Įkraunama...
Įkraunama...

Rimti išbandymai dekoruojančioms

QUOTE(Jennifer @ 2009 05 06, 22:46)
Kaip faina, kaip aš norėčiau į sendaikčių turgų, gal kas žinote Kaune kažkas panašaus yra? Radau sodyboje tokį senobinį paprastą stovą gėlėms, net du, gal ir daugiau yra. Ale kad gramdymo ten  doh.gif  Gal kokie 5 sluoksniai dažų užvaryti vieni ant kitų. Pradėjau gramdyti, bet po valandos darbo persigalvojau, nunešiau ir pastačiau į vietą. Na vis po valandą po valandą kai nuvažiuosiu savaitgaliais, iki rudens gal nubrūžysiu  lotuliukas.gif

nesikankink šveisdama tiek dažų, nuspirk spec. priemonę Senukuose mirksiukas.gif (ji nuodinga, reikia lauke dirbti, su pirštinėm ir kauke ant veido mirksiukas.gif ). Beje, sužinojau apie tai tame iškritikuotame žurnaliuke Rankdarbių kraitelės "Dekupažas" biggrin.gif

Labai laukiu visų jūsų darbų - įdomu palyginti.....
Atsakyti
Sudalyvauti butu smagu blush2.gif , bet kad serveteles niekur negaliu gauti Vilniuje unsure.gif . Jei nieko nesigautu, bent sugadinciau serveletka lotuliukas.gif . Gal kas mate kur vilniuje adr ju yra,ACIU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andren: 07 gegužės 2009 - 14:13
as taip pamasciau,o kodel jus,kurios negaunat servetkos ,nenorit atspausdint ta medi su lazeriniu printeriu g.gif
ar tik zutbut servetele turi but,a? Lachese,kaip ten su taisyklem kertasi ar nelabai? ax.gif
Atsakyti
Nu parsinesiau ta servetka...nu ir kaaaa...nenoriu dekupazuot cry.gif nepatinka ji man...gal susikaupsiu...inkiliuku is jos prikarpysiu.

O galima isskirt priza uz "berysiausia"darba bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas Kaune turit tokia servetele, nors as dar be dideles patirties, bet irgi noriu i konkursa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 07, 15:32)
Nu parsinesiau ta servetka...nu ir kaaaa...nenoriu dekupazuot cry.gif nepatinka ji man...gal susikaupsiu...inkiliuku is jos prikarpysiu.

O galima isskirt priza uz "berysiausia"darba bigsmile.gif


Sobieska...susikaupk..Jei jau man kažkas pavyko, tau tai tikrai pavyks.. ax.gif ..
Na beryšiausio darbo prizas man garantuotas...bet aš dar visgi pabandysiu ir priešpaskutinę vietą paimt.. bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xoxox @ 2009 05 07, 15:34)
Gal kas Kaune turit tokia servetele, nors as dar be dideles patirties, bet irgi noriu i konkursa  blush2.gif

Varyk i Kauno senamiestyje Dauksos g.20.Maciau dar turi puse poko, as siandien 5 pasiemiau, bet nei vienos negaliu perleist, nes sako, kad skystos dirbt, o ir besiterliojant garantuoju, kad ir nervuota galiu patapt, draskytis pradet biggrin.gif , nu tokia ta servetele ne mano skonio nors tu ka, kazin ar priprasiu as prie jos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 07 gegužės 2009 - 15:17
QUOTE(*Mulate* @ 2009 05 07, 14:26)
as taip pamasciau,o kodel jus,kurios negaunat servetkos ,nenorit atspausdint ta medi su lazeriniu printeriu  g.gif
ar tik zutbut servetele turi but,a? Lachese,kaip ten su taisyklem kertasi ar nelabai?  ax.gif


puiki idėja, aš net pamėginsiu paruošti geros kokybės failą,idealiai atitinkantį servetėlę, norinčios galės jį atsisiųsti.

Idėja tokia,kad mes dekoruojam visos su vienodu, vienodo dydžio motyvu.
Atsakyti
QUOTE(Saksona @ 2009 05 07, 13:35)
nesikankink šveisdama tiek dažų, nuspirk spec. priemonę Senukuose  mirksiukas.gif  (ji nuodinga, reikia lauke dirbti, su pirštinėm ir kauke ant veido  mirksiukas.gif ). Beje, sužinojau apie tai tame iškritikuotame žurnaliuke Rankdarbių kraitelės "Dekupažas" biggrin.gif

Labai laukiu visų jūsų darbų - įdomu palyginti.....

Eik tu? kas tai per stebuklas? bigsmile.gif Gal gali pavadinimą, nuotraukėlę, nuorodėlę? Aš lauke ir gramdau vis ją kai nuvažiuoju, tai ne bėda su tuo, pirštines irgi naudoju, kaukę nusivešiu. Labai laukiu, dėkui 4u.gif
Na Klimtas aplamai ne mano skonio, ši servetėlė kaip ir nieko, bet ko gero nedalyvausiu, nes neturiu dėžutės, servetkų tai turiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 07 gegužės 2009 - 20:56
QUOTE(Jennifer @ 2009 05 07, 21:52)
Na Klimtas aplamai ne mano skonio, ši servetėlė kaip ir nieko, bet ko gero nedalyvausiu, nes neturiu dėžutės, servetkų tai turiu  blush2.gif

as uzsimerkiu ir man stovi pries akis medis aplipes varnomis doh.gif Israitymai akyse mirguliuoja, vnz.bloga, vienos bonkes mazai bus biggrin.gif
Atsakyti
Pavarai , Sobieska smile.gif sakyciau,kad buteli reiketu dekupazinti, o dabar ..... tongue.gif tai bent įkvėpimo saltinis ax.gif as nespejau i turgu, tiek reikalu po mokslu, kad niekur nespeju, bet nieko,padarysiu gal dar si vakara jums paveiskliuka.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 05 07, 22:41)
Pavarai , Sobieska smile.gif  sakyciau,kad buteli reiketu dekupazinti, o dabar .....  tongue.gif  tai bent įkvėpimo saltinis  ax.gif  as nespejau i turgu, tiek reikalu po mokslu, kad niekur nespeju, bet nieko,padarysiu gal dar si vakara jums paveiskliuka.

Klausyk,Lachese,klausimukas pasistojo...tu irgi i prizus pretenduoji cool.gif Siaip dazniausiai rasytos taisykles skelbia, kad konkursu organizatoriai, ju seimos nariai ir jiems prijauciantys, dalyvauti konkurse NEGALI biggrin.gif Nori is po nosies man priza nusvilpt, ne velnio...nakti nemiegosiu, bet ka nors sugalvosiu tongue.gif
Atsakyti