Įkraunama...
Įkraunama...

Apyrankės

Na va, susimeistravau ir aš apyrankę 4u.gif į auskarus prašome nežiūrėti lotuliukas.gif Kadangi buvo likę keli koralai, tai nusprendžiau ir juos panaudoti...

user posted image
Atsakyti
Apyranke
Piritas, stiklas, Tibeto sidabro detales.
Ilgis 17,5 cm
user posted image
Atsakyti
Labai grazu Angelina, mano stiliaus apyranke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(EditaR @ 2009 07 31, 14:36)
Labai grazu Angelina, mano stiliaus apyranke wub.gif

Aciu uz pagyra.
Nepykit, bet as tikrai nekopijavau jusu darbu, net nezinau, kaip jusu ta apyranke atroro blink.gif Del idomumo, noreciau pasiziureti ta jusu darbeli ax.gif , gal mes abidvi vienodai galvojam blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes, jungsiuosiu ir as po truputi i jusu gretas. ax.gif Labai ilgai ieskojau kokios vasarisku motyvu apyrankes, bet niekur neradau to, ko noriu, tai sugalvojau, kad pati galiu susimeistraut. Pirmiausia nusipirkau irankius, o tada ieskojausi priemoniu - galvojau jei patiks darytis apyranke, tai tada rimciau imsiuosi sio reikalo, o jei ne, tai nebus gaila viska mest... Na ir katik uzbaigiau savo darbeli, tai parodysiu cia (prasom nepeikti uz tarpus, kur truksta perliuku, nes puse dienos rinkdamasi priemones praleidau, tai kazkodel per mazai strypeliu karoliukams uzsisakiau, tai nebera kaip suvert, bet dabar reikes dar uzsisakyt, tai tada pribaigsiu galutinai ja-nors uzsidejus 'broko' nesimato) - dar patikslinu, kad perliukai yra labai tamsus melyni ir bronziniai. Tiesa, pirkau viska pardavinejama po 1vnt, tai gal todel isejo kiek brangiau, bet kaip pirmam blynui, tai visai patenkinta ir kaina, ir savo darbu:
user posted image

QUOTE(Angelina 2007 @ 2009 07 31, 15:28)
Aciu uz pagyra.
Nepykit, bet as tikrai nekopijavau jusu darbu, net nezinau, kaip jusu ta apyranke atroro  blink.gif  Del idomumo, noreciau pasiziureti ta jusu darbeli  ax.gif , gal mes abidvi vienodai galvojam  blush2.gif


Manau norejo pasakyt ne tai, kad nukopijavot, o tai, kad jai patinka ta apyranke ir yra tokia, kokias ji megsta. wink.gif
Atsakyti
shopingas grazi vasariska apyranke
o cia as savo perdariau ankščiau rodita
user posted image
user posted image thumbup.gif
Atsakyti
shopingas, visai smagu vasara tokios su kabanciais dalykeliais user posted image
Atsakyti
man irgi prie sirdies shopingo apyranke mirksiukas.gif
tik gal pacia grandinele masyvesne rinkciausi ant kurios kaba priedai, nes labai glezna, o gal taip tik atrodo..siaip smagus tie pakabukai, tokie tikri vasaros simboliai thumbup.gif
Atsakyti
shopingas, o kur tokių smagių pakabukų pirkai? Fainai atrodo thumbup.gif Jaučiu, ir ant kojos labai gražiai atrodytų tokio tipo darbelis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2009 08 02, 16:26)
man irgi prie sirdies shopingo apyranke mirksiukas.gif
tik gal pacia grandinele masyvesne rinkciausi ant kurios kaba priedai, nes labai glezna, o gal taip tik atrodo..siaip smagus tie pakabukai, tokie tikri vasaros simboliai thumbup.gif


Dekui visoms, kam patiko 4u.gif Neapskaiciavau perliuku dydzio, tai gal kiek mazoki, nes norejau didesniu, bet visai gerai. O grandinele didesne manau cia netiktu, nes nuotraukoj didesni atrodo, bet siaip tie pakabuciai maziukai....

QUOTE(Hennessy @ 2009 08 02, 17:32)
shopingas, o kur tokių smagių pakabukų pirkai? Fainai atrodo  thumbup.gif  Jaučiu, ir ant kojos labai gražiai atrodytų tokio tipo darbelis  mirksiukas.gif


Viska pirkau www.artbeads.com
Atsakyti
Sveikos,
ir aš parodysiu savo darbelį ax.gif Užsikrėčiau papuošaliukų darymu, tai dabar net pirštai niežti biggrin.gif Čia mano prieš kokią savaitę daryta apyranke, esmė panaši kaip ir shopingas pasidarė.
user posted image
Vis įlendu čia pažiūrėt visų gaminamų grožių, tai kartais net akys iššoka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Latina @ 2009 08 02, 21:22)
Sveikos,
ir aš parodysiu savo darbelį ax.gif


Koks grozis wub.gif Kaip noreciau ir as kazka spalvotesnio pasidaryt, bet kad tokia konservatore esu truputuka - man papuosalai turi labai daug kur deret, ka is spalvotesniu turiu, tai nenesioju, nes arba nepriderinu, arba man per spalvota. doh.gif
Atsakyti