Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

QUOTE(shopingas @ 2009 08 02, 21:44)
Koks grozis  wub.gif Kaip noreciau ir as kazka spalvotesnio pasidaryt, bet kad tokia konservatore esu truputuka - man papuosalai turi labai daug kur deret, ka is spalvotesniu turiu, tai nenesioju, nes arba nepriderinu, arba man per spalvota. doh.gif


Ačiū ax.gif
O aš derinau prie vienos bliuskutės, bet kadangi ji labai mano mėgstama, tai ir teks nešioti dažnai thumbup.gif O dar kai taip patiko daryti, tai prie visokių spalvų rūbų dabar derinu po papuošaliuką doh.gif
Atsakyti
Nu jus, mergaites, pasidarbavot is peties, tik groziu pridaret, net sirdis apsalo wub.gif Visoms dideliausi pagyrimai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiesiogmamyte: 02 rugpjūčio 2009 - 21:33
QUOTE(Angelina 2007 @ 2009 07 31, 15:28)
Aciu uz pagyra.
Nepykit, bet as tikrai nekopijavau jusu darbu, net nezinau, kaip jusu ta apyranke atroro  blink.gif  Del idomumo, noreciau pasiziureti ta jusu darbeli  ax.gif , gal mes abidvi vienodai galvojam  blush2.gif


oi nene ne taip Angelina supratai, as tokios tikrai nesu darius, tik siaip norejau pasakyti, kad sis apyrankes stilius man labai pries sirdies thumbup.gif

o Latinos apyranke labai grazi, tokia svelni.

Ikelius ir as savo. Pabandysiu nupasakoti ko tik cia nera lotuliukas.gif - ametistas, rozinis kvarcas, kairo naktis, cekiskas kristalas, dazyti naturalus perlai, oniksas, dauztas stiklas, violetinis turkis ir opalito skalda - makal makal zodziu lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EditaR: 02 rugpjūčio 2009 - 23:28
laba vakara
pasirodysiu truput as

user posted image user posted image


tokia paprastute
Atsakyti
EditaR labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(EditaR @ 2009 08 03, 00:23)
oi nene ne taip Angelina supratai, as tokios tikrai nesu darius, tik siaip norejau pasakyti, kad sis apyrankes stilius man labai pries sirdies  thumbup.gif

o Latinos apyranke labai grazi, tokia svelni.

Ikelius ir as savo. Pabandysiu nupasakoti ko tik cia nera  lotuliukas.gif  - ametistas, rozinis kvarcas, kairo naktis, cekiskas kristalas, dazyti naturalus perlai, oniksas, dauztas stiklas, violetinis turkis ir opalito skalda - makal makal zodziu  lotuliukas.gif

user posted image


Labai gyvai atrodo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Didelis dekui mergaites, labai norejau isgirsti jusu nuomone 4u.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankės 4u.gif

Būkit geros, necituokit su nuotraukom 4u.gif 4u.gif O tai gausim ausų nuo moderatorių unsure.gif

EditaR, tavo griliažas labai patiko ir šita šakar makar, pasakiška wub.gif

Dar patiko Latina apyrankė, tokia gaivi mirksiukas.gif

Daug mačiau gražių, bet šitos isiminė labiausiai 4u.gif
Atsakyti
ir mano 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Latina :

Komplimentai, grazus darbelis!

EditaR :

Super, man labai patinka spalvoti darbai! Tokio gyvumo inesa i musu ir taip pilka kasdienybe smile.gif (cia jau gal per rimtai pasireiskiau) smile.gif

Pacific :

Kaip visada labai skoninga ir grazu ir orginalu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suniuko mama: 03 rugpjūčio 2009 - 15:34
dziaugiuos dar karta, kad patiko kolegems mano apyranke wink.gif

Pacific , labai grazi, kurybiska ir originali apyranke - kaip man patinka isskirtinumas!
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2009 08 03, 12:55)

wub.gif ,va butent todel zaviuosi jusu darbais,nes jie isskirtiniai wub.gif
Atsakyti