Įkraunama...
Įkraunama...

Fejerverkai, dangaus ir vandens žibintai

Na mes tai leidom ligtais kinietiskus, bet viskas buvo super smile.gif ir lengvai uzsidege ir greitai pakilo...buvo jega thumbup.gif
Atsakyti
O žiūrėkit mes švęsim tokioj gražioj sodybėlėj, ten aplinkui yra medžių, gal šiek tiek arčiau ežero mažiau jų, bet įdomu, kokiu atstumu nuo medžių dangaus žibintus reiktų leist? gal kas bandėt kokioj sodyboj leist?
Atsakyti
QUOTE(ramuniuxas @ 2009 03 16, 12:48)
O žiūrėkit mes švęsim tokioj gražioj sodybėlėj, ten aplinkui yra medžių, gal šiek tiek arčiau ežero mažiau jų, bet įdomu, kokiu atstumu nuo medžių dangaus žibintus reiktų leist? gal kas bandėt kokioj sodyboj leist?


Na es ir leidom sodyboj. ten ir buvo ezeras, tai arciau ezero ir leidom. jeigu vejas bus didelis, tai tada nepatariu netoli medziu leisti, nes gali uz medziu uzsikabinti ir uzsidegti. o jeigu vejas nedidelis tai jie pakyla ir medziai jau nebetrukdo smile.gif
Atsakyti
Aš pati bandžiau kinietiškus dangaus žibintus ir likau labai patenkinta ir dabar vestuvėms pirksiu kinietiškus biggrin.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
na siaip dideliu ir nereikia manau, o man tereikia 20 vnt. Nesinori brangiai sumoket uz daikta, kurio galbut neprireiks, nes oro nenumatysi.
Atsakyti
o man klausimelis iskilo kaip greitai jie pakyla, nes ne per toliausiai yra nemazas miskelis, tad greiciausiai turbut nereiktu rizikuoti...
Atsakyti
QUOTE(etute @ 2009 04 14, 12:31)
o man klausimelis iskilo kaip greitai jie pakyla, nes ne per toliausiai yra nemazas miskelis, tad greiciausiai turbut nereiktu rizikuoti...


mums tai sake, kad palaikius kol jie issyla, tada jie greitai labai pakyla
Atsakyti
QUOTE(etute @ 2009 04 14, 12:31)
o man klausimelis iskilo kaip greitai jie pakyla, nes ne per toliausiai yra nemazas miskelis, tad greiciausiai turbut nereiktu rizikuoti...

reikia tiesiog ilgiau pakaitinti, jei zibintas vidutiniskai syla apie čmin priklausomai nuo oro salygu, tai dar papildomai pasildyti ąmin uztenka, tuomet zibintas sauna tiesiai i dangu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2009 04 14, 20:03)
pirksiu 25-30 vandens žibintų

na jei tvenkinukas nedidelis tada grazu bus, tik zinok, kad tie vandens zibintai mazuliukai.... o jei ezere vejas bus nuo kranto, tai tiek juos ir tematysi, o vejo jie irgi bijo, tos zvakeles uzgesta ir viskas....
Atsakyti
gal kas bandėt pirkti iš čia?
http://www.piro.lt/v...s-zibintai.html

pas mumis bus mažutis tvenkinukas, jei dievas duos gerą orą, būtų nuostabu paleisti keletą žibintų į vandenį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 04 15, 10:59)
gal kas bandėt pirkti iš čia?
http://www.piro.lt/v...s-zibintai.html

pas mumis bus mažutis tvenkinukas, jei dievas duos gerą orą, būtų nuostabu paleisti keletą žibintų į vandenį  bigsmile.gif



labas 4u.gif tikrai rekomenduoju is cia pirkti mirksiukas.gif pati jau ne karta pirkau is ju thumbup.gif
Atsakyti
vandens zibintai grazu, tik gaila pas mus bus ezeras, tai nelabai tinka, nuplauks ir tiek sad.gif...
Atsakyti