Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

Aš tai ir nuo visko nuimu ivairiausias detales, kazkada esu radus skuduryne skara nukabineta metalinem kapeikytem, tai labai gerai panaudojau thumbup.gif
Atsakyti
user posted image


mano žgutinė apyrankė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(juupeer @ 2009 09 11, 18:57)

mano žgutinė apyrankė  bigsmile.gif


Kaip grazu! niekada turbut nesuprasiu kaip cia daroma doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<Pienė> @ 2009 09 11, 18:06)
Kaip grazu! niekada turbut nesuprasiu kaip cia daroma  doh.gif  biggrin.gif


Va, va ir man iki žgutų- kaip iki kosmoso, gal kada pensijoj būdama turėsiu laiko prie jų pasikrapštyti lotuliukas.gif , ale tada jau akys gali niek neberodyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2009 09 11, 21:34)
Va, va ir man iki žgutų- kaip iki kosmoso, gal kada pensijoj būdama turėsiu laiko prie jų pasikrapštyti  lotuliukas.gif , ale tada jau akys gali niek neberodyti  g.gif


Man atrodo man taip pat bus biggrin.gif ziuriu ziuriu nu bet niekaip nesuprantu kaip juos taip padaryt kad jie tokie glotnus butu... Jauciu kaip pamatyciau kokia schemute tai infarkta gauciau kaip viena kart buvo kai pamaciau burbuliuku verimo schemute tokia nebloga lotuliukas.gif gerai kad paskaui radau paprasta, nes ten man tikrai kosmosas buvo... doh.gif
Atsakyti
sveikos, gal kas galit padeti pradedanciajai- noriu uzsisakyti kur nors vielutes su atmintim,bet vienintele el parduotuve kurioje ja randu,nesamones kazkokias daro,uzsiregistravau,,patvirtinau registracija,bet neleidzia prisijungt(papuosaliukai.lt turiu mintyje) o kitur nerandu,gal kas zinot
Atsakyti
QUOTE(rita79 @ 2009 09 12, 10:43)
sveikos, gal kas galit padeti pradedanciajai- noriu uzsisakyti kur nors vielutes su atmintim,bet vienintele el parduotuve kurioje ja randu,nesamones kazkokias daro,uzsiregistravau,,patvirtinau registracija,bet neleidzia prisijungt(papuosaliukai.lt turiu mintyje) o kitur nerandu,gal kas zinot


O is kokio jus miesto? smile.gif
Atsakyti
Rita,va cia yra
Atsakyti
Labas kolegės 4u.gif

Rodau žadėtasias apyrankes ax.gif

Samaninis agatas, piritas:
user posted image
Stiklo perliukai
user posted image
Atsakyti
geeeeeris Rasiux..
Atsakyti
QUOTE(superEglius @ 2009 09 12, 10:45)
geeeeeris Rasiux..


superEglius, tokie pagyrimai kaip medus per širdį wub.gif lotuliukas.gif .
Kažkada buvau aptikusi žgutų nėrimo pamokėles, bet taip ir nepakilo rankos prie tokios smulkybės knebinėtis. Užteko vieną medelį pabandymui sukrapštinėti doh.gif - pilni namai biserio primėtyti buvo, o kiek dar mažasis suvalgė lotuliukas.gif
Bet kada nors vis tiek juos įveiksiu pioneer.gif . na dar būtų neblogai iš Giagytės išmokt jos puikiąsias sages gaminti wub.gif
Ups... jau ne į temą užsisvajojau lotuliukas.gif
Atsakyti
vat vat..Giagytes sages ir man ramybes neduoda.ikeliau i sagiu tema savo pirma...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo superEglius: 12 rugsėjo 2009 - 13:06