Įkraunama...
Įkraunama...

Fejerverkai, dangaus ir vandens žibintai

QUOTE(murkis777 @ 2011 06 13, 10:43)
kazi kokios kainos,grazaus vestuvinio fejerverko
? ar uz koki 1000 jau butu grazus?

Butu smile.gif Bet velgi priklauso kiek suviu norite kiek laiko ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Aksomine_Tamsa @ 2011 06 13, 11:48)
Butu  smile.gif  Bet velgi priklauso kiek suviu norite kiek laiko ir pan.



paziurekite www.pirotechnika.lt, yra video kiekvieno
Atsakyti
Sveikos merginos,

kur šiuo metu Kaune geriausiomis kainomis nusipirkti fejerverkų ir balionų pripildytų helio dujomis?
Atsakyti
merginos,
gal zinot, kur kaune galima isigyti vandens zibintus?pvz.bazese gal kas pirko? blush2.gif
Atsakyti
o mane domintu vandens zibintai Vilniuje ax.gif
Papildyta:
maciau vienam psl, kad dangaus zibintai prasideda nuo 6lt, o vandens nuo 5lt, rimtai tokios kainos visur? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvydele @ 2011 07 01, 11:33)
o mane domintu vandens zibintai Vilniuje ax.gif
Papildyta:
maciau vienam psl, kad dangaus zibintai prasideda nuo 6lt, o vandens nuo 5lt, rimtai tokios kainos visur? blink.gif



Paziurekit piro.lt, jie ir Kaune ir Vln prekiauja man atrodo.
Papildyta:
QUOTE(Aksomine_Tamsa @ 2011 06 13, 12:48)
Butu  smile.gif  Bet velgi priklauso kiek suviu norite kiek laiko ir pan.



Uz 1000 litu juk jau atsaudo proefesionalu fejerverka ir tikrai grazu, kam tada pirkti kazkokias dezes jeigu galima uzsisakyti, atvaziuoja, atsaudo ir isvaziuoja. Jokio vargo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka17: 19 liepos 2011 - 11:04
Merginos rekomenduociau pasiziureti cia http://www.fejerverk...goms/vestuvems/ . Galesit pasirinkti pagal kisene;D Na bent jau mes planuojam uzsisakyti is cia...
Atsakyti
esu macius ir uz 400 Lt ir visai nieko
bet cia sunku nusakyti... kas vienam jau grazu.. kitam gali buti visiskas s....
Atsakyti
gal kas esate pirke vandens zibintu ir gali patart kokio skersmens geriau pirkti (30 ar 40 cm)?
Atsakyti
mes ziurime vaiku isleistuvems kazka paleisti kad smagu butu,domina tiek daug kad nezinau nuo ko pradeti.....1.vandens zibintai-ar jie lengvai y toli plaukia ar palei kranta tabaluojasi? 2.svieciantys balionai-kokie atsiliepimai,kur juos pirkti,ar jie buna ispusti?
Labai kazkaip tie balionai domina,smagu vaikam butu,tik va neaisku ju nei principas veikimo nei kiek ju kilima ytakoja oras,pvz lietus? gal galite pasidalinti mintimis 4u.gif
Atsakyti
neesu tikra, ar pataikiau į tą temą, bet gal kas naudosit žaižaruojančias gintaro dulkes vestuvėse ir gali pakonsultuoti kur pirko? sekmės visoms nuostabioms nuotakoms 4u.gif
Atsakyti
gintaras zaizaruojantis? blink.gif pirma kart girdziu g.gif
Atsakyti