Įkraunama...
Įkraunama...

Porsche Cayenne

Kitais metais pasirodys šis gražuolis wub.gif

user posted image

Labai įdomu daugiau sužinoti apie šį visureigį, o tiksliau galimus minusus. Kas ką žino - parašykite, bus aktualu. Gero taip pat 4u.gif biggrin.gif Nors gero labai daug girdėjau, tačiau neigiamų deja ne, nes savininkai kaip taisyklė šį mašiniuką tik giria. Vis tik nepigus žaisliukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Subjektyvi: 28 balandžio 2009 - 19:18
smile.gif Kas gali ka nors parasyti apie tai ko Lietuvoje dar niekas neturi? O kai ir tures, tai tikrai nebus masinis reiskinys, par visa lietuva gal ir atsiras ~20 tokiu automobiliu, kuriu savininkai nieko nezinos apie supermamos foruma smile.gif tad ar verta klausti tokio vartotojisko klausimo? wink.gif Ai, as zinau viena labai dideli sio automobilio minusa, tai jo kaina smile.gif Prasieikite po uzsienietiskus Porsche vairuotoju forumus, gal ir rasite ka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panasi: 29 balandžio 2009 - 07:53
Senesniu metu tai turi ir net daug kas.Negirdejau jokiu blogu atsiliepimu,o tas labiausiai ir idomu.Del grozio nesigincijama,nes is mano rato draugu sako,ka tu jame tokio grazaus matai,BMW x6 ar naujas x5 milijona kartu grazesni.O man ne.Juodas Cayenne,baltas perlas-svajoniu masina,kuri,manau,greit bus ispildoma:)
Atsakyti
QUOTE(Svajojanti @ 2009 04 29, 08:56)
Senesniu metu tai turi ir net daug kas.

Gatveje kartais galima pamatyti, bet tikrai ne masiskai pasitaiko, pasidomejus statistika, ko gero sakytume kad ne daug kas, o kai kas turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(panasi @ 2009 04 29, 08:49)
smile.gif Kas gali ka nors parasyti apie tai ko Lietuvoje dar niekas neturi?


Klausiau apie senesnius modelius, gal neaiškiai suformulavau klausimą 4u.gif Vilniuje jų labai daug, nes senesni kainuoja sąlyginai ne taip ir brangiai. Galima nusipirkti ir už 25000 EU.

Taip, vyrai supermamos forume gal ir nerašys, bet jie turi žmonas ar gyvenimo drauges wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Subjektyvi: 29 balandžio 2009 - 10:22
QUOTE(panasi @ 2009 04 29, 11:09)
Gatveje kartais galima pamatyti, bet tikrai ne masiskai pasitaiko, pasidomejus statistika, ko gero sakytume kad ne daug kas, o kai kas turi  biggrin.gif

Na nezinau,jau vien musu kvartale 4 vazineja.Tai gal man taip atrodo,kad daug kas:)
Papildyta:
http://images.google...ttp...sa=N&um=1
Atsakyti
QUOTE(Svajojanti @ 2009 04 29, 11:41)
Na nezinau,jau vien musu kvartale 4 vazineja.Tai gal man taip atrodo,kad daug kas:)
Papildyta:
http://images.google...ttp...sa=N&um=1

Na kaip čia pasakius, už tą baltą gražuolį sumokėtum 10000 lt daugiau vien už tiuningą wink.gif tai vargu ar vien dėl vaizdo apsimokėtų tiek mokėti biggrin.gif
O šiaip šis Porche visureigis, kaip VISUREIGIS nelabai kuom pranašesnis už kitus. Be to jis gaminamas ant vw touareg bazės kiek žinau, o tai ne pliusas biggrin.gif
Atsakyti
Kiek as suprantu,Magnum tai jau su visa apdaila iseina g.gif
Atsakyti
mano durna galva nenesa, kam reikejo sitaip isdarkyt 911, iskele i padebesius, prailgino, dar dvi duris gale dalipde, ir bendroi sumoi gavos darzine ant ratu, pamaitai koki soung yong ar kep ten tie kinieciu visureigiai tai si pagal isvaizda salia rikiuciau geriau jau nauja land roveri sport isigyt
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2009 04 30, 10:05)
mano durna galva nenesa, kam reikejo  sitaip isdarkyt 911, iskele i padebesius, prailgino, dar dvi duris  gale dalipde, ir bendroi sumoi gavos darzine ant ratu, pamaitai  koki soung yong ar kep ten tie kinieciu visureigiai tai si pagal isvaizda  salia rikiuciau geriau jau nauja land roveri  sport isigyt

Mano mama irgi taip sako,jai zymiai grazesnis Rover ar X6,o man nea.Cayenne tikras geris visomis prasmemis.Esu moteris ir kas ten po kapotu as nesuprantu,bet isorinis grozis cia nugali.
Atsakyti
QUOTE(Svajojanti @ 2009 04 29, 08:56)
Del grozio nesigincijama,nes is mano rato draugu sako,ka tu jame tokio grazaus matai,BMW x6 ar naujas x5 milijona kartu grazesni.


nu jau sulygino..... doh.gif man tie x-ai,tai isvis kazkokie gaidziai,o ne masinos doh.gif doh.gif doh.gif nei velnio negrazus,o va-Cayenne,tai superinio grozio.....bet tikrai moteriska masinyte thumbup.gif

Atsakyti
Vakar išgirdau neigiamų atsiliepimų. Pagal kainą jie nėra adekvatūs kitiems modeliams, t.y. jų pasiekimai ir technologijos atsilikusios mažiausiai 5 metais ir daugiau. Tokio lygio ir kainos automobiliai turi turėti daugiau šiuolaikinių įprastų naujovių. Gal tai bus įdiegta naujausiame modelyje cool.gif
Atsakyti