Įkraunama...
Įkraunama...

vaiko navalgymas

sveikos mamytes! kaip jus reguojate i savo mazylius, kai jie spyriojasi ir nieko nenori valgyti?mane tai psiciskai veike! gal jau kaip savaite sunelis pasidare isrankus jam 7 menesiai net nenori valgyti darzoviu kose,kuria labai mego,pergyvenu kad nenualintu organizmo valgo labiausiai kas saldu schmoll.gif gal ce tik dabar taip uzejo jam tie dantukai dar dyksta, piktas bigsmile.gif wub.gif skauda ir mesytes nelabai nori, reikes pasikonsultuoti su gyditoa unsure.gif
Atsakyti
na o mum 7 savaites ir mane jau psichiskai veikia kad nevalgo... nenori visai, per jega kisam, uzmiega bevalgant neprizadinsi, zodziu..,.. g.gif
Atsakyti
Mamytes jusu mazyliams uztenka tiek kiek jie suvalgo...
Mano ziogui buna tokiu dienu,kad visai mazai valgo, buna,kad tik vakare suvalgo visa porcija koses..

gintee,tavo mazyliui tikrai dantukai.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gintee @ 2009 04 29, 23:13)
sveikos mamytes! kaip jus reguojate i savo mazylius, kai jie spyriojasi ir nieko nenori valgyti?mane tai psiciskai veike! gal jau kaip savaite sunelis pasidare isrankus jam 7 menesiai net nenori valgyti darzoviu kose,kuria labai mego,pergyvenu kad nenualintu organizmo valgo labiausiai kas saldu schmoll.gif gal ce tik dabar taip uzejo jam tie dantukai dar dyksta, piktas bigsmile.gif  wub.gif skauda ir mesytes nelabai nori, reikes pasikonsultuoti su gyditoa unsure.gif

Is patirties sakau, kad reikia gydytojo konsultacijos, nes mano leliukui taip buvo-tai gerkles bedos buvo doh.gif
Atsakyti
Na konsultacija zinoma nepamaisys,taciau jei nieko neras tai vargu kas keisis.
mums jau 6metai,su sveikata viskas kaip ir gerai o su valgymu beda,nenori ir tiek,gali ir visa diena nieko nevalgyt,jau apsipratau blush2.gif
Atsakyti
Oj maniskis irgi minta tik oru unsure.gif visai nenori valgyt,nebent vakare kai tetis is darbo gryzta,tada kartu pavalgo.mesos tai jam nerodyk,gal tik kokia bulve ar makaronus.bet matyt jam uztenka,nes svoris auga gerai.tai dabar pripratom is ryto jogurta gerti,bent kazkas skrandyje plaukios g.gif
Atsakyti
ir maniskiams buna kaip mes juokaujam iskrovos dienos,nu neima nieko beveik i burna kita diena kaip uz dvi atsivalgo,neverta nerimauti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Angeliocikas @ 2009 06 17, 16:30)
ir maniskiams buna kaip mes juokaujam iskrovos dienos,nu neima nieko beveik i burna kita diena kaip uz dvi atsivalgo,neverta nerimauti thumbup.gif

Ne visiems užeina tos atsivalgymo dienos.Mano mažiukas gyvas tik vitaminais ir gerom bakterijom,ir gert vis prašo,o valgyt,nu patikėkit tikrai -trys šaukštai sriubos per dieną...Total košmar doh.gif ir taip jau pusė metų
Atsakyti
Maniškis pavalgo tik darželyje doh.gif .Namie tai tas netinka,tai anas... Išvis nuo 5 mėn.kankina jis mane biggrin.gif .Atsisakė pieno,mišinio..pirmas vaikas vos neišdurnėjau...nežinojau kuom maitint lotuliukas.gif .Aišku būdavo,kad dėl kažkokių ligų nenori valgyt.Kai mažas,pasakyt negali..Oi visko buvo biggrin.gif .Ir nervindavausi,ir darydavau po 5 patiekalus doh.gif .Vieną dieną nusispjoviau..kai nori tai valgo biggrin.gif .Dabar pats ateina ir paprašo smile.gif
Atsakyti
jei nekrenta svoris nėra ko nerimauti. o jei dygsta dantys, tai absoliučiai normalu, jog nenori valgyti. o mamytės, jei smarkiai negaluoja, ar nori valgyti??? man pvz, sergant tikrai nieko nesinori. aš praėjau tą patį. šuo suėsdavo vaiko nepaliestus pusryčius, pietus, vakarienę. tačiau mano tėvas mane nuramino. ir tikrai geriau sveikas, judrus, bet liesas vaikas nei nutukęs, vos judantis kūdikis - paršiukas. tad nesinervinkim, praalks - suvalgys.
Atsakyti
na mums jau pradejo kristi svoris.. paskutiniu metu isvis nebeimanoma pamaitinti, suvalgo kelis mililitrus ir rekia.. tai dabar gydytojas parade tyrimus - netoleruoja laktozes - ka tik parsinesem misinuko be laktozes, ziuresim kas bus..
Atsakyti
o as tai sakyciau,kad labai nepergyventi,jei tik su sveikata viskas normalei,tai vaikas valgo tiek kiek jam reikia,alkanas neliks,aisku pasiulyti reikia.maniskis tik nuo 7men pradejo kieta maista ( darzoviu kose ) valgyti,kei gydytoja nuo 4men liepe primaitinti kietu maistu,kasdien virdavau kosytes,ir vis tas pats rezultatas budavo,spjaudavo lauk ir taip iki pat 7men kas dien vargau be tikslo.o ir dabar nera valgus,sunkiai susitariam del valgymo,jam dabar jau 2m 2men atrodo galetu visa diena kelis kasnius uzkandes lakstyti,su sveikata viskas gerai,gerai auga dar ir didesnis puse galvos uz kitus bendraamzius,vystosi normaliai ir daug kalba ir taip gerai sanprotauja pagal savo amziu,kartais net per daug mirksiukas.gif
Atsakyti