Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ačiū Kerpenai, servetėlę jau turiu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
jau atplaukia ir antras darbeliukas , tikiuosi,kad greitai užgrius krūva smile.gif
Atsakyti
As jau lakuoju savo keverzones, bet dar nesu uztikrinta ar deklaruosiu viesai biggrin.gif
Atsakyti
Aš buvau, net nufotografavus, bet vyras taip sukritikavo nuotraukas, kad sakiau, pats nufotografuok. Tai dar laukiu. Arba pati į pastabas atsižvelgus perfotografuosiu.
Atsakyti
Prašyčiau nesibranginti ir dalyvauti, balsuoti ,tai visos norės smile.gif

ot bus gerai, kai yra du darbai, tai merginos pasidalins laurus ir prizus prie arbatos lotuliukas.gif Tai sakyčiau toms ,kurios atsiuntė darbelius būtų jau ramu, jeigu niekas daugiau nesiviešintų tongue.gif

Ojoj, tie vyrai, mane irgi labai kritikuoja, sako, ką čia darai, dar nesu matęs nei vieno gražaus darbo..... ir ką..... ir nieko , darau toliau, nes man pačiai procesas patinka.

Gerai, kad tik nuotraukas pakritikavo, o ne patį darbą, tai visai išbaidytų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 14 gegužės 2009 - 11:22
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 14, 11:07)
Prašyčiau nesibranginti ir dalyvauti, balsuoti ,tai visos norės smile.gif

ot bus gerai, kai yra du darbai, tai merginos pasidalins laurus ir prizus prie arbatos  lotuliukas.gif  Tai sakyčiau toms ,kurios atsiuntė darbelius būtų jau ramu, jeigu niekas daugiau nesiviešintų  tongue.gif

Ojoj, tie vyrai, mane irgi labai kritikuoja, sako, ką čia darai, dar nesu matęs nei vieno gražaus darbo..... ir ką..... ir nieko , darau toliau, nes man pačiai procesas patinka.

Gerai, kad tik nuotraukas pakritikavo, o ne patį darbą, tai visai išbaidytų  doh.gif


oi man atrodo , kad paskutinė naktelė bus karšta, o ir dalyvių atsiras tiek, kiek nė nesitikėjai mirksiukas.gif juk ir dekupažo pagyrų puodas jaučias patuštėjęs,- man rods pluša dirba mergelės sodindamos medį ant dėžučių, tik tyli ir nesiafišuoja cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ruošiausi rašyti klausimą apie dėžutę,kur daugiausiai šansų Vilniuje rasti tokią, kokios man reikia. Bet tada gi labai greitai atspėsit, kuri mano, jei aš spėsiu padaryti (labai tikiuosi). Tikėjausi, kad konkursas baigsis 18 d. 24 val, o čia dvylika valandų anksčiau... Tad pretenduoju į paskutinę vietą, bet dalyvauti noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
galiu pamėginti padėti, pasakydama kur ką rasti, jeigu tik atsiųstu man žinutę su klausimu.
O su tom 12valandų taip prajuokinai lotuliukas.gif thumbup.gif , čia kaip per peržiūras, labai svarbu kiekviena minutė doh.gif
Atsakyti
As irgi savo baigineju.rytoj nufotografuosiu ir atsiusiu.Darbo pradzioje tikejausi
geresnio rezultato, bet pabaiga kazkaip apvyle... g.gif
Atsakyti
Mano tai ne nuotraukas,o butent darba pakritikavo biggrin.gif ,bet as vistiek jau issiunciau.... ax.gif Labai idomu paziureti bus visu dalyviu darbus bigsmile.gif Taigi merginos drasiau thumbup.gif
Atsakyti
Dalyvauti nepasirįžau, bet jei kam reikia - turiu šitą Klimto servetėlę (per visą servetėlę 2 medžiai).
Atsakyti
oij kaip idomu bus paziuret. as visdelto nesubrandinau minties ir laiko pritruko. darbuka vistiek padarysiu su sia servetele, nors ir konkursiukas bus pasibaiges.
Atsakyti