Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

Sakau ka noriu - labai grazu, spalva veza wink.gif smile.gif
Atsakyti
Oooo ta apyranke su melynuoju saules akmeniu, tai fantastika. Bet rupuzele turetu but brangi, nes tie akmenukai brangoki. Bet vistiek super grozis thumbup.gif
Atsakyti
Sakykit ka norit, bet man patinka skambancios apyrankes, bet galiu ir kitokiu parodyt
user posted image


Labai grazu!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2009 09 24, 12:48)
Na pirmoji tai tikrai ziurisi  thumbup.gif  4u.gif

kaip juokauju,paaugus dukra gales nesiot biggrin.gif kol kas uveriau tik viena ta pacia pirmaja kuri man patinka ir galiu nesiot

QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 09 24, 15:31)

Sakykit ka norit, bet man patinka skambancios apyrankes, bet galiu ir kitokiu parodyt


wub.gif labai labai labai
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 09 24, 15:31)
Sakykit ka norit, bet man patinka skambancios apyrankes, bet galiu ir kitokiu parodyt

Už skambančias apyrankes balsuoju abiem rankom- labai tokios patinka. Bet ir trečioji thumbup.gif įdomios detalės panaudotos, tokia netradicinė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 09 24, 15:31)
user posted image
Sakykit ka norit, bet man patinka skambancios apyrankes, bet galiu ir kitokiu parodyt
user posted image
user posted image


is rutuliuku nuostabi! elegancija. smile.gif
Atsakyti
Aciu visoms mergaitems uz pagyras rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 09 24, 20:54)
Aciu visoms mergaitems uz pagyras  rolleyes.gif


i sveikatele, kad tik kurybai padetu wink.gif
Atsakyti
Tai ir aš parodysiu savo apyrankę:user posted image
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2009 09 28, 18:16)
Tai ir aš parodysiu savo apyrankę:user posted image

Paprasta, bet graži thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 09 24, 14:31)
Sakykit ka norit, bet man patinka skambancios apyrankes, bet galiu ir kitokiu parodyt

Labai grazios visos apyrankes wub.gif thumbup.gif Ir su pasakymu sutinku. As irgi tokias megstu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 09 24, 14:31)


Patiko man ši apyrankė wub.gif thumbup.gif


Mergaitės, necituokit žinutės su nuotraukomis! Užima daug vietos, o ir sunkiai kraunasi nariams, kurių lb lėtas inetas doh.gif
Atsakyti