Įkraunama...
Įkraunama...

Žmogaus gimimas

Ziogeli, esi tikra MAMA - tokia, apie kuria tik knygose raso!!!!!!!!!!!!!!!! heart.gif heart.gif heart.gif
Kaip buvo nuostabu skaityti tavo istorija, kuri dvelkia tokiu motinisku dziaugsmu!!!
Apsiverkiau beskaitydama, ir nuosirdziai linkiu tavo mazulelei ir i si pasauli dar ateisianciam leliukui sveikateles. Lai Dievulis jus saugo!
Atsakyti
Fantastika
Tikrai,tai pati grazhiausia mano skaityta gimimo istorija
Labai jus sveikinu
Atsakyti
tik Ziogelis taip moka rasyti apie vaikus ir ju atejima i si pasauli... wub.gif cray.gif
Atsakyti
Ziogeli, fantastiskai grazu, tyra, miela ir net... sventa thumbup.gif

O dabar paskutinemis dienomis besilaukiant savo leliuko ir skaitant tavo pasakojima ramu ir gera... blush2.gif

Ka tik perskaiciau tavo kovinukiu paskutinia zinute, kad jau ir trecio zuikio noretum, bet reikia siek tiek atsigauti... Tad siulau i tarpuka kol sustipresi tau uzsiimti knygos rasymu Pvz. - "Ramybe besilaukiant vaikelio" ar pan. Del knygos pasisekimo net neabejoju!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sakyciau, mama rasytojos talenta turi...bet ar nebijojai gimdyt namie?
Atsakyti
Labai grazu.
Atsakyti
grazi istorija wub.gif
Atsakyti
Kokia ramuma dvelkianti istorija! wub.gif
Nežinau kodél, bet namuose gimdanćių gimdyvių istorijos tokia ypatinga šiluma, ramybe, sklindanćia iš vidaus, spinduliuoja wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bantukas: 11 sausio 2009 - 23:40
Rami, šilta irbe galo graži istorija... :-) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labai graži istorija 4u.gif
Atsakyti
Na pasidalinsiu ir savo istorija.Turejau gimdyti pagal gydytojus rugsejo 26d.TAciau mazoji nenoreo iseiti ta diena smile.gif .Tos dienos ryta atsibudau su laukimu,kad jau gal vaziuosim i ligonine.Taciau ejo minutes,valandos ir nieko...Taip praejo ir 27d.ir 28d atejo ir 29d,ta diena isejau pas drauges paguleti i karsta dziakuzi,taciau nieko... schmoll.gif na isauso 30d rytas,man buvo jau begalo sunku,gele visus pasalius.Nusprendziau vakarop eiti pasivaikscioti.Salia mano namu yra didziulis kalnas,tai as lipau i ta kalna ir nulipau 3 kartus.Gryzau namo.Atejo naktis ir apie 3 val pajutau idomu skausma,ir kelnaiteese lyg slapumas atsirado.Pradejau skaiciuoti,saremiai iskartokas 5 min.bet dar vyro nezadinu,nueinu i vonia susitvarkau pasedziu ir 5val ryte ramiai pasizadinu vyra ir ramiu balsu pasakiau kad mes jau pradedame gimdyti.Jo reakcija buvo juokinga biggrin.gif pasoko kas ?kur?apsimiegojes lotuliukas.gif sakau nurimk jau reikia ruostis.tiesa as imdziau danijoje.Tai mes susiruose 8val isvyome i ligonine.Bevaziuojant saremiai dingo doh.gif nebesuprantu kas daros,buvo kas 5 min o dabar kol nuvaziavom tik 1 saremis.isssigastu nes galvoju kad gydytoja liepos vaziuoti namo,o jau taip nebenoriu,norisi kuo greiciau susitikti su mazaja lelyte.Taciau nuvykom ir gydytoja nuramino jog taip buna kai mamos pajuda is namu.Tada prasideda jaudulys ir saremiai kazkuriam laikui gali dingti.Po 1,5val vel atsirado saremiai ir manes jau niekas niekurt nebeisleido.Gimdymas buvo ilgas...kaip minejau saremiai prasidejo kas 5 min 3 nakties.o pagimdziau spalio 1d 00.34.Tik sulaukem spalio 1 ir pasirode mazoji smile.gif Tad mano gimdymas tesesi 22val.atejo akusere nuramino na ir pradejo ruosti mane.aparatu aparatai,pakolkas viskas smagu net.apie 12 val dienos saremiai jau skaudesni,3val jau ir kojom trypiu,nes jau sunku,pasakiau jog noresiu epidurinio,tad 5val man ji poadaro.Atsipuciu ir atsipalaiduoju.8vakaro praduria vandenis,taciau dar nieko.!0 vakaro atjungia epidurini kadangi parasidejo stumiamieji saremiai,tada jau kosmaras...Stumti negalejau2val nes dar 1cm kudikjid turejo nuslikti i apacia.Tada galvojau kad ir sveika prota pamesiu doh.gif Taciau akusere nuostabi ji ramino ir guode.kai po 2 val kosmaro ji pasake jog jau stumiam tai jau dejau visas jegas kiek begalejau,daktare po to sake jog i vyras melynavo kartu su manim lotuliukas.gif .ir per skaumas mano mazoji isejo i pasauli,kur abu teveliai jos lauke begalo stipriai.mazyte gime didele 4,480kg ir 55cm.Tad isstumpti buvo sunku,nes vaikiukas didelis.bet dabar mes laimingi ir tas skausmas po truputi pasimirsta.Esam laimingi sveiki ir stiprus thumbup.gif
Atsakyti
Graži ir jaudinanti istorija 4u.gif Pirmą kartą skaičiau, kai gimdoma namie smile.gif Daug laimės ir gražių akimirkų auginant jau daug didesne šeimyną 4u.gif
Atsakyti