Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

Pas mane tai ne tokia servetėlė, kaip Džiuga įdėjo. Nėra tų žmonių ir medis dvigubas.

g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 08 gegužės 2009 - 08:51
QUOTE(Kerpena @ 2009 05 08, 06:57)
Aš kelinta diena turiu pasidėjusi ant stalo keletą dėžučių, servetėles. Vis praeidama pro šalį pasižiūriu, padėlioju servetėlę visokiais kampais, bet nesiryžtu pradėti. Paskaitau, kad čia kažkas kiekvieną šaką kalbinai  ir galvoju, kad gal net nepradėsiu. Mano dekupažas iki šiol tik labai primityvus buvo be jokių ten didelių idėjų ir meniškumų, o čia profesionalės susirinkusios. Aišku, reikia gi kam nors ir paskutinę vietą užimti. Tai dar visai neatsisakau tos minties.


Baikit save menkinti, pyktis ima doh.gif kas čia dabar ??? savęs nuvertinimo valandėlė ??? čia taikau visoms, kurios į paskutinias vietas bando pretenduoti.
Mielosios, Jūs viską galite, tik pačioms reikia tuo patikėti.
Kartais per kursus taip žmonės sugalvoja, kad man labai toli.... ir ką man daryti, tik padėti tą idėją po užraktu, nes tai ne mano mintis.
Jūs tik darykite ir dalyvaukite wub.gif

QUOTE(sobieska @ 2009 05 08, 07:04)
lotuliukas.gif  prajuokinai.Is manes tokia profesionale, kaip is taves kosmonaute. Nekreipk demesio, cia tik viena su sakomis "kalba", as net nezinau kokia šnekta i ji prabilt doh.gif

Lachese, o tau deze parodyt reikes is visu 4 pusiu ir tu sumaketuosi i 1 fotke, ar siusti tik 1 bendra kadra (jei taip, tai juk reikes isrinkti is kurios puses graziausiai ziuresis) cool.gif


gali atsiųsti kiek nori nuotraukų to paties daikto, į viena maketą dėsiu daugiausiai tris-keturias. Kas turės tik vieną irgi gerai, tik nuotraukos būtų gerai,kad būtų ryškios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 08 gegužės 2009 - 08:58
QUOTE(Kerpena @ 2009 05 08, 09:49)
Pas mane tai ne tokia servetėlė, kaip Džiuga įdėjo. Nėra tų žmonių ir medis dvigubas.

g.gif

Tai ,kad cia ne servetele, o realus paveikslas smile.gif tiesiog nors matant pilna vaizda gal kam minciu kils, galima atsispausdinti ta dali kur reikia, tik cia formatas mazas... Pilnas vaizdas yra toks.
Atsakyti
jo, servetele ne tokia, o kaip ji atrodo tai senasnaujas ideta isskleista, Lachese buvo imetus nuoroda.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 08, 09:50)
Baikit save menkinti, pyktis ima  doh.gif  kas čia dabar ??? savęs nuvertinimo valandėlė ??? čia taikau visoms, kurios į paskutinias vietas bando pretenduoti.
Mielosios, Jūs viską galite, tik pačioms reikia tuo patikėti.
Kartais per kursus taip žmonės sugalvoja, kad man labai toli.... ir ką man daryti, tik padėti tą idėją po užraktu, nes tai ne mano mintis.
Jūs tik darykite ir dalyvaukite  wub.gif


