Įkraunama...
Įkraunama...

Fejerverkai, dangaus ir vandens žibintai

Sveika, buvau vestuvese, kur jaunikis savo isrinktajai dovanojo fejerverku sou surezisuota pgl muzika...skambejo daina "You're my angel" ir fejeverkai truko gal 5 min...vajej koks grozis...bet ir kaina girdejau nebloga wink.gif viska tvarke ir ruose keli vyrukai...kazi ar pats pasidarysi toki dalyka, nes reikalinga gera garso aparatura, o tuos fejeverkus deliojo gal kelias valandas (nuspoksojom per langa)...uzsidega vienas fejerverkas, nuo jo per kazkoki laideli (pirotechnikos ziniu lygis pas mane lygus nuliui) kitas, nuo jo dar kitas...ir taaaip viskas pataikyta i takta...fejerverkai patys tarpusavyje suderinti, vienu metu i vienoda auksti pakyla...manau daug praktikos tokiam "reikalui" reikia wink.gif
Bet kas galit sau leisti, butinai uzsisakykit!
Atsakyti
labukas, ka manote apie vandens zibintus? planuoju juos leisti 12val vietoj fejerverku...... na man jie labai graziai atrodo ir pigiau nei fejerverkai, praktiskai vien del to ir sodybos ieskojom kad salia butu tvenkinys clap.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytukas21 @ 2009 01 11, 13:55)
labukas, ka manote apie vandens zibintus? planuoju juos leisti 12val vietoj fejerverku...... na man jie labai graziai atrodo ir pigiau nei fejerverkai, praktiskai vien del to ir sodybos ieskojom kad salia butu tvenkinys  clap.gif

Mes irgi galvojam apie vandens zibintus, dar ne karto nebandem leisti tai nieko nzn apie juos smile.gif..
merginos rase kad nusipirkus geriau isbandyti nes jie skesta doh.gif tai vargo bus biggrin.gif..
pusbrolio vestuvese leido daungaus zibintus thumbup.gif
Atsakyti
Mes tai vienose vestuvese leidom i dangu zibintus. Bet graziausia buvo tai, kad visi sveciai juos leido,o ne vien jaunieji. Tai vaizdas buvo geras kai visi i dangu juos paleido bigsmile.gif man grazu
Atsakyti
Vandens zibintams neturi buti vejo. Per savo vestuves uzdegem, bet buvo vejukas tai juos apversdavo, bet vienu metu uzdegem nemazai tai labai graziai atrode nakti plaukiantys, o veliau paleidom dangaus zibintus. Kas del skendimo, tai vandens zibintai neskesta tikrai. Kam reikia galite kreiptis, nes pas mane dar ju liko nemazai, nes visu neuzdegem.
Atsakyti
QUOTE(Londi @ 2009 01 09, 14:03)
klausykit merginos ar kas turejot profesionaliu pirotechniku surezisuotus fejerverkus su muzika ir pan... kas turi rupintis garso aparatura?  g.gif



pasirnka muzika jaunieji, o fejerverkus pagal muzika suderina patys technikai ir jei reikia jie patys atsiveza aparatura
Atsakyti
As kaip tai per skelbimus susiradau tokia svetaine www.jonvabalis.com tai ten buvo daug visokiu spalvu dangaus zibintu (nes norejosi gi raudonu Valentino dienai) ir pasirode visai nebrangiai. paskambinau ir labai greit gal po valandos atveze i namus (toks visai nieko bachuras ax.gif) . viska paaiskino kaip ten juos paleisti, nes labai bijojau, kad nesigaus doh.gif . nu bet nieko gavosi ir man kazkaip tai thumbup.gif super buvo!!! labai romantiska mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytukas21 @ 2009 01 11, 10:55)
labukas, ka manote apie vandens zibintus? planuoju juos leisti 12val vietoj fejerverku...... na man jie labai graziai atrodo ir pigiau nei fejerverkai, praktiskai vien del to ir sodybos ieskojom kad salia butu tvenkinys  clap.gif

Super thumbup.gif drauges vestuvese buvo,tai atrodo ispudingai nakti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2009 01 12, 12:34)
Mes irgi galvojam apie vandens zibintus, dar ne karto nebandem leisti tai nieko nzn apie juos smile.gif..
merginos rase kad nusipirkus geriau isbandyti nes jie skesta  doh.gif  tai vargo bus biggrin.gif..
pusbrolio vestuvese leido daungaus zibintus  thumbup.gif


As tai pirkau cia drauges vestuvems http://www.baltibala...ns-zibintai.htm
Tai tikrai neskendo ir atrode super thumbup.gif
Atsakyti
man tai labai grazu tie dangaus zibintai kai ju paleidi daug. o jei keli, tai tokio vaizdo ner.... bigsmile.gif
Atsakyti
Mes sakem imsim tiek, kiek sveciu bus, ir nakti visi paleisim, tai optimistinem prognozem 35 turetu buti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2009 02 20, 14:26)
Mes sakem imsim tiek, kiek sveciu bus, ir nakti visi paleisim, tai optimistinem prognozem 35 turetu buti...  ax.gif



Dangaus žibintus reikia skaičiuoti taip: 2-iem žmonėm vienas žibintas.
Vienam žmogui sunkoka žibintą laikyti ir degti vienu metu. Tai ir labai "patogus momentas" nes svečiai būna poromis, o tie kas neturi poros, labai mielai susiporuoja.
Atsakyti