Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(Lachesė @ 2009 05 11, 21:35)
O idėjas visas visas labai vertinu ir laukiu kuo daugiau ateityje galimu konkursu temu.

bigsmile.gif ar plaukia jau dezuciu nuotraukos
Atsakyti
nei vienos smile.gif itariu daug kas paskutinę minutę atsiųs rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 11, 22:12)
nei vienos smile.gif itariu daug kas paskutinę minutę atsiųs  rolleyes.gif

biggrin.gif turbut vis dar tobulina, vaiksto aplink, is visu pusiu apziurineja...ir spirga greiciau pamatyti, ka konkurentes sugalvojo . Pasiruosk , bus karsta naktele pries paskelbiant darbeliu siuntimo pabaiga laugh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif uzsirasiau net i darbo knyga,kad diena pries ir diena po reikia pasilikti laisvas.
Atsakyti
Aš jei viskas bus gerai...trečiadienį jau atsiųsiu..Nes turėjau šiokių tokių darbelių, kuriuos reikėjo padaryti..tai medį teko padėti į šalį..Bet jau ryt turėčiau damušti, jei įkvėpimas tinkamoje vietoje bus.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 11, 22:44)
Aš jei viskas bus gerai...trečiadienį jau atsiųsiu..Nes turėjau šiokių tokių darbelių, kuriuos reikėjo padaryti..tai medį teko padėti į šalį..Bet jau ryt turėčiau damušti, jei įkvėpimas tinkamoje vietoje bus.. biggrin.gif


Idomu ar daug dalyviu.... bigsmile.gif O gal mes tik dviese.... biggrin.gif
As irgi galvojau treciadieni,bet nespesiu,o jeigu viskas pavyks paskutine min. jauciu ax.gif
Atsakyti
as tai darysiu savaitgali, bet kad į priza nepretenduoju, tai nėra ko ir stresuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 11, 22:52)
as tai darysiu savaitgali, bet kad į priza nepretenduoju, tai nėra ko ir stresuoti smile.gif



As irgi nepretenduoju,nes zinau ,kokie darbai buna forume... bigsmile.gif ,bet pats dalyvavimas....idomu ar kas nors balsuos uz mano dezute....nes kazkaip vis su stiklu eksperimentuoju....o cia toks issukis sau paciai biggrin.gif ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vignola: 11 gegužės 2009 - 21:56
Is pasisakymu susidariau vaizda, kad...vilniovos panickos plusa issijuosusios, kavianskos arba tyli arba pasipasavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 11, 22:52)
as tai darysiu savaitgali, bet kad į priza nepretenduoju, tai nėra ko ir stresuoti smile.gif


Bet žinai, ką..dalyvauk konkurse, kaip anonimas..nu, kad mes nežinotume, kad tai tavo darbas..taip įdomiau..O jei laimėsi kokią nors vietą..galėsi prizą perleisti po tavęs einančiai merginai..Nes jei visos matys, kad tai tavo darbelis..gali ir nebalsuoti už tave..dėl to, kad tipo vistiek gi nepretenduoja į prizą.. g.gif ..O taip anonimiškai ir pačiai bus įdomiau.. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2009 05 11, 22:59)
Is pasisakymu susidariau vaizda, kad...vilniovos panickos plusa issijuosusios, kavianskos arba tyli arba pasipasavo lotuliukas.gif


Žinai posakį: Tyli kiaulė gilią šaknį knisą.. biggrin.gif ..Nušluostis dar kaunietės vilnietėms nosis.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kuriai reikia servetėls su medžiu Vilniuje? Man liko.
Atsakyti
Salne, taip ir padarysiu smile.gif tikrai idomiai čia pasiūlei ir mano mintyse kazkas panasaus sukosi, tik nebuvo susiformulave iki galo.

Kerpena, ryt vaziuoju iki senonaujo, jeigu ten negausiu, prasysiu taves to medzio. Nors dar laukiu Kamejos Mejos, bet tada jau dalinsiuosi su kitais smile.gif
Atsakyti