Įkraunama...
Įkraunama...

Fejerverkai, dangaus ir vandens žibintai

QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 18, 21:43)
Gal galite kas nors ikelti vandens zibintu foto is savo sventes? 4u.gif

Stai kelios nuotraukytes, tik nezinau ar jos ka pades, nes fotografuota nakti, su savu fotoaparatu, tad ryskumo tokio kaip su profesionalaus fotografo aparatura nera.Sios akimirkos labai gaila, kad neiamzinta profesionaliai.Beje, dar patarimas, kai lankstysit gave zibintus, pagalbini padeli ant kurio laikosi ziedlapiai, islankstykite kaip galima tiesiau, nes veliau nuotraukose jis labai gadina vaizda 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Laba,
gal kas galėtumėt patart, kur geriausia pirkti dangaus žibintus? (Vilniuje). Norėčiau spalvotų, kokybiškų, na ir nebrangių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiugilė @ 2010 08 19, 11:23)
Laba,
gal kas galėtumėt patart, kur geriausia pirkti dangaus žibintus? (Vilniuje). Norėčiau spalvotų, kokybiškų, na ir nebrangių  blush2.gif

spalvoti, vilniuje kokybiski, balionu salyje
Atsakyti
Dekui, Dovile787 4u.gif
Niu tikrai graziai atrodo wub.gif
Uzsakiau sveciams geltonus, o mums - raudonus. Tikiuosi, kad ne per anksti nusipirkau, bet akcija tikrai gera - su pristatymu 20 vnt. gavosi 73 Lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 19, 12:57)
Dekui, Dovile787 4u.gif

4u.gif
Tikrai ne per anksti ir gera kainyte.Juk net jei iki sventines dienos persigalvosit ir uzsinoresit kazko kito, siuos zibintus galesite panaudoti per vaiku krikstynas, draugu ar savo gimtadinius.Juk jie ne pienas, nesuges mirksiukas.gif
Atsakyti
Ok tada smile.gif
Parasysiu ispudzius kita savaite, kai gausiu preke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2010 08 19, 13:54)
spalvoti, vilniuje kokybiski, balionu salyje


Tai gi kaip tik labai užkeltos kainos ten schmoll.gif Vienas cilindras 10 Lt doh.gif
Atsakyti
Aš tai pirkčiau iš www.jonvabalis.lt, nes vasaros eigoj jau kelis kartus leidom, buvo viskas labai super. Kelis kartus esam su draugais seniau iš Balionų Šalies pirkę, tai man nepatiko, kad tie cilindrai skrisdami labai į šonus makaluojas biggrin.gif Kupolai man mielesni ir gražesni, bet, žinoma, dėl skonio nesiginčyjama smile.gif

O šiaip esu skaičius, kad kupolų kuras sunkiau užsidega, bet mum tai viskas normaliai buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Anabelė @ 2010 08 20, 10:31)
Aš tai pirkčiau iš www.jonvabalis.lt, nes vasaros eigoj jau kelis kartus leidom, buvo viskas labai super. Kelis kartus esam su draugais seniau iš Balionų Šalies pirkę, tai man nepatiko, kad tie cilindrai skrisdami labai į šonus makaluojas  biggrin.gif  Kupolai man mielesni ir gražesni, bet, žinoma, dėl skonio nesiginčyjama  smile.gif

O šiaip esu skaičius, kad kupolų kuras sunkiau užsidega, bet mum tai viskas normaliai buvo  thumbup.gif

Pirkom ir toj Jūsų minėtoj parduotuvėj. Paskutinį kartą tai pirkom gimtadieniui necilindrus, o kitus iš http://www.baltibalandziai.lt , tai labai greit įsidegė kuras. O šiaip kiek pirkom, tai jeigu tos pačios firmos, tai vienodas kuras ir cilindro, ir tos kitos formos žibintų. Tik man gal irgi kupolai labiau patiko, nors ir tie, ir tie atrodo gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 19, 12:57)
Dekui, Dovile787 4u.gif
Niu tikrai graziai atrodo wub.gif
Uzsakiau sveciams geltonus, o mums - raudonus. Tikiuosi, kad ne per anksti nusipirkau, bet akcija tikrai gera - su pristatymu 20 vnt. gavosi 73 Lt thumbup.gif

O kurioje vietuje uzsaket, gal nuoroda ar adresa galite parasyti? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2010 08 25, 04:51)
O kurioje vietuje uzsaket, gal nuoroda ar adresa galite parasyti? g.gif  ax.gif


piro.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai irgi ut zibintu dangaus noreciau, bet nieko, nicnieko apie juos neismanau. O juos saugu leisti jei miskas ne pertoliausia ir gyvenviete aplinkui? blush2.gif
Atsakyti