Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

Suniuko mama, koks zalias grozis? Tai koks tas pagrindas???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 23 rugsėjo 2009 - 06:40
suniuko mama, va čia tai NEREALIAI gražu notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rita79 @ 2009 09 22, 23:58)
o as parodau savo antra blyna ,bet sis tai tikrai jau prisvilo,kazkokia nesamone as cia suveriau
user posted image


paziurejus gali sakyt kad nesamone, bet jei prie kazkokio rubo ar aksesuaro derinta butu tai labai efektyviai gautusi manau smile.gif
Atsakyti
Aciu mamytes uz pagyrimus! Nepykit, kad velai del pagrindo atrasau smile.gif
Ten imta storoko audinio juostele (3 cm) ant jos siuti karoliukai ir uzdengta kita juostele
Darbo nemazai, bet galvoje jau kitas panasaus pobudzio apyrankes turiu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(suniuko mama @ 2009 09 23, 18:58)
Aciu mamytes uz pagyrimus! Nepykit, kad velai del pagrindo atrasau smile.gif
Ten imta storoko audinio juostele (3 cm) ant jos siuti karoliukai ir uzdengta kita juostele
Darbo nemazai, bet galvoje jau kitas panasaus pobudzio apyrankes turiu! smile.gif



del to ir atrodo puikiai, nes darbo ydeta daug! wink.gif
Atsakyti
kazin ir sios nevykeles? as cia bandau is senu mamos papuosalu kazka isspaust ,tai labai sunku,atrodo kad niekas nesiziuri user posted image
user posted image
Atsakyti
grazios apyrankes 4u.gif
Atsakyti
Man tai pirma visai normaliai ziurisi. Juk kiek zmoniu, tiek skoniu biggrin.gif
Atsakyti
Man tai antra irgi grazi. smile.gif
Atsakyti
aciuks.gif bet jau nusprendziau ,kad reikia vel nusipirkt kokiu graziu karoliuku,tai tada gal gausis kas dailesnio
Atsakyti
Na pirmoji tai tikrai ziurisi thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Sakykit ka norit, bet man patinka skambancios apyrankes, bet galiu ir kitokiu parodyt
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiesiogmamyte: 24 rugsėjo 2009 - 13:36