Įkraunama...
Įkraunama...

Fejerverkai, dangaus ir vandens žibintai

Rašėt, kad yra pirkti fejerverkų Šiauliuose, Kaune... O Vilniuje gal kuri nors pirkote? Šiaip galvojam du variantus - fejerverkai ar dangaus žibintai, juos jau apžiūrėjom, dabar įdomu būtų nuvažiuot pažiūrėt kokius fejerverkus siūlo.... g.gif
Atsakyti
[quote=cizikas,2008 08 19, 13:12]
Idomu stebeti, kulturu susiliejima, kai jis vyksta visiskai nesuprantant, kas yra daroma...smile.gif))
Sitie taip visiems grazus zibintai- kinieciu laidotuviu atributas... gal tada ir vestuviu stala reiktu veliniu zvakutemis papuosti, o virs stalo vainika pakabinti:))) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nors jei jau prie kataliku baznycios barstome jaunuosius ryziais ( pagal musulmonu paprocius), ar pinigais (pagal graiku staciatikiu...) tai ir tie zibintai nieko tokio...juk jie toookie grazus ir romantiski... 4u.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
[/quote
Dangaus zibintai leidziami ir per kinieciu "velines", ir per vestuves, netgi yra tokia tradicine dangaus zibintu svente, kuri neturi nieko bendra su numireliais, ant lapeliu surasomi norai ir priklijuojami prie zibinto, tikint, kad jie issipildys, aukstuju mokyklu stadijonuose siuos zibintus leidzia studentai ir pan. O siaip myleti galima ir tuos zmones, kurie nebera su mumis, galima juos prisiminti, ir vestuves, ir laidotuves yra svarbus gyvenimo ivykiai. Bet sakyti, kad dangauas zibintai yra leidziami tik per laidotuves, tai tas pats, kas sakyti, jog ir zvakes deginamos tik per laidotuves. O mes su vyru jas uzsidegame ir vakare prie vyno, ir prie zidinio. Gal jas irgi naudojame ne pagal paskirtį?
Atsakyti
[quote=Emile,2008 08 31, 21:15]
[quote=cizikas,2008 08 19, 13:12]
Idomu stebeti, kulturu susiliejima, kai jis vyksta visiskai nesuprantant, kas yra daroma...smile.gif))
Sitie taip visiems grazus zibintai- kinieciu laidotuviu atributas... gal tada ir vestuviu stala reiktu veliniu zvakutemis papuosti, o virs stalo vainika pakabinti:))) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nors jei jau prie kataliku baznycios barstome jaunuosius ryziais ( pagal musulmonu paprocius), ar pinigais (pagal graiku staciatikiu...) tai ir tie zibintai nieko tokio...juk jie toookie grazus ir romantiski... 4u.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
[/quote
Dangaus zibintai leidziami ir per kinieciu "velines", ir per vestuves, netgi yra tokia tradicine dangaus zibintu svente, kuri neturi nieko bendra su numireliais, ant lapeliu surasomi norai ir priklijuojami prie zibinto, tikint, kad jie issipildys, aukstuju mokyklu stadijonuose siuos zibintus leidzia studentai ir pan. O siaip myleti galima ir tuos zmones, kurie nebera su mumis, galima juos prisiminti, ir vestuves, ir laidotuves yra svarbus gyvenimo ivykiai. Bet sakyti, kad dangauas zibintai yra leidziami tik per laidotuves, tai tas pats, kas sakyti, jog ir zvakes deginamos tik per laidotuves. O mes su vyru jas uzsidegame ir vakare prie vyno, ir prie zidinio. Gal jas irgi naudojame ne pagal paskirtį?
[/quote]

Jei zvakes baznytines- tada ne pagal paskirti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgutsiukas @ 2008 08 21, 14:37)
ai merginos nesipykit  4u.gif kazkurioj salyj ir balta spalva yra gedulo bet tai nepuolam rengtis raudonai per vestuves  ax.gif
ziurekim kaip kas norim  4u.gif darykim kaip mums graziau  mirksiukas.gif  thumbup.gif


Zinoma, visos renkames pacia tinkamiausia - balta... nekaltybes spalva lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cizikas @ 2008 08 31, 23:52)
Jei zvakes baznytines- tada ne pagal paskirti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Zinoma, visos renkames pacia tinkamiausia - balta... nekaltybes spalva  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tamsta esate Labai siauru paziuru..
Nej ta bata spalva jau nekaltybes spalvam, nej ka, visas pasaulis bata spalva laike gedulo spalva, pasiskaitykit wink.gif jei ka tai tie patis kinai daug dalyku isrado ir naudoja visur smile.gif nzn ko jums tie zibintai taip neitiko, kad jus taip visas neismanelem apvadinot.. blush2.gif Man asmeniskai grazu mirksiukas.gif O ir del rutu vainikelio daug kas aiskina kad geda (ju jau senej nebekalta) , o man tai negeda o garzu ax.gif nesijauciu nekalta, bet man labai patinka rutos, ir jos reiksme visai kitoke nej daugumas mano, visai ne nekaltybes, o moters pareigu pasikeitimas mirksiukas.gif
Zodziu visi paprociai ir viskas keiciasi, reiketu buti tolerantiskiems truputeli drinks_cheers.gif
Atsakyti
del zibintu kokybes:

nezinau kaip kitaip atskirt - tai apibudinsiu vizualiai smile.gif

musu vestuvese buvo tiesaus cilindro formos, o deglas buvo tarsi kamstinis, apvalus - tai buvo super! lengvai uzsidege, graziai kilo, puikiai fiksavosi ta degimo kasete, viskas zodziu gerai smile.gif

draugu vestuvese buvo balti, bet tarsi laso ar sirdies formos, deglas baltas kvadratinis kaip vaskinis.
tai tikra tragedija... doh.gif
prasikankinom kol uzdegem nors keleta.... is tu kurie uzsidege, vos sugebejo pakilt, kai kurie tiap ir nukrito, o is poros kylanciu tiesiog iskrito degantis deglas doh.gif (tia gerai kad ne ant zmoniu...).

