Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

Prisiduoda vienas Kavianskas slapukas hi.gif uzsuku kartais paskaitineti jusu temos, bet si karta susigundziau sudalyvauti. Beja maniske jau nulakuota baigiamoju sluoksniu ir laukia fotosesijos. smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tai, mažu, busi pirmoji siuntėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Furija @ 2009 05 12, 00:49)
Prisiduoda vienas Kavianskas slapukas  hi.gif uzsuku kartais paskaitineti jusu temos, bet si karta susigundziau sudalyvauti. Beja maniske jau nulakuota baigiamoju sluoksniu ir laukia fotosesijos.  smile.gif

Jau kaip knieti zvilgtelt rolleyes.gif .... tu tik mums parodyk, mes niekam nesakysim biggrin.gif
Atsakyti
Jau tuojau turėsiu pirmąjį darbelį smile.gif o aš savo tik šiandien įpusėsiu smile.gif

Šiandien senonaujo parduotuvėje radau dar pusę poko servetėlių ir vieną dar gavau iš Kerpenos wub.gif AČIŪ , tai tikrai ramiai važiuokite dar ir rasite ,kam labai reikia Vilniuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 12 gegužės 2009 - 19:13
Lachese, o kur reikės siųsti nuotraukas?
Atsakyti
Laukiu ir antros dėžutės, pirmoji puiki , laukia rimta konkurencija wub.gif
Atsakyti
Npergyvenkite mergaites,as dar tik ieskau fotoaparato taigi pirma tikrai nebusiu, gerai butu apskritai suspeti biggrin.gif
ir niekam nerodysiu, nes dar nusiziuresit tongue.gif
Nelengva servietele, bet dirbti buvo labai smagu, nepastebejau kaip savaitgalis prabego... aciu uz tokias progas atsiduoti pomegiams 4u.gif
Atsakyti
o mane jau nervuoja, kuo labiau stengiuosi tuo didesnis s... gaunasi verysad.gif Dar labai pagalvosiu ar siusti, nu neatitinka mano lukesciu nors tu ka doh.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie bandančiųjų biggrin.gif Turiu vieną servetėlę, dėžutę be vietos, dar ir idėją turiu, tai jei ta sevetėlė "nesupsichuos", idėją parodysiu mirksiukas.gif
laikau kumščius cool.gif
Atsakyti
Laikau ir aš thumbup.gif
Atsakyti
Viskas, palūžau, ryt einu dėžutės pirkti. Bus mano pirmasis dekupažas... O jeigu servetėlės negausiu, bus ji pati kalta, bandysiu spausdinti... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemugne: 13 gegužės 2009 - 11:03
QUOTE(Zemugne @ 2009 05 13, 11:52)
Viskas, palūžau


lotuliukas.gif
Atsakyti