Įkraunama...
Įkraunama...

Porsche Cayenne

Mūsų draugai pirko prieš kelis metus, kiti prieš metus, tad buvo tokios naujų kainos cool.gif Čia su pilna komplektacija, o "nuo".
Atsakyti
QUOTE(Again @ 2009 05 02, 21:19)
nu jau sulygino..... doh.gif man tie x-ai,tai isvis kazkokie gaidziai,o ne masinos doh.gif  doh.gif  doh.gif nei velnio negrazus,o va-Cayenne,tai superinio grozio.....bet tikrai moteriska masinyte thumbup.gif

cayenne-grazus automobilis,tik neuztenka ji nusipirkt reikia turet uz ka islaikyt,matematika tokia-1km-1lt,va kai bus su dyzeliniu varikliu tada isvis super auto bus
beje nieko negirdejot apie mentaliteta?kiekvienas turi savo nuomone,bet taip drasiai isreisket kad X-ai gaidziai biggrin.gif vairavot kada g.gif
Atsakyti
x5 senesnį vairavau nieko blatno:)man tai x irgi nelabai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Plonas_meskinas @ 2009 05 13, 15:11)
x5 senesnį vairavau nieko blatno:)man tai x irgi nelabai patinka.

man is vairuotu mano masinu X5 kol kas geriausia,bet nesakau kad is visu ji pati geriausia,kai vairuosiu kaip jus geresne gal irgi sakysiu kad nieko blatno
o ka reiskia nieko blatno g.gif
Blatna auto as suprantu kai nuvaziuoji y salona issirenki individual komplektacija ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandraandruske: 13 gegužės 2009 - 15:04
super važiavimas, be priekaištų
Atsakyti
Na atrodo,kad šian blatniausia važiuoti autobusu:)Atsižvelgiant į ekonominę situacijąsmile.gif O jei rimtai - tai blatna yra tas, kas tau yra arčiau širdies. Man tai ,pavyzdžiui ,yra jeep grand cherokee str 8 supercharged smile.gif
Atsakyti
jei dar prižemina šitą poršą tai jis gražiai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Plonas_meskinas @ 2009 05 10, 10:07)
Subjektyvi tikiuosi nesupyks,bet nusprendžiau naujos temos nekurti. Tad prisišliesiu. Panelės, kokia jūsų nuomonė apie porche boxster(s arba ne)? Ypatingai man rūpi grožio aspektas, nes grožį panos geriausiai supranta. Nes Dabar renkuos tarp mini cooper s ac scnitzer ir porche boxster.
Boksterio pavyzdys http://auto.plius.lt...xster/id-107901 Ačiukas už nuomonę. biggrin.gif
Papildyta:
O čia, beje,mini cooperio pavyzdys http://auto.plius.lt...cooper/id-33905 tik dar maniškis būtų su daugiau apdailos sc. Tad sakykit savo nuomonę.



kai nieko nesuprantu apie masinas, tai pagal grozi galiu pasakyti: boxteris ir be dvejoniu
Atsakyti