zodziu, rekomenduoju 'pirmuosius' smile.gif
Atsakyti
Gal galite kas rekomenduoti nebrangius fejerverkus?
Atsakyti
mergaites,as cai gal nevisai i i tema,bet...as nesuprantu tokiu zmoniu,kuriems gincytis ir terupi...juk cia draugiskai turim kalbet,padet,pasidalyt patirtim...aisku ir nuomone isreikst,bet nesaukt,kad as protinga,o visi aplink kvaili...apsurdas doh.gif galetu kazkas but ir tolerantiskesnis ax.gif ir man idomu,kad mums beliktu,jei mes naudotume ir darytume tik tai ka lietuviai israde g.gif biggrin.gif jauciu,kad nieko...kaip kazkas rase,tai armonika i rankas ir per kalneli biggrin.gif beje,mes juk nesam kinai ar japonai ir todel musu salyje tie patys dalykai reiskia kita reiksme mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2008 10 23, 17:48)
mergaites,as cai gal nevisai i i tema,bet...as nesuprantu tokiu zmoniu,kuriems gincytis ir terupi...juk cia draugiskai turim kalbet,padet,pasidalyt patirtim...aisku ir nuomone isreikst,bet nesaukt,kad as protinga,o visi aplink kvaili...apsurdas  doh.gif  galetu kazkas but ir tolerantiskesnis  ax.gif  ir man idomu,kad mums beliktu,jei mes naudotume ir darytume tik tai ka lietuviai israde  g.gif  biggrin.gif  jauciu,kad nieko...kaip kazkas rase,tai armonika i rankas ir per kalneli  biggrin.gif  beje,mes juk nesam kinai ar japonai ir todel musu salyje tie patys dalykai reiskia kita reiksme  mirksiukas.gif

o as galiu pasakyt kad sitie grazus zibintukai yra labai pavojingi gaisro atzvilgiu. karta esu macius kaip uzstrigo sis zaisliukas sausame pusyne esancioje pusyje...iki gaisro buvo vos vienas zingnis doh.gif o tas degus skystis esantis tuose zibintuose ziauriai degus, jei jis issilies degantis - ji labai sunku uzgesinti. Kadangi mano vestuves bus prie ezero tai jeigu ir sugalvosiu tai tik plaukiancius(yra tokios lelijos) ir tai leisiu tik jei bus tinkamos oro salygos.
Atsakyti
QUOTE(el_teide @ 2008 10 26, 20:49)
o as galiu pasakyt kad sitie grazus zibintukai yra labai pavojingi gaisro atzvilgiu. karta esu macius kaip uzstrigo sis zaisliukas sausame pusyne esancioje pusyje...iki gaisro buvo vos vienas zingnis  doh.gif  o tas degus skystis esantis tuose zibintuose ziauriai degus, jei jis issilies degantis - ji labai sunku uzgesinti. Kadangi mano vestuves bus prie ezero tai jeigu ir sugalvosiu tai tik plaukiancius(yra tokios lelijos) ir tai leisiu tik jei bus tinkamos oro salygos.

Ten joks skystis neissilies, nes nera kam issilieti. Apacioje zibinto pritvirtinta tokia kieto kuro kasete ir ja reikia uzdegti. Mes per savo vestuves leidome sodyboje, kuri buvo apsupta misko, ir ta diena buvo tikrai nemazas vejas, bet vistiek leidome ir viskas praejo gerai, tik reikia moketi kaip leisti, negalima paleisti kol jis neprisipildo karsto ora. todel ten matyt ir leke i medzius.
Atsakyti
Na aš ir turėjau dangaus žibintus. ir dabar va dar like atrodo 25vnt
Ka pasiulyciau. tai pirkti nedidelius. kad ir maziausius. jie geriau pasileidzia. o dideli doh.gif nupusht galima belaukiant kol pradrs kilti.
o del saugumo. todel ju ir neleidzia paleidineti savininkai kur yra galimybe kad kils gaisras.
mes turejjom tokia gigantishka raudona shirdi thumbup.gif pakilo thumbup.gif uzsidege ir nusileido unsure.gif bet vistiek graziu nuotrauku spejom prisidaryti.
Atsakyti
ech, dangaus žibintai labai gražu wub.gif
turėjau ir aš jų prisipirkus vestuvėms, bet kadangi per mūsų vestuves siautė audra tai išėjo paleisti tik vieną doh.gif kitus galvojau parduoti, bet nutariau pasilaikyti ir panaudoti krikštynoms wub.gif
Atsakyti
Mamytes pasakykit kur tuos zibintus galima nusipirkt ir kiek jie kainuoja?
Atsakyti