Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

Niu lachese motyva isrinkai,busiu pati pirma matyt,nes kaip tik daru su juo veidrodeli tongue.gif 4u.gif ax.gif
ai pamaciau kad tik dezutes doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas Indriukas: 01 gegužės 2009 - 17:19
oi kaip smagu ax.gif gaila man egzaminai dabar...mokysiuos, o ne dalyvausiu tokiuose...bet ;abai tikiuosi, kad sitas bus ne paskutinis ir veliau bus galima prisijungti...
Atsakyti
versus, vat ir pagavai mane, ne ta diena pažiūrėjau, darbai vyksta dvi savaites, tai vadinasi iki 18 dienos

labai ačiū ,kad pamatei smile.gif

Mamukai, tik dėžutės ,kad kuo panašiau būtų smile.gif ir jokių sendinimo priemonių spec.

Gabi, gal dar spėsi, dvi savaitės ax.gif
Atsakyti
nu labai noreciau, bet dar pas mus puslapio paleidimas, visokios prezentacijos...nesinori apsiimti kad nespetum, o pasisiukslinti paskui jeigu ka nesinori:))))manau sekantis bus ant birzelio kokio, tai tada tikrai galeciau prisaijungti, butu po visko, nebebutu spaudimo ir skubejimo...tada ir mintys graziau gula:)
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 01, 18:02)
versus, vat ir pagavai mane, ne ta diena pažiūrėjau, darbai vyksta dvi savaites, tai vadinasi iki 18 dienos

labai ačiū ,kad pamatei smile.gif

Mamukai, tik dėžutės ,kad kuo panašiau būtų smile.gif ir jokių sendinimo priemonių spec.

Gabi, gal dar spėsi, dvi savaitės  ax.gif

ne pagavau, o išsigandau, kad nespėsiu blush2.gif cool.gif doh.gif
Atsakyti
Šaunuolė, Lachese 4u.gif
Taip seniai kirbėjo tokia idėja, bet vis stalo didelio nebuvo... blush2.gif
O čia taip fain išsprendei drinks_cheers.gif
Kaunietės, auuuuuuuuuuuuuuuu, kas turit šią servetėlę?
Ar apie dalyvavimą būtina pranešti? Registruotis, ar kaip? Ar tiesiog jungies, jei yra galimybės, ir viskas?
Atsakyti
Bitut, aš virtualiai , o tu realiai šitą idėją įgyvendime smile.gif
registruotis nereikia, tiesiog dalyvauti atsiunčiant nuotrauką.
Aš galvoju,kad stalas gal ir atsirastų saulučių pievoje, o gal Nemuno pakrantėje ,....
Atsakyti
sauluciu pievoje stalas visada atsirastu:) ir realiai as labai noreciau sudalyvauti ir tikrai tam butu galimybe po menesiuko...neatmeskit sios galimybes... wub.gif
Atsakyti
Liuks visaip wub.gif
O saulučių pievoj...tai kad ten, sakė, įleis tik be teptukų...vietoj jų - iešmai... mirksiukas.gif Irgi gerai rolleyes.gif Noooriuuu servetėlėėės...man kažkaip ją vieną siųsdintis iš sostinės... doh.gif Nieko, palauksiu, gal Kaune kas Klimto giraitę turi? mirksiukas.gif

Oi, Gabii__, neatmetam, tik Tu neatmesk... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 01 gegužės 2009 - 19:33
sauluciu pieva ne vienkartine:) mirksiukas.gif visa vasara su geru oru uzsakyta trim menesiam:)

as tai tikrai neatmesiu...patvirtinu, kad po menesio, kai susitvarkau su egzaminais - bet kada.ir tikrai 100 procentu:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 01 gegužės 2009 - 19:35
tai va jau reikia Klaipėdai, Kaunui, reikės pažiūrėti,kas iš wimelio tokių užsisakęs ir paatakuoti smile.gif
Atsakyti
g.gif tikrai rimtas isbandymas, niekaip negaleciau padaryti darbo isprausta i tokius remus unsure.gif cia kazkas panasaus kaip pasimyleti su kaimynu is pirmo auksto visom laiptines babytem tik rugtyniaujant kuri tai padarys geriausiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif (siandien man emocine iskrovos diena lotuliukas.gif )
Atsakyti