Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

LadyO maskatuoklis tavo žaismingas toks gavosi thumbup.gif Mamyčiuk neberodo dviejų foto g.gif
Tai ir savo parodysiu šaldytą agatą:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2009 10 21, 20:18)
LadyO maskatuoklis tavo žaismingas toks gavosi thumbup.gif Mamyčiuk neberodo dviejų foto g.gif
Tai ir savo parodysiu šaldytą agatą:

Ačiū grite
Labai miela tavoji rudeniška apyrankė. Kaži kaip tas matinis agatas nešiojasi. Teko skaityt, esą tos rievelės nusitrina ir lieka visai paprastas lygus akmenukas, kaži kaip yra iš tiesų?
Gal kas žino?
Atsakyti
Nu net nežinau g.gif Dar niekas nieko nesakė schmoll.gif Reiks klijenčių paklausinėt kaip ten yra.Nu jeigu taip tada na... doh.gif Jis man toks gražus prisipirkau visokių dydžių ir spalvų blink.gif
Atsakyti
Labai grazus darbeliai jusu panos!
Atsakyti
sveikos,

gražūs jūsų darbai. šiaip retokai čia užsuku, nes apyrankių esu padariusi tik keletą.štai paskutinė:

user posted image
Atsakyti
Dar vienas "naktinėjimo" rezultatas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LadyO @ 2009 10 21, 20:20)
Ačiū grite
Labai miela tavoji rudeniška apyrankė. Kaži kaip tas matinis agatas nešiojasi. Teko skaityt, esą tos rievelės nusitrina ir lieka visai paprastas lygus akmenukas, kaži kaip yra iš tiesų?
Gal kas žino?


Sveikutes 4u.gif
Tyliai stebiu jusu temele, nes dar pati tik pradedu zaist su karoliukais ax.gif Bet jau turiu patirties su tokiu agatu. Auskariukus kabancius pasidariau ir vien jau kol atvaziavau iki darbo - apsitryne karoliukai doh.gif Vadinasi tiesa de apsitrynimo. O as irgi ju prisipirkau kruva nes labai grazus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrusi: 23 spalio 2009 - 11:12
Lady O, grazi tavo paskutine apyranke! Idomu tik kiek valandu per nakti miegi?! smile.gif
Atsakyti
LadyO, labai graži apyrankė wub.gif wub.gif wub.gif Geras naktinėjimas pas tave thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2009 10 22, 16:43)
sveikos,

gražūs jūsų darbai. šiaip retokai čia užsuku, nes apyrankių esu padariusi tik keletą.štai paskutinė:

kokia idomi bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(suniuko mama @ 2009 10 23, 14:21)
Lady O, grazi tavo paskutine apyranke! Idomu tik kiek valandu per nakti miegi?! smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Hennessy @ 2009 10 23, 14:54)
LadyO, labai graži apyrankė  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Geras naktinėjimas pas tave  thumbup.gif

Ačiū, mielosios smile.gif Šiaip esu baisi miegalė, tiksliau- tipiška pelėda.
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2009 10 21, 19:18)
Tai ir savo parodysiu šaldytą agatą:

QUOTE(bulaukiux @ 2009 10 22, 16:43)
sveikos,
gražūs jūsų darbai. šiaip retokai čia užsuku, nes apyrankių esu padariusi tik keletą.štai paskutinė:

QUOTE(LadyO @ 2009 10 22, 18:42)
Dar vienas "naktinėjimo" rezultatas:


Labai grazus darbeliai merginos!

Bandysiu ir as savo parodyt ax.gif user posted image

user posted image
Atsakyti