Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos anytoms :)

QUOTE(vodka @ 2008 04 28, 22:22)
anytoms galima dovanot sluota ir grindu skudura  biggrin.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi savo mamos nebeturiu,tai motinos dienos proga,pasistengiau su dovana anytai.Padariau jos gyvenimo foto albuma-knyga.Sudejau jame visas mieliausias nuotraukas nuo jos vaikystes iki anuku atsiradimo.Tikiuosi patiks. ax.gif
Tokias knygas galima uzsisaskyti www.brukne.lt
Atsakyti
Greitu laiku mano anytai sukanka 80m. (tiktų man į močiutes, a, ne? mirksiukas.gif ), bet yra kaip yra, o ką padovanoti tai niekaip nesumąstau verysad.gif . Norisi kažkokios praktiškos dovanos, kuri jai praverstų, o ne gulėtų kur nors ir dūlytų. Knygų neskaito- nes neprimato, paveikslo ir nenupirksi. Mąstau, gal kokį šiltą pledą, ale ji turi cool.gif . Drabužių irgi nenupirksi- turi. Tai va dabar turiu didelį galvos skausmą- net neįsivaizduoju, ką galima būtų padovanoti...
Atsakyti
QUOTE(egmilia @ 2008 05 07, 15:35)
Greitu laiku mano anytai sukanka 80m. (tiktų man į močiutes, a, ne? mirksiukas.gif ), bet yra kaip yra, o ką padovanoti tai niekaip nesumąstau verysad.gif . Norisi kažkokios praktiškos dovanos, kuri jai praverstų, o ne gulėtų kur nors ir dūlytų. Knygų neskaito- nes neprimato, paveikslo ir nenupirksi. Mąstau, gal kokį šiltą pledą, ale ji turi cool.gif . Drabužių irgi nenupirksi- turi. Tai va dabar turiu didelį galvos skausmą- net neįsivaizduoju, ką galima būtų padovanoti...

Tortą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 05 14, 12:41)

gerai, būtų... Saldumynų nevalgo, atseit cholesterolis sukils hihihi.gif...
Atsakyti
penktadieni skrisiu i Vokietija pas drauga, pirma karta susitiksiu su jo tevais, gal turit pasiulymu, ka galima jiems nuvezti lauktuviu is Lietuvos? jiems, zinoma, "nieko nereikia" doh.gif , bet manau vistiek butu grazu, kazka nuvezti smile.gif gal kas turit kokiu ideju, nes tikrai neisivaizduoju, ka blink.gif

na is bedos nuvesiu balto surio ir desros, nes draugas jiems jau pora kartu buvo nuvezes, ir labai patenkinti buvo tongue.gif bet galvoju, gal ka nors kita butu galima, nes tie suriai jau nebe naujiena, jis kiekviena karta grizdamas pora paima...
Atsakyti
Medaus kokio ir ką nors lietuviško, kokias gražias servetėles, vokiečiai mėgsta.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2008 07 13, 23:11)
Medaus kokio ir ką nors lietuviško, kokias gražias servetėles, vokiečiai mėgsta.


o kur butu galima nupirkti tokiu serveteliu Vilniuje? kad ne is kokios Kinijos butu... g.gif
Atsakyti
Na manau kokiose rankdarbių parduotuvėse arba gal Pilies gatvėj ką rasi g.gif
Atsakyti
na paieskosiu smile.gif dekui, merginos! wub.gif
Atsakyti
Aš saviškei nusprendžiau prieskonių kokių padovanot. Visko turi jai nieko nereikia doh.gif o vitaminų ir taip jau kiekviena proga dovanojam doh.gif
Atsakyti
Dovana anytai 60-mecio proga
user posted image
Atsakyti