Įkraunama...
Įkraunama...

Fejerverkai, dangaus ir vandens žibintai

QUOTE(topaziukas @ 2009 04 17, 17:40)
rizikinga, nebent vejelis bus palankus.... bet cia didesne loterija negu su dangaus zibintais.

kodėl? tai paleidi ir tegul plaukia, argi ne tam jie ir yra VANDENS žibintai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(topaziukas @ 2009 04 15, 09:22)
na jei tvenkinukas nedidelis tada grazu bus, tik zinok, kad tie vandens zibintai mazuliukai.... o jei ezere vejas bus nuo kranto, tai tiek juos ir tematysi, o vejo jie irgi bijo, tos zvakeles uzgesta ir viskas....



tai ka man dabar, nepirkti lotuliukas.gif cia jau nenuspesi smile.gif kaip bus taip bus smile.gif Ezeras nedidelis.
Atsakyti
nesuprantu kažko. didelis, nedidelis tas ežeras - paleidai, pasidžiaugei, nuplaukė ir valio. gi bet kokiu atveju nesėdės valandą pakrantėj, kol tie žibintai užges beplaukiodami. nėr čia problemos irnesakyk.gif
Atsakyti
man tai kitas klausimas iskilo, uzdegei paleidai, prisiukslinai.... o kas po to is to ezero graibys juos???? nejaugi taip apsisiukslinti ir palikti g.gif kazkaip negraziai gaunasi ir pries sodybos seimininkus... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(etute @ 2009 04 20, 16:12)
man tai kitas klausimas iskilo, uzdegei paleidai, prisiukslinai.... o kas po to is to ezero graibys juos???? nejaugi taip apsisiukslinti ir palikti  g.gif kazkaip negraziai gaunasi ir pries sodybos seimininkus... unsure.gif


na šiukšlinimas tikrai problema. pasidomėk, kur sodybos šeimininkai nuotekas išleidžia. Jei į ežerą, tai vienas kitas gramas popieriaus nepakenks :-) o jei turi valymo įrangą, Traidenį kokį, tai tada geriau leisti Dangaus žibintus, prieš nieką nebus gėda ar nepatogu...
Atsakyti
Mergaites, gal zinote kur Kaune nusipirkti vandens zibinta? 4u.gif
Atsakyti
Sugalvojom su MB vidurnakti prie upes leisti dangaus zibintus ax.gif
Tai kaip supratau geresnes kokybes yra tailandietiski? g.gif

Papasakokite man kuri blush2.gif

Kai kurios rasote keli nepakilo, kitoms visi pakilo.. Tai reikia pirkti daugiau nei numatyta.. del visa pikto? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chile0: 06 gegužės 2009 - 22:13
QUOTE(chile0 @ 2009 05 06, 23:12)
Sugalvojom su MB vidurnakti prie upes leisti dangaus zibintus  ax.gif
Tai kaip supratau geresnes kokybes yra tailandietiski?  g.gif

Papasakokite man kuri  blush2.gif

Kai kurios rasote keli nepakilo, kitoms visi pakilo.. Tai reikia pirkti daugiau nei numatyta.. del visa pikto?  unsure.gif

nusipirk viena kiniska viena tailandietiska ir suprasi koks skirtumas, kiniski sudega daug greiciau plius sunkiau isidega kuro briketas.
Atsakyti
Mes cia visai neseniai isbandem, norint kad zibintai greiciau pakiltu ir uzsidegtu uzpilkite skyscio degaus. Nereikes laukti kol prisikaups silto oro ir pakils, labai gerai ir greitai pakilo.
Atsakyti
sveiki 4u.gif

Kas galite patarti kokia padetis su fejerverkais? Mes planuojam isleisti iki 1000lt sitam reikalui, gal turite kas patarimu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikute1 @ 2009 05 08, 10:46)
Mes cia visai neseniai isbandem, norint kad zibintai greiciau pakiltu ir uzsidegtu uzpilkite skyscio degaus. Nereikes laukti kol prisikaups silto oro ir pakils, labai gerai ir greitai pakilo.

blink.gif doh.gif fear.gif umn.gif nesugalvokita daryti tokiu nesamoniu doh.gif kai sudeginsit ka nors tai bus jums. geri zibintai ir taip lengvai isidega ir nereikia pilti nieko. nesugalvokite niekas daryti tokiu nesamoniu.
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2009 05 08, 19:17)
blink.gif  doh.gif  fear.gif  umn.gif nesugalvokita daryti tokiu nesamoniu doh.gif  kai sudeginsit ka nors tai bus jums. geri  zibintai ir taip lengvai isidega ir nereikia pilti nieko. nesugalvokite niekas daryti tokiu nesamoniu.

lotuliukas.gif Aš irgi nerizikuosiu pilti degaus skysčio rolleyes.gif
Atsakyti