Įkraunama...
Įkraunama...

Fejerverkai, dangaus ir vandens žibintai

o jie nera pavojingi,nes pas mus prie sodybos vien medziai blush2.gif tai kaip supratau vieno zibinto 14 lt kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosmarina_ @ 2008 06 09, 23:08)
o jie nera pavojingi,nes pas mus prie sodybos vien medziai blush2.gif tai kaip supratau vieno zibinto 14 lt kaina? 4u.gif

visur kainos skirtigos yra ir pigiau smile.gif
o del pavojingumo tai aisku kad negalima leisti miske tarp medziu saku, turi buti aisktele ar atviresene vieta smile.gif kad kildamas zibintas neuzkliudytu, o jei jau pakilo virs medziu virsuniu pavojaus nebera smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamullia: 09 birželio 2008 - 21:30
ei parasykit kas nors kaip sekesi su fejerverkais, as labai ju noriu. Noriu kad profesionalai paleistu ir kad butu tikrai ispudingi, man idomu suzinoti kokios firmos tuo uzsiema?
Atsakyti
del tu medziu.. na gal, jei vejas yra...

bet.. pas mus irgi buvo aplink miskas,bet tie zibintai pakolo aukstai aukstai i dangu... smile.gif
Atsakyti
Grazu man i ora paleidziami zibintai, o gal kas gali pasakyti kiek mazdaug ju reiketu, kad ispudis butu? Nes jauciu koki 10 vnt. uzdegus gero efekto neisgausi.. g.gif
Atsakyti
O kur galima vandens zibintu uzsakyt? nes balionu saly po 14lt, bet buna kad cia pardavineja pigiau, bent jau dangaus kazkur maciau, kad uzsakymus priima...
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2008 06 12, 19:02)
va cia pigiau smile.gif

drinks_cheers.gif o vandens zibintai kokio mazdaug dydzio?, i vidu dedasi zvakele nedidele? tokia tradicine tablete siek tiek didesne uz 5 Lt moneta? ar koks nors spec briketas?
Atsakyti
QUOTE(flesi @ 2008 06 12, 21:35)
drinks_cheers.gif  o vandens zibintai kokio mazdaug dydzio?, i vidu dedasi zvakele nedidele? tokia tradicine tablete siek tiek didesne uz 5 Lt moneta? ar koks nors spec briketas?

arbatine zvakute smile.gif
dydis 30x30cm
Atsakyti
nu grozis neispasakytas ir vandens ir dangaus wub.gif norejau paklausti,gal kuri zinot pries kiek laiko maziausiai reikia uzsisakyti juos?Niu man dar reikia apziureti gerai sodyba,nes as jau nebepamenu ar ten imanoma leisti dangaus zibintus rolleyes.gif jei neimanoma tai vandens telkinys yra,tada tikrai tuos uzsisakinesim,vat mane domina pries kiek laiko maziausiai reikia juos uzsisakyti,nes kiek matau pakalausa ju jau nemaza smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braziute: 12 birželio 2008 - 20:49
O sakykit, kaip vandens žibintai, ar jie pvz įplauke į kokias nendres neuždegtų jų?
Nes toj sodyboj neleidžia oro žibintų, nei fejerverkų g.gif
Ir kokia kaina būtų jeigu imtume 45 žibintus?
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 06 15, 20:30)
O sakykit, kaip vandens žibintai, ar jie pvz įplauke į kokias nendres neuždegtų jų?
Nes toj sodyboj neleidžia oro žibintų, nei fejerverkų g.gif
Ir kokia kaina būtų jeigu imtume 45 žibintus?

na jei logiskai pamastyti, tai tie ziibntai nera tokie maziukai tai i nendres pacias neiplauks, nebent salia.. o nuo arbatines zvakutes gal dideles ugnies nebus g.gif
Atsakyti
http://www.kongming......0sky lanterns

cia radau dangaus zibintu thumbup.gif
Atsakyti