Įkraunama...
Įkraunama...

Fejerverkai, dangaus ir vandens žibintai

QUOTE(akta @ 2010 04 01, 18:45)
Mes galvojam sau rauduoną žibintą šildelės formos, o visiems  kitiems paprastus baltus  4u.gif

gal kas zinot kaip vadinasi ta medziaga kuri uzsidega ir dedasi i dangaus zibintus ? tas mazas degus kvadraciukas ,aciu uz atsakyma ,man lb reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 04 03, 15:45)
gal kas zinot kaip vadinasi ta medziaga kuri uzsidega ir dedasi i dangaus zibintus ? tas mazas degus kvadraciukas ,aciu uz atsakyma ,man lb reikia smile.gif

Man atrodo, kad parafinas 4u.gif Tik jisai sunkokai įsidega
Atsakyti
QUOTE(jurgytia @ 2010 04 03, 17:23)
Man atrodo, kad parafinas  4u.gif Tik jisai sunkokai įsidega

radau kaip juos pasidaryti tik va ko truksta to degancio daigto ir nzn kaip jis vadinasi smile.gif nes kaineles kai paziurejau tu zibintu tai ogo smile.gif o pasidarant ne lito neiseina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 04 03, 17:35)
radau kaip juos pasidaryti tik va ko truksta to degancio daigto ir nzn kaip jis vadinasi smile.gif nes kaineles kai paziurejau tu zibintu tai ogo smile.gif o pasidarant ne lito neiseina smile.gif

yra ivairiu:
kiniski:
parafino kubelis
audinio skiaute impregnuota degiom medziagom
tailandietiski:
popieriaus ritineliai impregnuoti palmiu aliejum.
bet nerekomenduoju leisti savadarbiu zibintu, su neaisku kokiais kuro briketais ( ypac savos gamybos) juk neaisku ar islaikys skleidziama siluma zibinta ar patikima kontrsukcija. Juk rizikuojant sugadinti savo svente ir juolab ka nors padegti. ten juk atvira ugnis doh.gif
po tokiu savadarbiu zibintu paleidimu, keliose salyse jie jau uzdrausti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2010 04 05, 07:43)
yra ivairiu:
kiniski:
parafino kubelis
audinio skiaute impregnuota degiom medziagom
tailandietiski:
popieriaus ritineliai impregnuoti palmiu aliejum.
bet nerekomenduoju leisti savadarbiu zibintu, su neaisku kokiais kuro briketais ( ypac savos gamybos) juk neaisku ar islaikys skleidziama siluma zibinta ar patikima kontrsukcija. Juk rizikuojant sugadinti savo svente ir juolab ka nors padegti. ten juk atvira ugnis  doh.gif
po tokiu savadarbiu zibintu paleidimu, keliose salyse jie jau uzdrausti  doh.gif

na as namie paekspermentuosiu biggrin.gif jei ka padegsiu airija biggrin.gif lietuvos jau nedeginsiu biggrin.gif
Atsakyti
radau kaip juos pasidaryti tik va ko truksta to degancio daigto ir nzn kaip jis vadinasi nes kaineles kai paziurejau tu zibintu tai ogo o pasidarant ne lito neiseina

o kur tu radai ta aprasyma? ax.gif man ir buvo tokiu minciu paciai pabandyt darytis, bet info kur radau labai jau neaiski blink.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 04 09, 22:33-->
QUOTE(Skaidrute smile.gif @ 2010 04 09, 22:33)
radau kaip juos pasidaryti tik va ko truksta to degancio daigto ir nzn kaip jis vadinasi  nes kaineles kai paziurejau tu zibintu tai ogo  o pasidarant ne lito neiseina 

o kur tu radai ta aprasyma? ax.gif  man ir buvo tokiu minciu paciai pabandyt darytis, bet info kur radau labai jau neaiski blink.gif

oj pilna info youtube smile.gif isivesk how make sky landers ir ismes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rojukas @ 2010 03 29, 13:53)
kainos ir kokybes santykis  thumbup.gif  www.pirojus.lt smile.gif nuosirdziai rekomenduoju smile.gif kžvisus kartus uzsakinejome is cia ir likome lb patenkinti  thumbup.gif



mes pirkom pijojui, kinietiskas slamstas, is 20 vnt 2 buvo sulipe, kol atlupom:-(
o kiti labai sunkiai kilo.... drauge sake reikia Tailandietiškus pirkti.
Atsakyti
Mums sventimo vietos savininke patare neimti zibintu, sake uztenka menkiausio vejelio - ir nieko nebus. O Klp visad vejai...
Bet manau surizikuosim gal, nes vaizdas nuostabus buna rolleyes.gif
Beje, ta pati savininke patare susikurti lauza (tam yra vieta) ir berti gintaro dulkes, sake, jog patikrinta - visada visiem pavyksta nepriklausomai nuo oro ir atrodo ispudingai smile.gif
Atsakyti
o gal kuri patartumet is kur pirkti vandens zibintus?
Atsakyti
Mes esame pirke vandens zibintus is www_pirotechnika_lt Tai zibintai cia uz gana padoria kaina. Ir jie ne kinietiski, kokybiski.
Maciau tokius kinietiskus, zymiai mazesnius, pas mus Palangoje parduoda uz 10 lt
Jie turi ir parduotuve Palangoje, tai labai patogu mums buvo.
Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2010 04 12, 12:21)
Mes esame pirke vandens zibintus is www_pirotechnika_lt Tai zibintai cia uz gana padoria kaina. Ir jie ne kinietiski, kokybiski.
Maciau tokius kinietiskus, zymiai mazesnius, pas mus Palangoje parduoda uz 10 lt
Jie turi ir parduotuve Palangoje, tai labai patogu mums buvo.

kad vandens zibintu pas juos neradau sad.gif
Atsakyti