Žinok..čia mes tik viešai save menkinam..na, kad netyčia atsidūrusios gale sąrašiuko, per daug neapsijuoktume.. biggrin.gif ..O pačios sau vis kalam į galvą..turim laimėti..aš laimėsiu..Juk jei laikytume save visiškai beviltiškomis tai ir nedalyvautume.. smile.gif ..Nu negi sakysime, kad oi..super..mano darbas tikrai vertas pirmos vietos... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 05 08, 10:12)
Žinok..čia mes tik viešai save menkinam..na, kad netyčia atsidūrusios gale sąrašiuko, per daug neapsijuoktume.. biggrin.gif ..O pačios sau vis kalam į galvą..turim laimėti..aš laimėsiu..Juk jei laikytume save visiškai beviltiškomis tai ir nedalyvautume.. smile.gif ..Nu negi sakysime, kad oi..super..mano darbas tikrai vertas pirmos vietos... lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif uz situos zodzius as tau pirma vieta be kovos atiduodu...man uzteks ir antros (cia taip nekukliai tongue.gif )p.s as dar nepradejau, o ir negaliu, nes kol vienos idejos/dezutes nepabaigiu, apie kita negaliu net galvot.Manau pirmadieni griebsiu jauti uz ragu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 08, 09:23)
Supratau, dėkui, ieškosiu. O jį tiesiog teptuku tepti ar kuo? kiek laiko laikyti, kaip paskui viską nuvalyti?  4u.gif
Papildyta:

Aš tau siųliau, kad atvešiu, antradienį būsiu Klp, sakei per vėlu, na na...  tongue.gif jei persigalvosi, turi laiko iki pirmadienio  mirksiukas.gif (jei dar liks servetkų)  lotuliukas.gif

1vnt susisaudziau jau cia vietoij klp. kadangi ji ziariai skysta tai prigriebk man jos ax.gif . neaisku kada as gausiu wimelio, ten guli tie medziai rezervuoti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2009 05 08, 20:51)
1vnt susisaudziau jau cia vietoij klp. kadangi ji ziariai skysta tai prigriebk man jos  ax.gif . neaisku kada as gausiu wimelio, ten guli tie medziai rezervuoti.  4u.gif


na nėra ji jau tokia iš pačių skysčiausių.... bet ir netvirčiausia, tai tikrai mirksiukas.gif krano silpnai srovelei labai gražiai pasiduoda, bet va glostymo pirštais nelabai mėgsta mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Jennifer,2009 05 08, 09:23]
Supratau, dėkui, ieškosiu. O jį tiesiog teptuku tepti ar kuo? kiek laiko laikyti, kaip paskui viską nuvalyti? 4u.gif
Papildyta:

Teptuku padengiant visa pavirsiu, ne plonai.. O paskui po kokiu 20 min nugremzi. Man MB toki metalini gremztuka dave ant koto, nezinau kaip tas daikciukas vadinasi rolleyes.gif Toks trikampinis tai i kampucius lengva uzeiti.. O jei per kart lengvai nenusiima, vel uztepi tos zarazos ir kartoji.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2009 05 08, 20:51)
1vnt susisaudziau jau cia vietoij klp. kadangi ji ziariai skysta tai prigriebk man jos  ax.gif . neaisku kada as gausiu wimelio, ten guli tie medziai rezervuoti.  4u.gif

ok, įsimesiu, parašysiu savo tel.nr. į až. jei reikės pasuk, aš Kl būsiu nuo ankstyvo ryto iki popiet, o gal ir vakaro. Tikiuosi susisuksiu per vieną dieną ir nakvynės nereikės ieškotis tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Tallina @ 2009 05 08, 22:14)
Teptuku padengiant visa pavirsiu, ne plonai.. O paskui po kokiu 20 min nugremzi. Man MB toki metalini gremztuka dave ant koto,  nezinau kaip tas daikciukas vadinasi  rolleyes.gif Toks trikampinis tai i kampucius lengva uzeiti.. O jei per kart lengvai  nenusiima, vel uztepi tos zarazos ir kartoji..  4u.gif


Ok, supratau, bet atidėsiu kitam savaitgaliui. Labai labai dėkoju už info. Kaip supratau jis laabai smirda, tad reikės ieškotis atokesnės vietelės kuo toliau nuo vaikų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 08 gegužės 2009 - 23:07
Vakar ir siandiena aplekiau kur zinojau,kad galeciau gauti ta servetele, bet negavau verysad.gif verysad.gif,nors dezute jau kaip ir paruosta. Ka padarysi unsure.gif lauksiu jusu graziu darbeliu,ir kito konkurso, gal tada pavyks sudalyvauti,nors taip norejau smile.gif blush2.gif ,VISOMS SEKMES!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
O darbelius bus galima pamatyt toms, kurios nedalyvaus? g.gif smile.gif
Atsakyti