.S ar galima taip netycia jei ne vieno balsiuko negausiu, slapta sau 1 baliuka pasiskirt ax.gif .... lotuliukas.gif gerai, jau gerai, schutka, viskas bus legaliai ir akivaizdziai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 18 gegužės 2009 - 18:38
Fantastika..!
Iš tokios (man) negražios servetėlės tiek nuostabių darbų! bigsmile.gif

Visoms vien už meilę Klimtui po pirmą vietą first.gif
Atsakyti