Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

QUOTE(Hennessy @ 2009 09 16, 17:28)
Gavau dovanų tamprios silikoninės virvutės, tad nusprendžiau išbandyti (dar neteko man su jomis draugauti  biggrin.gif ). Na, pirmas blynas kiek prisvilęs gavosi - virvutė buvo labai jau stora, niekaip negalėjau normaliai užrišti, o ir mazgas toks didelis ir baisus gavosi, kad teko suverti iš biserio burbuliuką, kad paslėpčiau  doh.gif 

Visai neprisvilęs, o fainas blynas thumbup.gif
Maniškis blynas "Miškais ateina ruduo". Riolitas ir paveikslinis jaspis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2009 09 16, 16:38)

rita79 tai cia stiklas ir dauztas kalnu krikstolas  biggrin.gif


prasom nesistebeti,as absoliuti zaliuoke esu lotuliukas.gif ,va laukiu kol pastu atkeliaus mano pirmasis uzsakymas ir bandysiu kazka sukurpti,jauciu nelabai gausis,bet taip uzsinorejau pamacius kokius grozius jus cia visos veriate 4u.gif
Atsakyti
Hennessy bet buvo verta, man tai grazuole ir dar violetine wub.gif
rita79 as tai nesistebiu, pati nezinau nei puses akmenuku, kai parasyta tai ir zinau biggrin.gif
LadyO grazus tas rudeninis blyniukas thumbup.gif

o cia manoji apyranke skaidruole biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Lady O, jau koks tas ruduo gražus.... wub.gif wub.gif wub.gif Kažko paskutiniu metu nuo raudonos prie žalios spalvos persimečiau- mažu jau senatvė pareina g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ta proga norėjau pakslausti, kokio šiaip storio virveles naudojate tokioms nestambioms apyrankėms? Ir kaip paslepiat mazgelius?  ax.gif
[/quote]

mazgelius dedu pradzioje ir pabaigoje apyrankes, juos slepiu po uzsleptukais, yra spec. jei nezinosi bandysiu foto paieskot:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edjtuke: 17 rugsėjo 2009 - 10:57
edjtuke, aš žinau, kaip paslėptukai atrodo, ačiū 4u.gif Bet, sakykim, šitame darbelyje jis visiškai netiko (na nebent yra paslėptukų 6 mm. skersmens, aš tai neradau), tai, sakau, gal kitokių būdų yra paslėpti biggrin.gif Aišku, jeigu būtų plonesnis siūlas (nes čia vos ne centimetro storumo), tai ir mazgelis būtų dailesnis, gal tilptų į metalinės detalės skylutę g.gif O tai kokio storumo siūlą naudoji? smile.gif
Atsakyti
Viena mamyte rase apie vielute su atmintim, kas tai yra? Ir dar vienas klausimukas, jei noriu verti karoliukus apyrankei arba veriniuj ant kaklo ant vientiso, ne is kilpuciu, ar verti ant troselio, ar ant vielutes, ir koks geriausias dydis mm?
Atsakyti
bukit geros padekit, veriu apyranke ant vielutes su atmintim, o galiukus ketinau uzbaigti su sidabro karoliukais su viena skylute, ar kas zinot kaip ta karoliuka uztvirtint ant vielos galiuko?klijuot, suspaust ar dar ka?
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2009 09 17, 14:58)
edjtuke, aš žinau, kaip paslėptukai atrodo, ačiū  4u.gif  Bet, sakykim, šitame darbelyje jis visiškai netiko (na nebent yra paslėptukų 6 mm. skersmens, aš tai neradau), tai, sakau, gal kitokių būdų yra paslėpti biggrin.gif Aišku, jeigu būtų plonesnis siūlas (nes čia vos ne centimetro storumo), tai ir mazgelis būtų dailesnis, gal tilptų į metalinės detalės skylutę  g.gif  O tai kokio storumo siūlą naudoji?  smile.gif



storis priklauso nuo karoliuku dydzio ir sunkumo, kazkaip pritaikau is akies, o didesni mazgeli dslepiu po karoliuku kaip siuo atveju padarei ir tu:) o jei yra daugiau vietos (karoliuko viduje) tai dar ir suspaudziu uzspaustuku:)
Atsakyti
stai toki karoliukai,negi nieks nepades man si vakar uzbaigti savo pirmaja apyranke?
http://www.hobera.lt...roducts_id=1585
Atsakyti
QUOTE(rita79 @ 2009 09 17, 19:23)
bukit geros padekit, veriu apyranke ant vielutes su atmintim, o galiukus ketinau uzbaigti su sidabro karoliukais su viena skylute, ar kas zinot kaip ta karoliuka uztvirtint ant vielos galiuko?klijuot, suspaust ar dar ka?

jeigu labai geri klijai, galima tik priklijuoti.
dar variantas, padaryti abiejuose galuose po kilpute.

bet pirmas variantas graziau butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2009 09 18, 00:14)
jeigu labai geri klijai, galima tik priklijuoti.
dar variantas, padaryti abiejuose galuose po kilpute.

bet pirmas variantas graziau butu  smile.gif

ryt pirksiu klijus ir uzbaigsiu,pagaminau siandien pirmas dvi savo apyrankes,ryt pateiksiu jusu teismui biggrin.gif
Atsakyti