Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(Jennifer @ 2009 05 07, 21:52)
Eik tu? kas tai per stebuklas?  bigsmile.gif  Gal gali pavadinimą, nuotraukėlę, nuorodėlę? Aš lauke ir gramdau vis ją kai nuvažiuoju, tai ne bėda su tuo, pirštines irgi naudoju, kaukę nusivešiu. Labai laukiu, dėkui  4u.gif
Na Klimtas aplamai ne mano skonio, ši servetėlė kaip ir nieko, bet ko gero nedalyvausiu, nes neturiu dėžutės, servetkų tai turiu  blush2.gif



Baisus nuodas, bet kai reikėjo nuo sovietmečio laikų spintelės dažus nuimti, viską nugraužė
http://www.senukai.l...st_tab=articles . Jei daug dažų lakų sluoksnių kartais reikia pora kartų tepti
Atsakyti
Sveika, Tallina , gal dalyvausi ???

Sobieska , klausyk , aš irgi noriu dalyvauti, tik nepretenduosiu i prizus smile.gif lotuliukas.gif doh.gif sutarta ????????? pasirasysiu, kad organizatores darbas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 07 gegužės 2009 - 22:19
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 07, 23:18)

Sobieska , klausyk , aš irgi noriu dalyvauti, tik nepretenduosiu i prizus smile.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  sutarta ????????? pasirasysiu, kad organizatores darbas  rolleyes.gif

Jei ka, ten buvo kaip ir, nuuuuu...bajeris ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Tallina @ 2009 05 07, 23:07)
Baisus nuodas, bet kai reikėjo nuo sovietmečio laikų spintelės dažus nuimti, viską nugraužė

Buvau nusipirkusi ta priemone, pameginau karta ir padejau, o pasiemiau...statybini fena.Jo paskirtis:kaitinti dazus, pastarieji atsoka, belieka tik greitai su pletne juos gramdyt
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 07, 23:18)
Sveika, Tallina , gal dalyvausi ???

Sobieska , klausyk , aš irgi noriu dalyvauti, tik nepretenduosiu i prizus smile.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  sutarta ????????? pasirasysiu, kad organizatores darbas  rolleyes.gif


Nu labai kutena.. bet jau net nervas ima.. lotuliukas.gif Nes servetelių turiu, bet su laiku - striuka.. Ir kas blogiausia, tai dar ta superinė idėja neparėjo.. g.gif Taip ciekava būtų nors akies krašteliu žvilgtelėt į jau įpusėjusias dėžutes.. mirksiukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif man irgi cekava, bet aš pirmoji viską pamatysiu tongue.gif tongue.gif tongue.gif tai laukiu laukiu dėžučių laukiu
Atsakyti
man tai nervas ima beskaitant, nes servetku dar neturiu. va je kai imete isskleista servetka issigandau. vaizduoteje ji visai kitokia buvo. jauciu teks begti i krumus lotuliukas.gif . nzn kaip susitarti su nepatinkancia servetka doh.gif .
Atsakyti
Nu bet ot Lachesė gerą servetėlę pakišo...žiūriu nieko neužkabina ji..Bet nuo to jaučiu tik įdomiau...Visoms sunku, tame tarpe ir man su ja..bet kažkodėl manau, kad visi rezultatai bus stulbinantys gerąją prasme.. rolleyes.gif
Atsakyti
opjoj, paikisau, tik zinokit problema, neturiu lygintuvo, o skanuojant servetka labai jau nedailiai gaunasi tie lenkimai, tai net neisisvaizduoju ,kaip cia padaryti ta faila spaudai, plius tie perforuoti krasteliai labai matosi,..... ką siūlot ???

o as jau sugalvojua, neisiu i turgų, deziu turiu daugiau negu reikia.... tad mintis jau yra, rytoj pradedu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 07 gegužės 2009 - 23:36
Aš kelinta diena turiu pasidėjusi ant stalo keletą dėžučių, servetėles. Vis praeidama pro šalį pasižiūriu, padėlioju servetėlę visokiais kampais, bet nesiryžtu pradėti. Paskaitau, kad čia kažkas kiekvieną šaką kalbinai ir galvoju, kad gal net nepradėsiu. Mano dekupažas iki šiol tik labai primityvus buvo be jokių ten didelių idėjų ir meniškumų, o čia profesionalės susirinkusios. Aišku, reikia gi kam nors ir paskutinę vietą užimti. Tai dar visai neatsisakau tos minties.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2009 05 08, 07:57)
, o čia profesionalės susirinkusios.

lotuliukas.gif prajuokinai.Is manes tokia profesionale, kaip is taves kosmonaute. Nekreipk demesio, cia tik viena su sakomis "kalba", as net nezinau kokia šnekta i ji prabilt doh.gif

Lachese, o tau deze parodyt reikes is visu 4 pusiu ir tu sumaketuosi i 1 fotke, ar siusti tik 1 bendra kadra (jei taip, tai juk reikes isrinkti is kurios puses graziausiai ziuresis) cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tallina @ 2009 05 07, 22:07)
Baisus nuodas, bet kai reikėjo nuo sovietmečio laikų spintelės dažus nuimti, viską nugraužė
http://www.senukai.l...st_tab=articles . Jei daug dažų lakų sluoksnių kartais reikia pora kartų tepti

Supratau, dėkui, ieškosiu. O jį tiesiog teptuku tepti ar kuo? kiek laiko laikyti, kaip paskui viską nuvalyti? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kvartetas @ 2009 05 07, 23:15)
man tai nervas ima beskaitant, nes servetku dar neturiu. va je kai imete isskleista servetka issigandau. vaizduoteje ji visai kitokia buvo. jauciu teks begti i krumus lotuliukas.gif . nzn kaip susitarti su nepatinkancia servetka doh.gif .

Aš tau siųliau, kad atvešiu, antradienį būsiu Klp, sakei per vėlu, na na... tongue.gif jei persigalvosi, turi laiko iki pirmadienio mirksiukas.gif (jei dar liks servetkų) lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kam padesiu... tik nezinau koks cia formatas iseitu...

user posted image
Atsakyti