Įkraunama...
Įkraunama...

vaiko navalgymas

QUOTE(Naminė @ 2009 06 18, 09:41)
Ne visiems užeina tos atsivalgymo dienos.Mano mažiukas gyvas tik vitaminais ir gerom bakterijom,ir gert vis prašo,o valgyt,nu patikėkit tikrai -trys šaukštai sriubos per dieną...Total košmar doh.gif  ir taip jau pusė metų

Maniškis kažkaiop atsigavo per vasarą,beveik visa llaikapraleidzia lauke,grudinu,kaip išmanau,ruošiamės lopšelį lankyt nuo rudens
Atsakyti
QUOTE(tormika @ 2009 06 16, 14:57)
mums jau 6metai,su sveikata viskas kaip ir gerai o su valgymu beda,nenori ir tiek,gali ir visa diena nieko nevalgyt,jau apsipratau  blush2.gif

jeigu vaikas nuolat apetito nuolat neturi, yra nevalgus gali būti tuštinimosi problemų. bent jau mano 5metų dukrai taip buvo ir yra kol kas ši problema doh.gif
Atsakyti
Maniskiui 2,2 metuko,su valgymo prasidejo problemos nuo 6 men,bet paskutiniais metais ypatingai.Gydytojas sako,kad vaikas suvalgo tik tiek,kad isgyventu,svorio kreive eina zemyn doh.gif Nieko tu jam neikisi,neisiulysi,isbandyta milojoni patarimu ir budu.Kita savaite operuos gerklytes,nosies adenoidus,pasak gydytojo,turetu po operacijos vaikas pradeti geriau valgyti rolleyes.gif
Atsakyti
mano mergyte po pirmo men skiepo peradejo nevalgyti, suvalgydavo po 30 ml kas3 val ir daugiau. nusiplpo, atsidurem klinikose, gavo gliukozes lasine ir atsigavo valgymas.
po 2 men skiepo vaikas vel sudurniavo, vel nevagymas prasidejo... as jau neismanau ka ir daryti verysad.gif padekit, gal kas susidurete su tokia reakcija. per karta suvalgo 60ml ir daugiau ne pro kur. tada tik po 3 -4 val vel ima valgyti.
vel gulejom ligoninej, bet si karta lasines nestate, nes suvalgydavo tai 90 tai 60.
MAMYTES,KURIOS SUDURETE SU TIKIU DALYKU PATARKIT KA DARYT!!!
AR NUO SKIEPO CIA AR SUTAPIMAS? ligos jokios nerado, tyrimai geri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virdzexx: 12 rugsėjo 2009 - 17:43
vel griztu i temuke guostis...
siaip nuo pat mazumes labai nevalge, ir svoriukas krito, paskui vienu metu paugejo neblogai...
dabar prasirgom kazkokiu virusu, plius gastroeneteritu, is gydytoju absoliuciai jokios pagalvos nesulaukiau, siunciaus is lietuvos vaistukus, smektas, bakterijas, ka tik nori, girdziau savaite vien vandenuka per svirsta, atgaivinau.. dabar suvalgo las 6valandas po 50-60-80ml geriausiu atveju, tai sesta ryto, aie 12 val ir 18 val vakare...
zodziu koses verdu kokias imanoma, syki is nervu pardej nupirkau absoliuciai visa maista KOKS TIK BUVO mano amziaus leliukui.. nu ir ka, atidarau, sedim valanda, zaidziam, bandom, kur tau.. nei saukstuko sumoj nesuvalgo.
dabar potos ligos numete visa kilograma !!!!
po biski ataugineja, bet pvz jokiosdarzoves nevalgius tris savaites. jokios koses,
ka man daryt, baigiu isprotet...
tyrimu jokiu nieks nedaro cia, reik turbut kad numirtu leliukas, tada skrodima padarys, pasakys kas blogai buvo, pasmaugt tokius daktarus....
verysad.gif dabar bijau, kad nusilpus baisiausiai, pasigausim kiekviena mikroba...
Atsakyti