Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

tai kada bus galima jau balsuot ,lachese kada parodysi dalyvius ax.gif greiciau greicia greiciau biggrin.gif clap.gif
Atsakyti
Aš tuoj tikrai pradėsiu jaustis, kaip per diplominio gynymą... lotuliukas.gif ..Ačiū dievui naktį miegojau normaliai.. lotuliukas.gif ..Bet jau dabar įsivaizduoju, kaip seksiu rezultatus..kaip per kokį Eurovizijos finalą..ir žiūrėsiu, kaip už mane balsuoja ar nebalsuoja... lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai labiau įdomu pamatyti kitų dėžutes ax.gif

O kad už mano kažkas labai balsuos labai nesitikiu. Aišku malonu bus, jai kam patiks. tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 05 18, 11:14)
Man tai labiau įdomu pamatyti kitų dėžutes ax.gif

O kad už mano kažkas labai balsuos labai nesitikiu. Aišku malonu bus, jai kam patiks. tongue.gif

tai laukiam tos 12.30 kada bus paskelbtas konkurso atidarymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 18, 11:55)
tai laukiam tos 12.30 kada bus paskelbtas konkurso atidarymas 4u.gif


Oho..nu visai nebe daug beliko.. bigsmile.gif ..Pradedu jaudintis.. biggrin.gif
Atsakyti
fear.gif
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 05 18, 12:19)

as tai busiu ziuri komisijos narys,tik vertinsiu jumis bigsmile.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif tai nesijaudinu ax.gif tik jau nekantru baisiai doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 18, 12:16)
Oho..nu visai nebe daug beliko.. bigsmile.gif ..Pradedu jaudintis.. biggrin.gif

biggrin.gif man irgi pilva suka...visai suvaikejau doh.gif
Atsakyti
kažkaip ir aš laukiu konkurso darbelių ax.gif tokia savotiška servėtėlė, bus labai įdomu pamatyt darbelius su ja ax.gif būsiu tik vertintoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 05 18, 12:22)
as tai busiu ziuri komisijos narys,tik vertinsiu jumis bigsmile.gif  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif  tai nesijaudinu ax.gif  tik jau nekantru baisiai doh.gif  ax.gif

As ir si karta tik komisija biggrin.gif ,laukiu kada bus galima paziuretri ir ivertinti ax.gif
Atsakyti
aš irgi laukiu, taip įdomu paveizėt, ką nudirbot bigsmile.gif pati gal kitą kartą prisijungsiu - tingėjau ieškot servetkos šitos blush2.gif
Atsakyti
atidarymas veluoja karsta.gif mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti