Įkraunama...
Įkraunama...

Fejerverkai, dangaus ir vandens žibintai

Mergaites kas yra tos gintaro dulkes? blush2.gif
Atsakyti
sveikutes, o mes va nuolat, rengiant didesne svente "draugaujam" su tokiais berniukais, kurie suorganizuoja ir apsvietima (tiek lauke, tiek patalpoj) ir visokius konfeti ir feerverkus, ir visa tai suderina ir su muzika ir panasiai smile.gif
Ir kaina gaunasi dar geresne , nei viska organizuociausi atskirai. Visada pasisakau kokia suma apytiksliai norim isleisti, tai jie visada maksimum padaro, o ir dar ir nustebina, va sventem vyro jubilieju, tai staigmena padare, kai su vyru sokome, tai dar kazkokiaparata ijunge- tokie kaip muilo burbulai eme skaraidyti visoje saleje, super buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

smile.gif tikrai rekomenduju ir kiek zinau tai berniukai atvaziuoja i bet koki miesta
Vitalijus 861558378
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 01 11, 16:10)
O matysis tie baloniai patamsyje?  g.gif

matysis tongue.gif nes jie padaryti is fosforo smile.gif o kaip zinote fosforas nakty sviecia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady*love @ 2011 01 17, 20:33)
matysis tongue.gif nes jie padaryti is fosforo smile.gif o kaip zinote fosforas nakty sviecia wink.gif

O kur jus tokiu balionu gavote pirkti? Ir kiek kainuoja?
Atsakyti
Aha, ir man parūpo - neteko apie tokius girdėti ax.gif Kur būtų galima pamatyti tokius balionus? Bet ir kainelė turbūt nemaža...
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 01 17, 21:05)
Aha, ir man parūpo - neteko apie tokius girdėti  ax.gif  Kur būtų galima pamatyti tokius balionus? Bet ir kainelė turbūt nemaža...

Bandziau googlinti, bet jokios ino apie tokius balionus g.gif
Atsakyti
O aš radau - įrašykite google ''šviečiantys balionai'' smile.gif Tik nelabai supratau kaip ten tos LED lemputės veikia tuose balionuose... g.gif
Gal kas esate susidūrę?
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 01 17, 21:15)
O aš radau - įrašykite google ''šviečiantys balionai''  smile.gif  Tik nelabai supratau kaip ten tos LED lemputės veikia tuose balionuose...  g.gif
Gal kas esate susidūrę?

siandiena kaip tik skambinausi i viena is parduotuviu, tai pasake taip, jie neskrenda ir neskraido palubem, nes pati lempute ( kapstukas) yra pakankamai sunkus,, buvau sugalvojusi leisti 12 val , bet teks pasitenkinti balionais su saltosiom ugnelem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 01 18, 00:21)
siandiena kaip tik skambinausi i viena is parduotuviu, tai pasake taip, jie neskrenda ir neskraido palubem, nes pati lempute ( kapstukas) yra pakankamai sunkus,, buvau sugalvojusi leisti 12 val , bet teks pasitenkinti balionais su saltosiom ugnelem smile.gif

O sakykit, man neišprusėlei, nuo tų šaltų ugnelių balionai nesprogsta? rolleyes.gif Nes pas mus irgi tokia mintis buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 01 18, 00:21)
siandiena kaip tik skambinausi i viena is parduotuviu, tai pasake taip, jie neskrenda ir neskraido palubem, nes pati lempute ( kapstukas) yra pakankamai sunkus,, buvau sugalvojusi leisti 12 val , bet teks pasitenkinti balionais su saltosiom ugnelem smile.gif


Gal galetumete paaiskinti placiau? 4u.gif

Beje, tai kokia tada nauda is tu sviecianciu balionu? Juos tuomet tik priristi galimja, kad plevesuotu ore (lauke)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 18 sausio 2011 - 09:35
QUOTE(Fei @ 2011 01 18, 10:35)
Gal galetumete paaiskinti placiau?  4u.gif

Beje, tai kokia tada nauda is tu sviecianciu balionu? Juos tuomet tik priristi galimja, kad plevesuotu ore (lauke)?

taip, tokia ir nauda, nebent prisiti ir kas kur sviestu.

ballionai su helio dujomis, apacioje pritvirtinama slatoji liepsnele.
12 valanda isdalinsime sveciams, kad kartu uzdegtu ir paleisime vienu metu.
Atsakyti
QUOTE(krista-30 @ 2011 01 18, 07:24)
O sakykit, man neišprusėlei, nuo tų šaltų ugnelių balionai nesprogsta? rolleyes.gif Nes pas mus irgi tokia mintis buvo g.gif

Aš tai įsivaizduoju, kad tie balionai juk su virvute pririšti, o ant tos virvutės šaltoji ugnelė, kuri yra šiokiu tokiu atstumu nuo baliono, todėl ir nesprogsta. 4u.gif
Atsakyti