Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

o cia manosios is seniau darytu 4u.gif
user posted image
ir dar
user posted image
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2009 09 15, 05:46)
o cia manosios  is seniau darytu 4u.gif

pirmoji super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2009 09 14, 09:03)
po ilgo tarpo biski ir as atsisedau ir va kas gavosi  biggrin.gif
user posted image



Labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2009 09 13, 18:54)
Tik kilpelių žymiai daugiau  lotuliukas.gif . O jei rimtai- apyrankės liuksiškos  thumbup.gif

Ačiū rasiux- smile.gif

Papildyta:
QUOTE(aurelija_ma @ 2009 09 14, 12:03)
po ilgo tarpo biski ir as atsisedau ir va kas gavosi  biggrin.gif

Puikiai gavosi wub.gif labai puošnus užsegimas, iškart pagyvina darbelį.
Atsakyti
aciukas suniuko mama, LadyO acius mergaites 4u.gif , man pats akmenukas tokia svelnuma net nezinau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rita79 @ 2009 09 14, 23:27)
tikri grazumeliai,uzsakyma padariau, tai ne nezinau kada cia gausiu,nu zodziu savaitgali bandysiu islieti savo fantazijas
o jei ne internete pirkti,tai pvz kaune kur rasi parduotuve ,kur rasciau visko ?

jei tinginiukas tai parasyk i az, papasakosiu, esu kauniete smile.gif
Atsakyti
cia apyranke su auskariukais biggrin.gif ziureti i apyranke mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
aurelija_ma, nu negaliu, kaip man gražu! wub.gif wub.gif wub.gif Pasakiška! 4u.gif
Atsakyti
o kokie cia akmenukai aurelija ma?
Atsakyti
Aurelija ma, labai jau gražus rinkinukas wub.gif Tik norėtųsi šiek tiek ne tokio pilko fono ax.gif
Atsakyti
Hennessy aciukas 4u.gif
rita79 tai cia stiklas ir dauztas kalnu krikstolas biggrin.gif
Latina aciukas 4u.gif , man stiklas ir skaidrumai kai paciai patinka, tai uztai patinka is tokiu akmenuku daryti, o fonas tai cia toks jau gavosi, biski nelabai isejo ale... ant kitokiu tai dar prasciau matosi, o ir ne prie saulutes fotkinta rolleyes.gif
Atsakyti
Gavau dovanų tamprios silikoninės virvutės, tad nusprendžiau išbandyti (dar neteko man su jomis draugauti biggrin.gif ). Na, pirmas blynas kiek prisvilęs gavosi - virvutė buvo labai jau stora, niekaip negalėjau normaliai užrišti, o ir mazgas toks didelis ir baisus gavosi, kad teko suverti iš biserio burbuliuką, kad paslėpčiau doh.gif Na, bet rodau savo blyną rolleyes.gif

user posted image


Ta proga norėjau pakslausti, kokio šiaip storio virveles naudojate tokioms nestambioms apyrankėms? Ir kaip paslepiat mazgelius? ax.gif
Atsakyti