Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

as sugadinau savo abi serveteles , .... sugalvojau padaryti pora experimentu , tai protas neapsisviete daryti bent ant puse, tai abidvi sugadinau, bet nepasiduosiu , rasiu as tu serveteliu, nes didelė dėžė. Andren, iš kokio miesto pati esi ? jeigu rasčiau ,atsiųsiu.
Balte žinoma,kad bus galima smile.gif
Atsakyti

Ačiū iš anksto Kamėjai-Mėjai.

O sugadinimo priežastis dar sukele man kelis klausimus, vis prisimenu,kaip kažkas is forumo kino visas padazyti antra puse baltais dazais, jeigu neklysti Aurelima _ma, ir man to parupo tai isbandyti, purskaiu gal kokius 5 kartus, purksta buvo is abieju pusiu ir vis persigerdavo dažas į gerą pusę, tad klausimas, kam taip dar yra pavyke ??? galiausiai pasiutus nulakavau akriliniu laku servetelę ant celofano,tai isdziuvus nuemiau plastikine plevele ,o mano kita servtele tapo tokiu keistu dariniu, lyg irgi plastifikuota.
Nors keli lako sluoksniia ja gerokai sutvirtino ir ji tikrai butu ne taip plysusi klijuojant.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 10, 16:43)
as sugadinau savo abi serveteles , .... sugalvojau padaryti pora experimentu , tai protas neapsisviete daryti bent ant puse, tai abidvi sugadinau, bet nepasiduosiu , rasiu as tu serveteliu, nes didelė dėžė. Andren, iš kokio miesto pati esi ? jeigu rasčiau ,atsiųsiu.
Balte žinoma,kad bus galima smile.gif

As is Vilniaus blush2.gif mirksiukas.gif .O ka jei nedalyvauti tai net pirmu 3vietu nebus galima pamatyti verysad.gif ,nors idomu visus isvysti mirksiukas.gif
Atsakyti
As galvojau kad tik man vienai nesiseka klijuoti biggrin.gif ....bet vis del to pavyko,irgi padariau eksperimenta,su purskiamais klijais ,o paskui dekupaziniais ax.gif
Atsakyti
Tai smagu bus pamatyt. Gal kitą kartą įsidrąsinsiu ir sudalyvausiu. Nors ir Klimtas man patinka, bet gal kitą kartą bus kiek laisvesnė tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 10, 18:27)
Ačiū iš anksto Kamėjai-Mėjai.

O sugadinimo priežastis dar sukele man kelis klausimus, vis prisimenu,kaip kažkas is forumo kino visas padazyti antra puse baltais dazais, jeigu neklysti Aurelima _ma, ir man to parupo tai isbandyti, purskaiu gal kokius 5 kartus, purksta buvo is abieju pusiu ir vis persigerdavo dažas į gerą pusę, tad klausimas, kam taip dar yra pavyke ??? galiausiai pasiutus nulakavau akriliniu laku servetelę ant celofano,tai isdziuvus nuemiau plastikine plevele ,o mano kita servtele tapo tokiu keistu dariniu, lyg irgi plastifikuota.
Nors keli lako sluoksniia ja gerokai sutvirtino ir ji tikrai butu ne taip plysusi klijuojant.


Na, va O aš maniau, kad čia aš skaityt nemoku ar nutept nebesugebu blink.gif . Daug bandžiau, bet nieko nesigauna schmoll.gif Dėl to klijavimo ant tamsaus fono taip ir neteko padaryti verysad.gif
Atsakyti
as padariau isvada, kad tas dazymas is apacios baltai turetu priklausyti nuo serveteles kokybes, nors ... va radau tą pamokėlę http://public.fotki....-eigos-foto-re/ čia paveiskliuka spas Aurelija _ma vis tik dėkingas, nepersimuša balta tarkime per kokia raudoną. Tai vadinasi reikia daryti po senovei, klijuoti ant balto fono ir tada kaip If vienoje dėžutėje darė aplinkui padirbėti juodai labai atidziai.

Vignola, kaip sekėsi su purškiamais, kokie tavo purškiami klijai ?ar veta įsigyti ?
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 10, 20:56)
as padariau isvada, kad tas dazymas is apacios baltai turetu priklausyti nuo serveteles kokybes, nors ... va radau tą pamokėlę http://public.fotki....-eigos-foto-re/ čia paveiskliuka spas Aurelija _ma vis tik dėkingas, nepersimuša balta tarkime per kokia raudoną. Tai vadinasi reikia daryti po senovei, klijuoti ant balto fono ir tada kaip If vienoje dėžutėje darė aplinkui padirbėti juodai labai atidziai.

Vignola, kaip sekėsi su purškiamais, kokie tavo purškiami klijai ?ar veta įsigyti ?



As tai irgi klijuoju ant balto visada o paskui atsargiai dazau juodais dazais aplinkui...

O del purskiamu....Pas mane Co.be.a Arte e Decorazione,siaip jie atrodo visai ir ne dekupazui,o daugiau STENCIL ir grafikos darbams,kai reikia kazka laikinai priklijuoti....bet as viena karta niekaip negalejau serveteles priklijuoti,daug sugadinau, susinervinau biggrin.gif ir pabandziau taip:purskiami,paskui normalus klijai,na ir gerai gavosi,tas darbelis jau keleta men. laiko,niekas neatsiklijavo.....tai si karta irgi taip pabandziau,nes tik 2 serveteles turejau.... rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi turiu purskiamų klijų, būtent ne dekupažinių , o šiaip tokių ,kaip pati rašei, tai nemėginau dar klijuoti su jai servetėlių. o šiaip esu lyg macius gerose akyse purkiamu kliju, spec. dekupazui , tai idomu,ar kas nors turi tokius ?

mano klijai
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 10, 22:11)
As irgi turiu purskiamų klijų, būtent ne dekupažinių , o šiaip tokių ,kaip pati rašei, tai nemėginau dar klijuoti su jai servetėlių. o šiaip esu lyg macius gerose akyse purkiamu kliju, spec. dekupazui , tai idomu,ar kas nors turi tokius ?

mano klijai



O kaip tu savo naudoji?Gal turi irgi paslapciu kokiu nors? bigsmile.gif
Ir man idomu del spec. dekupazui g.gif
Ne tokie kartais?
http://www.mondodeco...t...&rif=CND174
(jie kaip tik skirti ir ant tamsiu pavirsiu klijuoti....)
Atsakyti
Po galais, įlendu čia, paskaitinėju, o šiandien tokia mintis kilo... Bet aš niekad nedekupažinusi, nei servetėlių, nei priemonių turiu, nei dėžutės. Na, žinau, kur pirkti, bet ką, neįsivaizduoju... Gal kam idėjos reikia? ax.gif O gal dar į kursus spėčiau nueiti g.gif Tik kad man tokio kitokio dekupažo reikėtų, ne tik ant medžio g.gif g.gif g.gif Greičiau baikit šitą konkursą, nes kitaip eisiu į kursus, o mano piniginė ims staugti kaip toje reklamoje... lotuliukas.gif
Atsakyti
siulau imti , padaryti dezute , ir laimeti nuolaida i kursus smile.gif tai ir piniginė nestaugs,ir pati būsi patekinta smile.gif

O idėjas visas visas labai vertinu ir laukiu kuo daugiau ateityje galimu konkursu temu.
Atsakyti