Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(Lachesė @ 2009 05 15, 22:31)
Na kaip čia pasakius, daugelis merginų tiesiog nerimauja, kaip atrodys jų darbelis kitų tarpe, pati žinai, kaip būna dekupaže.....



Na, aš labai nerimavau siųsti, ar ne, bet slėpti kuri dėžutė mano, nematau reikalo. Net jei ir paskutinėj vietoj bus. Tada jau geriau iš viso nesiųsti.
Atsakyti
Na aš irgi taip manau,kad niekas čia neslėps . Tik žymiai ramiau,kai yra galimybė pasirinkti.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 05 15, 22:56)
Na, aš labai nerimavau siųsti, ar ne, bet slėpti kuri dėžutė mano, nematau reikalo. Net jei ir paskutinėj vietoj bus. Tada jau geriau iš viso nesiųsti.


Na bet iš kitos pusės..gi mes visą laiką nežinojom, kad darbų autorystės bus galima ir neviešinti..Aš va šiandien nusiunčiau darbelį..ir tik dabar vakare sužinojau, kad bus tokia galimybė..Tai sakau, žiūrėsiu pagal situaciją ir nuotaiką..Šiaip labiau linkusi prisipažinti..bet jei jau visiškas pravalas bus..tai nu net nežinau..Nors iš kitos pusės, o ko čia gėdytis..nu kažkam gi turi ir nepasisekti.. g.gif..
Ai..prisipažinsiu viešai po konkurso, pažadu..kad ir kokia vieta...tebunie.. 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Aš to aspekto neįtraukiau į taisykles, tai ir atsirado dabar toks pasvarstymas , kai pamačiau,kad visos baisiai bijo, kaip kokio diplominio gynimo tongue.gif
Atsakyti
Turiu gavusi 6 dėžutes, saviškę pribaiginėju po trupučiuką.

Prisipažinsiu,kad įvyko dar vienas mano neapsižiūrėjimas,pamiršau,kad aš pirmadienį dirbu, tad balsavimą galėsiu atidaryti tik po darbo, tai bus apie pietus.

Bet atkreipkite dėmesį, kad nuotraukų lauksiu iki gegužės 18 dienos 12:00.

Balsavimas tęsis parą laiko nuo paskelbimo čia. Labai labai atsiprašau dar kartelį.
Atsakyti
Taip apsižioplinau. doh.gif kažkaip buvau supratus, kad vakar baigėsi konkurso terminas. Šiandien jau atsidarau, sakau taip su malonumu visas dėžutes apžiūrėsiu - ogi nieko nėr. Tik paskui supratau, kad tik rytoj viskas baigsis. hihihi.gif
Atsakyti
Lachese, tai kiek jau dezuciu turi...nu labai noriu apskaiciuoti savo sansus procentaliai biggrin.gif .Jetus kaip spirgu rolleyes.gif
Atsakyti
Na aš tikiuosi, kad bus daugiau nei 6 dežutės..Nes nelabai tada bus iš ko balsuoti..už save nebalsuosiu gi..tai iš 5 dežučių, kaip ir mažoka, na bet teks ir iš tų išrinkti.. ax.gif ..Kažkaip galvojau, kad kokių 20 tai tikrai bus.. g.gif
Atsakyti
Norėčiau padėkoti visoms , kurios atsiuntė nuotraukas, ir dar padrąsinti, dvejojančius. Šeši nėra taip mažai, bet visada galima daugiau smile.gif
Atsakyti
Skaičiuojančioms šansus- keistike formules, nes gavau dar tris nuostabias dėžutes smile.gif Aš prognozavau,kad bus apie 10, žiūriu , jau panašiai ir yra. ax.gif

Sėkmės visoms wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 17 gegužės 2009 - 18:16
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 17, 19:16)
Skaičiuojančioms šansus- keistike formules, nes gavau dar tris nuostabias dėžutes smile.gif Aš prognozavau,kad  bus apie 10, žiūriu , jau panašiai ir yra.  ax.gif

Sėkmės visoms wub.gif


Nu super.. thumbup.gif ..Man patinka, kai yra iš ko rinktis..tada toks tikresnis ir įdomesnis konkursas ax.gif ..Nu taip norisi pasižiūrėti ar mano dežutė bus pastebėta tarp kitų.. blush2.gif ..
Atsakyti
Lachese, o kada skelbsi kita konkursa? ir ar jau esi numacius kokia servetele bus sekanti? labai smalsu, bet turbut anksciau laiko nepamatysim?
Atsakyti